
Kamp-Messi houdt vast aan transfervrije status, La Liga zegt nee
BARCELONA (ANP) - De soap rond het contract van Lionel Messi bij FC Barcelona houdt aan. Volgens zijn vader en zaakwaarnemer Jorge Messi is de afkoopclausule van 700 miljoen euro niet meer rechtsgeldig. Dat heeft hij de directie van La Liga, de organisator van de Spaanse competitie, laten weten.
De clausule is volgens het Messi-kamp verlopen sinds de sterspeler van Barça gebruik heeft gemaakt van de optie in zijn contract om de club transfervrij te verlaten. De 33-jarige aanvoerder heeft op 25 augustus zijn vertrekwens officieel bij de clubleiding kenbaar gemaakt.
La Liga verklaarde eerder in het transfergeschil tussen Barcelona en Messi dat de clausule wel degelijk nog van kracht is. Kort nadat Jorge Messi zijn officiële reactie vrijdag naar buiten had gebracht, kwam de directie van La Liga alweer met een antwoord. "We blijven bij ons eerdere standpunt. Het contract is valide. Om te vertrekken, dient de vastgestelde afkoopsom betaald te worden."
De hernieuwde discussie tussen kamp-Messi en La Liga komt op de dag dat in Barcelona de hoop groeit dat de Argentijnse topscorer zijn contract tot medio 2021 in Camp Nou toch wil uitdienen. Volgend jaar zomer kan hij dan alsnog transfervrij vertrekken bij Barça.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.
1 dag geledenZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."
1 dag geledenZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).
1 dag geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).
1 dag geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.
1 dag geleden