Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jokic schiet Denver Nuggets naar 2e ronde in play-offs NBA

Jokic schiet Denver Nuggets naar 2e ronde in play-offs NBA

ORLANDO (ANP) - Basketbalclub Denver Nuggets heeft zich in Orlando geplaatst voor de halve finales in de Western Conference van de NBA. De ploeg van sterspeler Nikola Jokic won in de play-offs het zevende en laatste duel met Utah Jazz: 80-78. Daarmee kwam de eindstand in de onderlinge serie op 4-3.

De Nuggets maakten in de reeks een achterstand van 1-3 goed tegen de Jazz. Daarmee is de club uit Denver de twaalfde ploeg in de NBA die zich in de play-offs na zo'n negatieve marge alsnog voor de volgende ronde heeft gekwalificeerd.

Jokic was de gevierde man in de winnende formatie met 30 punten. De 25-jarige Serviër zorgde met 28 seconden op de klok met een trefzeker schot voor de eindstand. Een wanhopige poging van Mike Conley namens Utah Jazz in de slotseconde mislukte net.

Halve finales

"We hebben in deze serie geen moment de strijd opgegeven. Dat weigerden we gewoon. Mede daarom hebben we nu gewonnen en daar ben ik heel blij om", liet Jokic opgetogen weten.

De Nuggets spelen in de halve finales tegen Los Angeles Clippers. Het eerste duel in deze best-of-seven serie in Florida is donderdag.

In de halve finales van de Eastern Conference won Boston Celtics tegen titelhouder Toronto Raptors ook het tweede duel: 102-99. Jayson Tatum blonk uit in de winnende formatie met 34 punten.

Meer uit Sport

Atleet Laros wint prestigieuze mijl Eugene in Nederlands record

EUGENE (ANP) - Niels Laros heeft bij de Diamond League-meeting in het Amerikaanse Eugene een sensationele zege geboekt op de Engelse mijl. De Nederlandse atleet achterhaalde na een lange eindsprint de twee lopers vooraan en won de race in een Nederlands record van 3.45,94. Hij haalde bijna drie seconden af van de vorige nationale toptijd, die ook op naam stond van de 20-jarige atleet uit Oosterhout.

1 uur geleden
Atleet Laros wint prestigieuze mijl Eugene in Nederlands record

EUGENE (ANP) - Niels Laros heeft bij de Diamond League-meeting in het Amerikaanse Eugene een sensationele zege geboekt op de Engelse mijl. De Nederlandse atleet achterhaalde na een lange eindsprint de twee lopers vooraan en won de race in een Nederlands record van 3.45,94. Hij haalde bijna drie seconden af van de vorige nationale toptijd, die ook op naam stond van de 20-jarige atleet uit Oosterhout.

3 uur geleden
Keniaanse atlete Chebet loopt in Eugene wereldrecord 5000 meter

EUGENE (ANP) - De Keniaanse atlete Beatrice Chebet heeft bij de Diamond League-ontmoeting in het Amerikaanse Eugene het wereldrecord op de 5000 meter verbeterd. De 25-jarige olympische kampioene op de afstand won de wedstrijd in 13.58,06 en dook als eerste vrouw onder de veertien minuten. Ze was ruim twee seconden sneller dan de Ethiopische Gudaf Tsegay, die twee jaar geleden in Eugene het wereldrecord op 14.00,21 had gezet.

4 uur geleden
Schuurs uitgeschakeld in tweede ronde dubbelspel op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Demi Schuurs is uitgeschakeld in de tweede ronde van het vrouwendubbelspel op Wimbledon. Met haar Amerikaanse dubbelpartner Asia Muhammad verloor de 31-jarige Nederlandse dubbelspecialiste van het koppel Kimberly Birrell en Maya Joint uit Australië in drie sets: 6-4 4-6 6-7 (7).

5 uur geleden
Djokovic met honderdste zege op Wimbledon naar vierde ronde

LONDEN (ANP) - Novak Djokovic heeft tegen zijn landgenoot Miomir Kecmanovic zijn honderdste zege geboekt op Wimbledon. De zevenvoudig winnaar van het grandslamtoernooi in Londen bereikte door de overtuigende zege in drie sets de vierde ronde: 6-3 6-0 6-4.

5 uur geleden
Beachduo Boermans/De Groot verliest halve finale in Gstaad

GSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn er niet in geslaagd de finale te bereiken van het Elite 16-toernooi in Gstaad. Het Nederlandse koppel verloor in twee sets van Cherif Younousse en Ahmed Tijan uit Qatar: 21-16 21-18.

5 uur geleden
Titelverdedigster Krejcikova uitgeschakeld op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Titelverdedigster Barbora Krejcikova is in de derde ronde van Wimbledon uitgeschakeld. De Tsjechische verloor in drie sets van de als tiende geplaatste Amerikaanse Emma Navarro: 6-2 3-6 4-6.

8 uur geleden