Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfster Lee wint ANA Inspiration, Van Dam in middenmoot

Golfster Lee wint ANA Inspiration, Van Dam in middenmoot

RANCHO MIRAGE (ANP) - Golfster Anne van Dam is op de eerste major van dit jaar op Amerikaanse bodem geëindigd als gedeeld 44e. De titel op de ANA Inspiration op de snikhete golfbaan Rancho Mirage in Californië ging naar de Zuid-Koreaanse Mirim Lee.

Van Dam begon de slotdag van de major op een gedeeld 53e plaats en klom nog wat dankzij een ronde van 72 slagen. Ze noteerde drie birdies en drie bogeys en kwam op een totaal score van 289, een boven het baangemiddelde.

Lee dwong ging rond in een knappe ronde van 67 slagen, vijf onder het baangemiddelde, en kwam daarmee op 273 slagen, 15 onder het baangemiddelde. Met een eagle op de laatste hole dwong ze play-off af tegen de Amerikaanse Nelly Korda en de Canadese Brooke Henderson die beiden een slotronde van 69 liepen. Op de eerste beslissende hole sloeg alleen de Zuid-Koreaanse een birdie en greep daarmee haar eerste overwinning op een major.

Meer uit Sport

WK beachvolleybal 2027 wil stadion op de Hofvijver in Den Haag

UTRECHT (ANP) - Het WK beachvolleybal van 2027 in Nederland vindt plaats op een aantal "iconische locaties" in de speelsteden Den Haag, Amsterdam, Apeldoorn en Rotterdam. Dat meldt volleybalbond Nevobo in een persbericht. De organisatie hoopt onder meer in Den Haag te spelen in een stadion op de Hofvijver, net als in 2015.

1 uur geleden
Sinner treft Djokovic in Australië na simpele zege op Shelton

MELBOURNE (ANP/AFP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zonder problemen de halve finales van de Australian Open bereikt. De winnaar van de vorige twee edities was in Melbourne met 6-3 6-4 6-4 te sterk voor de Amerikaan Ben Shelton.

2 uur geleden
Tennissters steunen Gauff in roep om meer privacy in Melbourne

MELBOURNE (ANP/RTR) - Coco Gauff krijgt veel bijval van andere toptennissters na haar woedeuitbarsting van dinsdag op de Australian Open. De Amerikaanse nummer 3 van de wereld klaagde over het gebrek aan privacy in Melbourne en daar zijn haar landgenotes Amanda Anisimova en Jessica Pegula en de Poolse Iga Swiatek het mee eens. "De vraag is of we tennissers zijn of dieren in de dierentuin, die zelfs in de gaten worden gehouden als ze naar de wc gaan", zei Swiatek.

2 uur geleden
Swiatek verliest van Rybakina in kwartfinale Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Iga Swiatek blijft ook dit jaar zonder eindzege op de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld, die de drie andere grandslamtoernooien al wel won, verloor in de kwartfinales in Melbourne van de Kazachse Elena Rybakina: 5-7 1-6.

4 uur geleden
Djokovic naar halve finale Australian Open dankzij opgave Musetti

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is in de kwartfinales van de Australian Open ontsnapt aan uitschakeling. Zijn Italiaanse tegenstander Lorenzo Musetti gaf door een blessure op in de derde set, na de eerste twee te hebben gewonnen: 6-4 6-3 1-3.

5 uur geleden
Tennisster Gauff boos over uitzenden kapotslaan racket

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.

22 uur geleden
Alcaraz voor het eerst naar halve finales Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.

1 dag geleden