Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kremlin bevestigt gesprek tussen Poetin en Amerikaanse gezant

Kremlin bevestigt gesprek tussen Poetin en Amerikaanse gezant

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland bevestigt dat de Amerikaanse gezant Steve Witkoff vrijdag een gesprek heeft met de Russische president Vladimir Poetin. De twee praten over de situatie rond Oekraïne en hebben het mogelijk ook over een eventuele ontmoeting tussen Poetin en de Amerikaanse president Donald Trump, meldt een Kremlin-woordvoerder volgens Russische media.

De zegsman temperde de verwachtingen enigszins. Hij zegt dat het gesprek tussen Witkoff en Poetin niet baanbrekend zal zijn en dat er dus ook geen grote doorbraken worden verwacht.

Witkoff sprak vrijdag in Sint-Petersburg al met Kirill Dmitriëv, Poetins gezant voor buitenlandse investeringen en economische samenwerking. Amerikaanse media meldden al dat hij later ook Poetin zou spreken, maar de woordvoerder van de Russische president wilde dat eerder op vrijdag nog niet bevestigen.

Meer uit Buitenland

Trump wil Iraanse olieverkoop beperken om vastgelopen gesprekken

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft op sociale media gemeld dat hij sancties wil opleggen aan landen en bedrijven die Iraanse olie kopen. "Het zal hen niet worden toegestaan ​​om op welke manier dan ook zaken te doen met de Verenigde Staten van Amerika."

2 uur geleden
Netanyahu: Israël viel doel aan bij Syrisch presidentieel paleis

TEL AVIV (ANP) - Israël heeft een doelwit aangevallen in de buurt van het presidentiële paleis in de Syrische hoofdstad Damascus. Dit zei de Israëlische premier Benjamin Netanyahu vrijdagochtend.

2 uur geleden
Gezondheidsminister VS wil nieuwe richtlijnen behandeling mazelen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse minister van Volksgezondheid Robert F. Kennedy zal de Centers for Disease Control and Prevention (CDC) vragen nieuwe richtlijnen te ontwikkelen voor de behandeling van mazelen met medicijnen en vitamines. Dit zei een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Volksgezondheid, aldus CBS News.

3 uur geleden
Vance verwacht niet dat oorlog in Oekraïne 'binnenkort' eindigt

WASHINGTON (ANP) - De oorlog in Oekraïne zal "niet binnenkort eindigen", zei de Amerikaanse vicepresident J.D. Vance donderdag in een interview met Fox News.

5 uur geleden
Tienduizenden bij linkse demonstraties in Berlijn en Hamburg

BERLIJN (ANP) - Volgens de Duitse politie namen op 1 mei in totaal meer dan 25.000 mensen deel aan de jaarlijkse demonstraties van links en extreemlinks in Berlijn en Hamburg.

6 uur geleden
Sean 'Diddy' Combs wijst schikkingsvoorstel af

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse rapper en producer Sean 'Diddy' Combs heeft een schikkingsvoorstel van de openbaar aanklager in zijn rechtszaak officieel afgewezen. Diddy zou schuld moeten bekennen in ruil voor een kortere gevangenisstraf, meldt ABC News. De 55-jarige muzikant staat terecht voor afpersing en mensenhandel voor seksuele uitbuiting. Ook beschuldigen tientallen mensen hem van seksueel wangedrag.

8 uur geleden
Israël dreigt met harde acties als geweld tegen druzen niet stopt

JERUZALEM (ANP/AFP) - Als het geweld tegen de druzen in Syrië niet stopt zal Israël hard ingrijpen. Daarvoor waarschuwt de Israëlische defensieminister Israel Katz.

10 uur geleden