Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Krajicek haalt grandslamwinnaar Cilic naar Rotterdam

Krajicek haalt grandslamwinnaar Cilic naar Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Toernooidirecteur Richard Krajicek heeft het deelnemersveld gepresenteerd voor het ATP-toernooi van Rotterdam. Ruim de helft van de mondiale top 20 komt volgende maand in actie op het ABN AMRO World Tennis Tournament en ook grandslamkampioen Marin Cilic heeft zijn deelname bevestigd. De 33-jarige Kroaat won in 2014 de US Open en bereikte dat jaar ook de finale in Ahoy, waarin Cilic het moest afleggen tegen Tomás Berdych uit Tsjechië.

Krajicek maakte de afgelopen weken al bekend dat Daniil Medvedev, Stefanos Tsitsipas, titelverdediger Andrej Roeblev, Felix Auger-Aliassime, Hubert Hurkacz en Jannik Sinner meedoen. Zij staan respectievelijk op de tweede, vierde, vijfde, negende, tiende en elfde plaats op de wereldranglijst. Ook Gaël Monfils, de winnaar van 2019 en 2020, komt weer naar Ahoy. Krajicek kon daarnaast de deelname van onder anderen Cameron Norrie, Denis Shapovalov en Roberto Bautista Agut melden.

"Het is goed om te zien dat de wereldtop de weg naar Rotterdam opnieuw weet te vinden", aldus Krajicek. "We hadden natuurlijk al een aantal spelers aangekondigd, maar het is mooi om daar namen als Shapovalov, Bautista Agut, Cilic, De Minaur en Goffin aan toe te kunnen voegen. Die maken het toernooi natuurlijk nog aantrekkelijker." De toernooidirecteur heeft nog een aantal wildcards achter de hand.

Meer uit Sport

Russell negeert bookmakers en tipt Verstappen als titelfavoriet

BRACKLEY (ANP) - De bookmakers tippen George Russell voor de titel in de Formule 1 dit jaar, maar de coureur van Mercedes wijst toch vooral naar Max Verstappen als belangrijkste gegadigde. "We weten dat Red Bull altijd een geweldige auto heeft en we weten natuurlijk hoe goed Max is. Ik denk dat hij dit jaar zeker mee zal strijden om de titel", zei Russell bij de officiële presentatie van de W17, de Mercedes-auto waarin Russell en teamgenoot Kimi Antonelli dit jaar rijden.

37 minuten geleden
Australian Open-winnaar Alcaraz te moe voor toernooi in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Carlos Alcaraz (22) reist niet naar Rotterdam af om zijn titel op de ABN AMRO Open te verdedigen. De Spaanse tennisser, die zondag de Australian Open won, is volgens de organisatie van het toernooi te vermoeid na het toernooi in Melbourne.

1 uur geleden
Tennisster Lamens verdwijnt uit top honderd wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is uit de top honderd van de wereldranglijst verdwenen. Daarmee staat er nu geen Nederlandse speelster bij de beste honderd van de wereld. Lamens zakte acht plaatsen en neemt op de nieuwste ranking de 105e plaats in.

2 uur geleden
Waterpolosters ondanks verlies tegen Spanje naar halve finale EK

FUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de halve finale bereikt van het Europees kampioenschap in het Portugese Funchal (Madeira). De ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis verloor weliswaar na penalty's met 16-13 van Spanje, maar eindigde toch bovenaan in de poule van de tweede groepsfase. Italië is dinsdag de tegenstander in de halve finale.

16 uur geleden
Deense handballers voltooien trilogie met Europese titel

HERNING (ANP) - De Deense handballers hebben na de wereld- en olympische titel de Europese titel aan de erelijst toegevoegd. Denemarken won de finale van het EK in eigen land met 34-27 van Duitsland. Simon Pytlick was topschutter met acht doelpunten.

18 uur geleden
Van der Poel is met achtste wereldtitel veldrijden recordhouder

HULST (ANP) - Mathieu van der Poel is in het Zeeuwse Hulst voor de achtste keer, en voor de vierde keer op rij, wereldkampioen veldrijden geworden. Hij maakte halverwege de tweede van acht ronden het verschil met de rest van het veld en bouwde zijn voorsprong uit tot 35 seconden aan de eindstreep. Zijn landgenoot Tibor Del Grosso werd tweede, voor de Belg Thibau Nys.

23 uur geleden
Alcaraz dankt aanwezige Nadal na gewonnen Australian Open-finale

MELBOURNE (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz haalde veel kracht en inspiratie uit de aanwezigheid van landgenoot Rafael Nadal bij zijn gewonnen Australian Open-finale. "Dit is een heel speciaal moment, een droom die uitkomt. En om eerlijk te zijn maakte de aanwezigheid van 'Rafa' het nog bijzonderder", zei Alcaraz (22) na zijn eerste titel in Melbourne, waardoor de Spanjaard nu als jongste ooit alle vier de grandslamtoernooien heeft gewonnen.

1 dag geleden