Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus verzekert zich van overwinteren in Champions League

Juventus verzekert zich van overwinteren in Champions League

TURIJN (ANP) - In de Italiaanse competitie stelt Juventus vooralsnog danig teleur, maar in de Champions League presteert de 'Oude Dame' juist opvallend goed. De topclub uit Turijn plaatste zich voor eigen publiek vroegtijdig voor de achtste finales. De thuiswedstrijd tegen FC Zenit leverde de vierde opeenvolgende groepszege op: 4-2.

Juventus kwam in de 11e minuut op voorsprong dankzij een goal van Paulo Dybala. De Argentijnse spits schoot raak nadat Matthijs de Ligt de bal uit een hoekschop met het hoofd had klaargelegd. Door een eigen treffer van Leonardo Bonucci, die zijn doelman Wojciech Szczesny verraste met een curieuze kopbal, kwam FC Zenit in de 26e minuut langszij (1-1).

Dybala kwam in de 58e minuut uit een strafschop opnieuw tot scoren. Hij had daarbij wel het geluk dat hij de penalty mocht overnemen. Bij zijn eerste poging schoot hij naast, maar van de arbitrage mocht hij opnieuw aanleggen wegens te vroeg inlopen (2-1). Federico Chiesa en Alvaro Morata zorgden in de slotfase voor een royale score. In de extra tijd bepaalde Sardar Azmoun de eindstand op 4-2.

Eerder op de avond won Chelsea met 1-0 bij Malmö. Voor de titelhouder kwam Hakim Ziyech in de 56e minuut tot scoren.

In de poule leidt Juventus met 12 punten, gevolgd door Chelsea met 9 punten. FC Zenit (3 punten) en Malmö (0 punten) kunnen overwinteren in de Champions League vergeten.

Meer uit Voetbal

Koploper Internazionale wint van Cremonese

CREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).

13 minuten geleden
City verspeelt punten tegen Spurs en ziet Arsenal uitlopen

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.

16 minuten geleden
Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

2 uur geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

2 uur geleden
Nieuwkomers bezorgen FC Utrecht een punt in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).

2 uur geleden
Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

2 uur geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

3 uur geleden