Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heat weer te sterk voor Bucks in play-offs NBA

Heat weer te sterk voor Bucks in play-offs NBA

ORLANDO (ANP) - De basketballers van Milwaukee Bucks dreigen een topseizoen in de Amerikaanse NBA alsnog te vergooien. De ploeg die in het reguliere seizoen veruit de beste was, verloor in de play-offs voor de tweede keer op rij van Miami Heat (114-116) en staat nu in de halve finales van de Eastern Conference met 2-0 achter.

Jimmy Butler bezorgde Heat de winst met twee rake vrije worpen. Hij miste vlak voor het klinken van de eindzoemer weliswaar de worp voor de winst, maar kreeg een herkansing vanaf de vrijeworplijn. De scheidsrechter had namelijk een fout gezien van Bucks-topschutter Giannis Antetokounmpo. Butler gooide de bal er twee keer kalm en welgemikt in. Goran Dragic was de topscorer voor Heat met 23 punten, Antetokounmpo noteerde er 29 voor de Bucks.

Houston Rockets won in de play-offs de beslissende wedstrijd in de best-of-seven tegen Oklahoma City Thunder met 104-102 en bracht de eindstand op 4-3. De ploeg van vedette James Harden kan zich opmaken voor een confrontatie met Los Angeles Lakers in de halve finales van de Western Conference.

Harden blonk tegen Thunder niet uit in scoren. Hij noteerde 'slechts' 17 punten, maar in verdedigend opzicht was hij wel belangrijk. In de slotseconden blokkeerde hij een worp van Luguentz Dort, waardoor de Rockets op minimale voorsprong bleven (103-102). Robert Covington benutte daarna nog een vrije worp. Covington was samen met Eric Gordon topscorer voor de ploeg uit Houston met 21 punten. Dort maakte er 30 voor Thunder.

Meer uit Sport

Volleybalsters verslaan Oekraïne in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.

30 minuten geleden
Zeilster Wind vijfde op EK in ILCA6-klasse

KASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.

3 uur geleden
Italiaan Bettiol wint dertiende etappe Giro d'Italia

VERBANIA (ANP) - Alberto Bettiol heeft de dertiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Italiaan van XDS Astana kwam na 189 kilometer tussen Alessandria en Verbania solo aan. Andreas Leknessund uit Noorwegen werd tweede en Jasper Stuyven uit België derde.

5 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar winst in Veenendaal-Veenendaal

VEENENDAAL (ANP) - Charlotte Kool heeft de vijfde editie van Veenendaal-Veenendaal op haar naam geschreven. De 27-jarige Nederlandse van Fenix-Deceuninck klopte Kathrin Schweinberger uit Oostenrijk en de Nederlandse Nienke Veenhoven na een rit van 120 kilometer in een sprint.

5 uur geleden
Wiebes wint ook tweede etappe in Ronde van Burgos in de sprint

BODEGA VIÑA PEDROSA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft haar tweede ritzege in de Ronde van Burgos geboekt. De Nederlands kampioene van SD Worx - Protime was net als een dag eerder na 122 kilometer in de sprint van de tweede etappe van Castrojeriz naar Bodega Viña Pedrosa de beste. Op de oplopende finishstraat bleef ze de Italiaanse Elisa Balsamo en Ally Wollaston uit Australië voor.

6 uur geleden
Van Westering sluit tot Spelen aan bij zwemselectie in Eindhoven

NIEUWEGEIN (ANP) - Kai van Westering sluit in ieder geval tot de Olympische Spelen in Los Angeles van 2028 aan bij de Nederlandse zwemselectie in Eindhoven. De 22-jarige Nederlands-Amerikaanse zwemmer trainde de laatste jaren in de Verenigde Staten, waar hij studeerde aan de Universiteit van Indiana. Peter Bishop wordt zijn coach.

11 uur geleden
Basketballers New York winnen weer in finale Eastern Conference

NEW YORK (ANP/RTR) - De basketballers van New York Knicks hebben een 2-0-voorsprong genomen in de finale van de Eastern Conference van de NBA. De ploeg uit New York won in het eigen Madison Square Garden met 109-93 van Cleveland Cavaliers.

11 uur geleden