Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kinderburgemeester Noa is fietsambassadeur

Kinderburgemeester Noa is fietsambassadeur

WISSENKERKE - Kinderburgemeester Noa Bergman van de gemeente Noord-Beveland heeft woensdag op alle basisscholen in zijn gemeente zijn project met elektrische fietsen toegelicht. 

De assistent van burgemeester Loes Meeuwisse wil jongeren stimuleren om met de fiets naar school te gaan en minder de bus te nemen. Om die reden krijgt een beperkt aantal Noord-Bevelandse jongeren die een elektrische fiets aanschaft bij een van de geselecteerde Noord-Bevelandse fietsenwinkels 200 euro korting. ‘Fietsen is gezond en draagt bij aan een schoner milieu’, aldus Noa. Via een formulier kunnen jongeren zich tot 1 september 2022 aanmelden voor deze actie. Er zijn maximaal 30 plekken beschikbaar. 

Eind januari heeft de gemeente een kleurwedstrijd georganiseerd op de basisscholen in Wissenkerke, Kamperland en Colijnsplaat in het kader van duurzaamheid. Elke basisschool ontvangt voor de mooiste ingekleurde poster 1000 euro voor het verduurzamen van de leeromgeving. Tijdens de bezoeken aan de basisscholen koos Noa samen met wethouder Pim Schenkelaars per school de mooiste poster uit. 

Meer uit Beveland

Oproep om jonge ransuilen op te sporen

GOES - Vogelwerkgroep KNNV heeft hulp nodig om roepende jonge ransuilen te inventariseren tijdens de periode dat ze het nest verlaten.  In de maand mei en juni zijn de jonge ransuilen, ook wel 'takkelingen' genoemd, weer te horen. 

2 uur geleden
Noodmaatregel in verdroogd natuurgebied De Poel

SINOUTSKERKE - Natuurmonumenten pompt water in natuurgebied De Poel bij Sinoutskerke. Deze noodmaatregel is hard nodig nu de aanhoudende droogte gevolgen heeft voor de bodem, de planten én de weidevogels in het ganzengebied. Ecoloog Wouter Stempher van Natuurmonumenten luidt daarom de noodklok.

6 uur geleden
Ziekenhuis Adrz beoordeelt röntgenfoto’s botbreuken met kunstmatige intelligentie

GOES - De afdeling radiologie van ziekenhuis Adrz in Goes maakt sinds eind april gebruik van kunstmatige intelligentie (AI) om röntgenfoto's te beoordelen op botbreuken. 'Het gaat om een proef in de weekeinden', laat het ziekenhuis in een persbericht weten.

9 uur geleden
Heel veel waterplezier in haven Kortgene

KORTGENE - Op 10 mei houden Delta Marine en partners een gratis toegankelijke Sail-INN rond de haven te Kortgene. Het thema is "Veiligheid op en aan het water". Dit thema is gekozen omdat het steeds drukker wordt op en aan het water en omdat niet iedere waterrecreant zich bewust is van de veiligheid.

10 uur geleden
Mevrouw Steijn-Vermue krijgt burgemeester op bezoek voor honderdste verjaardag

's-GRAVENPOLDER -  Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden. 

1 dag geleden
Fonds voor Borselse initiatieven leefbaarheid

HEINKENSZAND - Lokaal Impact Fonds Borsele houdt op dinsdag 20 mei een bijeenkomst voor alle verenigingen en stichtingen in De Stenge in Heinkenszand. Het fonds is bedoeld om lokale initiatieven in de gemeente Borsele financieel te steunen. Het gaat om initiatieven die bijdragen aan de leefbaarheid, duurzaamheid en sociale samenhang in de dorpen van Borsele.  

1 dag geleden
Botsing tussen auto en e-step in Goes

GOES - Op de kruising van de Wijngaardstraat en de Kolveniershof in Goes zijn gisteravond rond 22.30 uur een auto en een elektrische step met elkaar in botsing gekomen.

1 dag geleden