Feyenoord: geen restitutie bij UEFA-straffen in Champions League
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.
"Als er tijdens UEFA Champions League-wedstrijden wanordelijkheden plaatsvinden, is de kans groot dat de Gerard Meijer-tribune voor de volgende wedstrijd(en) dicht moet blijven", schrijft de club. Feyenoord zal "niet overgaan tot restitutie wanneer het door een straf vanuit de UEFA één of meerdere vakken leeg moet houden bij een wedstrijd".
Feyenoord speelt de komende twee uitwedstrijden in de Eredivisie zonder uitpubliek. Daar besloot de club zelf toe over te gaan na vuurwerkgeweld door de Feyenoord-aanhang in het uitduel met SC Cambuur, waarbij zeven thuissupporters gewond raakten. Voor die duels krijgen kaartkopers wel hun geld terug.
Feyenoord speelt vier thuiswedstrijden in de Champions League. De tegenstanders zijn Como (14 oktober), Internazionale (3 november), FC Porto (24 november) en RB Leipzig (27 januari). De uitwedstrijden zijn tegen FC Barcelona (9 september), Real Betis (21 oktober), Viking FK (8 december) en Galatasaray (19 januari).
Supporters kunnen naast losse kaarten een passe-partout kopen die toegang geeft tot de vier thuiswedstrijden. De uitwedstrijden worden alleen los van elkaar verkocht. De UEFA is in het verleden regelmatig overgegaan tot straffen waarbij (delen van) zowel thuis- als uitvakken leeg moeten blijven.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Mees Hilgers maakt de overstap van FC Twente naar sc Heerenveen. Dat meldt de Friese Eredivisieclub maandag. De 25-jarige centrale verdediger heeft getekend voor twee jaar tot de zomer van 2028, met een optie voor een extra jaar.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.
16 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
18 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.
18 uur geleden