Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italië kijkt uit naar ontmoeting met Oranje

Italië kijkt uit naar ontmoeting met Oranje

FLORENCE (ANP) - De Italiaanse voetballers kunnen niet wachten om weer in actie te komen. Dat zei coach Roberto Mancini, in aanloop naar de wedstrijden in de Nations League tegen Bosnië (vrijdag) en Nederland (maandag). "Het wordt tijd dat dit prachtige elftal weer gaat spelen."

"Na zoveel maanden is het geweldig de jongens weer bij elkaar te hebben", zegt de trainer, terugblikkend op de langdurige stop wegens het coronavirus. "De voortekenen zijn gunstig. We hebben alle spelers getest en iedereen was negatief. Het is tijd om weer te beginnen."

Mancini is sinds mei 2018 in functie en slaagde er in zich met de selectie te plaatsen voor het uitgestelde Europees kampioenschap van 2020. "We hebben een goede serie achter de rug en die willen we nu voortzetten. Iedereen is gretig. Ons voornaamste doel is uiteraard goed presteren op het EK van 2021, mede om een goede basis te leggen voor het WK een jaar later."

Chiellini weer terug

Giorgio Chiellini behoort ook tot de selectie van Mancini, hoewel de 36-jarige verdediger van Juventus wegens een zware knieblessure lang uit de roulatie was. "Ik heb getwijfeld of het niet te vroeg is", zegt Chiellini. "Maar de uitnodiging van de bondscoach deed me goed. Hij heeft ook al die moeilijke maanden contact met me gehouden. Dat heeft voor mij ook meegespeeld. Het blijft een eer voor Italië te spelen."

Alessandro Bastoni, Manuel Locatelli en Francesco Caputo zijn de nieuwkomers in de selectie.

Meer uit Voetbal

Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

2 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

3 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

10 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

10 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

11 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

14 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

14 uur geleden