Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Grotere terrassen blijven op Grote Markt Goes

Grotere terrassen blijven op Grote Markt Goes

GOES - Om horecaondernemers tegemoet te komen, stond de gemeente Goes in de coronacrisis grotere terrassen toe. Omdat dit goed is bevallen, heeft de gemeente besloten de verruiming definitief te maken. 

Twee dagen per week, op dinsdag en zaterdag, moet de zijde van café De Pompe de terrassen opruimen in verband met de weekmarkt. ‘’De marktlieden zijn, begrijpelijkerwijs, erg gehecht aan hun plekken op de markt, waardoor er aan de opstelling en locatie van de markt niet al te veel gesleuteld kon worden. Ook de aanrijroute van de brandweer en andere hulpdiensten was een belangrijke factor in de mogelijkheden van de uitbreiding van het terras’’, zegt Roxanne Moison, eigenaresse van De Pompe. Ondanks de beperkingen op de zaterdagen en dinsdagen is ze blij met de uitbreiding. ‘’Door de uitbreiding hebben we twee tafels extra. Over het hele seizoen genomen levert dat nog best wat extra op’’, zegt ze. ‘’Bovendien kon de markt de uitbreidingen goed gebruiken. Op een zonnige dag is de vraag naar zitplekken enorm. Soms zelfs zo groot dat mijn terras al vol zit nadat ik nog maar een aantal minuten open ben.’’ Moison is blij met de hulp en welwillendheid van de gemeente. ‘’In een tijd waarin dat hard nodig was, werd er in de gemeente met alle neuzen dezelfde kant op gekeken naar een oplossing voor de horeca, dat was heel fijn.’’

Meer uit Beveland

Spoedhulp bij medische noodsituatie in Colijnsplaat

COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.

4 dagen geleden
Bijgebouw in Goes in brand: Brandweer snel ter plaatse

GOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.

5 dagen geleden
Structureel meer geld voor Stichting Musea de Bevelanden

GOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.

1 week geleden
Vuurwerkoverlast: meld het!

GOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.

1 week geleden
Goese Filmdagen zetten Italiaanse cinema in de schijnwerpers

GOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.

1 week geleden
Kledingwinkel Deeltwee deelt royale cheques uit aan goede doelen

GOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro. 

1 week geleden
Borsele start campagne voor energiezuiniger wonen

Borsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.

1 week geleden