Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus verzekert zich van overwinteren in Champions League

Juventus verzekert zich van overwinteren in Champions League

TURIJN (ANP) - In de Italiaanse competitie stelt Juventus vooralsnog danig teleur, maar in de Champions League presteert de 'Oude Dame' juist opvallend goed. De topclub uit Turijn plaatste zich voor eigen publiek vroegtijdig voor de achtste finales. De thuiswedstrijd tegen FC Zenit leverde de vierde opeenvolgende groepszege op: 4-2.

Juventus kwam in de 11e minuut op voorsprong dankzij een goal van Paulo Dybala. De Argentijnse spits schoot raak nadat Matthijs de Ligt de bal uit een hoekschop met het hoofd had klaargelegd. Door een eigen treffer van Leonardo Bonucci, die zijn doelman Wojciech Szczesny verraste met een curieuze kopbal, kwam FC Zenit in de 26e minuut langszij (1-1).

Dybala kwam in de 58e minuut uit een strafschop opnieuw tot scoren. Hij had daarbij wel het geluk dat hij de penalty mocht overnemen. Bij zijn eerste poging schoot hij naast, maar van de arbitrage mocht hij opnieuw aanleggen wegens te vroeg inlopen (2-1). Federico Chiesa en Alvaro Morata zorgden in de slotfase voor een royale score. In de extra tijd bepaalde Sardar Azmoun de eindstand op 4-2.

Eerder op de avond won Chelsea met 1-0 bij Malmö. Voor de titelhouder kwam Hakim Ziyech in de 56e minuut tot scoren.

In de poule leidt Juventus met 12 punten, gevolgd door Chelsea met 9 punten. FC Zenit (3 punten) en Malmö (0 punten) kunnen overwinteren in de Champions League vergeten.

Meer uit Voetbal

Van Persie 'op één lijn' met leiding Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.

37 minuten geleden
Van Persie denkt dat Timber in zomer transfervrij vertrekt

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."

2 uur geleden
Trainer Van Persie ziet Steijn en Read terugkeren bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.

2 uur geleden
Fortuna Sittard-aanvaller Aïko vertrekt naar Portugal

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.

3 uur geleden
Succescoach Slegers verlengt contract bij voetbalsters Arsenal

LONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.

5 uur geleden
Martinelli biedt excuses aan na duwen geblesseerde Bradley

LONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.

6 uur geleden
Ajax zoekt middenvelder, linksback en aanvaller

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.

6 uur geleden