
Groenleer Metaalrecycling kan op nieuwe locatie verder groeien
RILLAND - Groenleer Metaalrecycling bv is per 7 maart van Kruiningen verhuisd naar een nieuwe vestiging in Rilland, aan De Poort 25. Met meer ruimte en een betere ligging biedt het nieuwe pand veel mogelijkheden voor het bedrijf om te groeien en hun klantengroep uit te breiden.
In 2009 nam Marco Sinke een metaalverwerkingsbedrijf in Kruiningen over, zo ontstond MSK metaalhandel. Na een aantal goede jaren nam Sinke in 2013 ook een metaalverwerkingsbedrijf in Zierikzee over en ging verder onder de naam van dat bedrijf: Groenleer Metaalrecycling. Na veertien jaar in het pand in Kruiningen werd het tijd voor het bedrijf om naar een nieuw pand te verhuizen. ‘’Het werd tijd om uit te breiden en daarvoor was een nieuw pand hier in Rilland een goede optie’’, zegt Sinke. ‘’We hebben hier een mooie ligging, langs de snelweg, aan de rand van Zeeland en Noord-Brabant en op redelijke afstand tot Rotterdam.’’ Bovendien biedt het pand voor het bedrijf veel meer mogelijkheden. ‘’Omdat we zoveel meer ruimte hebben kunnen we met onze eigen weegbrug zelf de vrachten wegen en direct digitaal factureren. Dat versnelt het werkproces enorm.’’
Verzamelplek
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen bij Groenleer terecht voor hun metaalafval, waarna zij het klaarmaken voor de smelterijen. ‘’Behalve koelkasten, vriezers en beeldschermen kunnen wij in principe al het metaal verwerken. Toch verwerken wij vooral metaal, zoals aluminium, koperen leidingen van huizen en metaalafval van constructiebedrijven.’’ Ook het regelen van de afvoer van dit soort metaalafval is een onderdeel van de service van Groenleer. ‘’We hebben een containerservice die we aanbieden aan bedrijven. Hiermee kunnen wij de klant volledig ontzorgen op het gebied van metaalafval’’, gaat Sinke verder.
Een van de andere nieuwe mogelijkheden die is ontstaan door het nieuwe pand, is dat Groenleer nu zelf de laatste stap is voordat het aluminium naar de smelterijen gaat. ‘’Doordat we meer opslagruimte hebben kunnen we meer opbulken om met grote ladingen naar Oostenrijk of Duitsland te rijden, waar het omgesmolten wordt. Daardoor zijn wij nu ook voor de kleinere metaalverwerkingsbedrijven de ‘verzamelplek’ geworden, waar ook zij hun aluminium kwijt kunnen.’’
Kijk voor meer informatie op groenleer.com.
Meer uit Beveland
Goes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid.
2 uur geledenGOES - In de regio Oosterscheldebekken zijn momenteel oplichters actief die zich voordoen als politieagenten. De politie waarschuwt via sociale media en roept op om direct actie te ondernemen bij contact met deze fraudeurs.
4 uur geledenHEINKENSZAND - De 54e Zeeuwse dag van het paard wordt zaterdag 28 juni gehouden in Heinkenszand. Er is de hele dag van 08.30 tot 17.00 van alles te doen bij Stal Vermue aan de Plattedijk 3.
17 uur geledenZe duiken de laatste jaren steeds vaker op in het straatbeeld: kastjes waar je iets uit mag pakken of juist iets in kunt leggen. Drie bewoners van Goes en Kloetinge vertellen hoe een simpel kastje een plek werd om te delen.
19 uur geledenCOLIJNSPLAAT - Dit weekend staat Colijnsplaat in het teken van het Deltaweekend, dat dit jaar zijn 50e editie viert. Drie dagen lang, op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni, kleuren tientallen zeilboten het water van de Oosterschelde tijdens deze bijzondere jubileumuitgave. Het Deltaweekend is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevend zeilevenement in Nederland en brengt jaarlijks zeilliefhebbers uit het hele land en daarbuiten samen voor sportieve competitie en gezelligheid.
21 uur geledenKAMPERLAND - De samenwerkende groene organisaties in Zeeland zijn blij met een besluit van de Tweede Kamer om te stoppen met het gebruik van staalslakken in de natuur. Staalslakken zijn een afvalproduct uit de staalindustrie en kunnen slecht zijn voor het milieu en de gezondheid. Toch werden ze de afgelopen jaren zonder melding gebruikt in Zeeuwse wateren om oevers te verstevigen. Het RIVM en de Inspectie Leefomgeving en Transport waarschuwden al eerder voor de risico's.
21 uur geledenBORSELE - Hoe moet het landschap tussen uw dorp en het Sloegebied eruitzien in de toekomst? Die vraag staat centraal in het participatietraject voor de Sloerandzone, waar inwoners van de gemeente Borsele nog tot 14 juli over mee kunnen denken via het platform www.praatmee.borsele.nl.
22 uur geleden