Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heat weer te sterk voor Bucks in play-offs NBA

Heat weer te sterk voor Bucks in play-offs NBA

ORLANDO (ANP) - De basketballers van Milwaukee Bucks dreigen een topseizoen in de Amerikaanse NBA alsnog te vergooien. De ploeg die in het reguliere seizoen veruit de beste was, verloor in de play-offs voor de tweede keer op rij van Miami Heat (114-116) en staat nu in de halve finales van de Eastern Conference met 2-0 achter.

Jimmy Butler bezorgde Heat de winst met twee rake vrije worpen. Hij miste vlak voor het klinken van de eindzoemer weliswaar de worp voor de winst, maar kreeg een herkansing vanaf de vrijeworplijn. De scheidsrechter had namelijk een fout gezien van Bucks-topschutter Giannis Antetokounmpo. Butler gooide de bal er twee keer kalm en welgemikt in. Goran Dragic was de topscorer voor Heat met 23 punten, Antetokounmpo noteerde er 29 voor de Bucks.

Houston Rockets won in de play-offs de beslissende wedstrijd in de best-of-seven tegen Oklahoma City Thunder met 104-102 en bracht de eindstand op 4-3. De ploeg van vedette James Harden kan zich opmaken voor een confrontatie met Los Angeles Lakers in de halve finales van de Western Conference.

Harden blonk tegen Thunder niet uit in scoren. Hij noteerde 'slechts' 17 punten, maar in verdedigend opzicht was hij wel belangrijk. In de slotseconden blokkeerde hij een worp van Luguentz Dort, waardoor de Rockets op minimale voorsprong bleven (103-102). Robert Covington benutte daarna nog een vrije worp. Covington was samen met Eric Gordon topscorer voor de ploeg uit Houston met 21 punten. Dort maakte er 30 voor Thunder.

Meer uit Sport

Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

1 uur geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

4 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

4 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

7 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

7 uur geleden
Zuid-Korea wil in 2028 met een race terugkeren in Formule 1

INCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.

7 uur geleden
Judoka Van Lieshout haalt finale op EK in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.

8 uur geleden