
Formule 1-coureur Pérez na dit jaar weg bij Racing Point
SILVERSTONE (ANP) - De Mexicaanse autocoureur Sergio Pérez heeft vrij onverwachts bekendgemaakt dat hij aan het einde van dit seizoen de Formule 1-renstal Racing Point gaat verlaten. Hij is al aan zijn zevende jaar bezig bij de renstal, die hij in 2018 door persoonlijk ingrijpen voor een faillissement behoedde. In die zeven seizoenen haalde hij vijf keer het podium.
Pérez tekende vorig jaar nog een driejarig contract bij het team van de roze bolides. "Alles in het leven heeft een begin en een eind en na zeven jaar komt er een eind aan mijn samenwerking met dit team", meldde 'Checo' op social media. "Het doet ook wel pijn omdat ik alles heb ingezet op het team in zware tijden en ik ben er nog steeds trots op dat ik toen de banen heb kunnen redden van veel teamgenoten."
Pérez gaf aan dat hij graag door wil in de Formule 1, maar nog geen team heeft voor volgend seizoen. Het was wel bekend dat zijn toekomst bij Racing Point onzeker was, omdat het team graag de Duitser Sebastian Vettel zou willen inlijven. De viervoudig wereldkampioen vertrekt na dit jaar bij Ferrari.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Jean-Julien Rojer heeft in het dubbelspeltoernooi van Roland Garros een zwaarbevochten zege geboekt op Stefanos Tsitsipas en diens broer Petros Tsitsipas. Rojer en zijn tennispartner Marcelo Arévalo uit El Salvador wonnen met 6-3 3-6 7-6 (6) van de Grieken. Tsitsipas is de nummer 5 van de wereld in het enkelspel.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Rob Marshall vertrekt na zeventien jaar bij het Formule 1-team van Red Bull. De hoofdingenieur van het team van wereldkampioen Max Verstappen maakt de overstap naar rivaal McLaren, melden beide teams.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Daniil Medvedev is al in de eerste ronde van Roland Garros uitgeschakeld. De als tweede geplaatste Rus liet zich met 7-6 (5) 6-7 (6) 2-6 6-3 6-4 verrassen door de Braziliaan Thiago Seyboth Wild, de nummer 172 van de wereld.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Arantxa Rus had zich meer voorgesteld van haar negende deelname aan Roland Garros. De nummer 114 van de wereld, die in 2012 nog de vierde ronde haalde, pakte in de openingsronde van haar favoriete grandslamtoernooi slechts vijf games tegen de Oostenrijkse Julia Grabher.
5 uur geledenVALBERG (ANP) - Wielrenner Richard Carapaz heeft in Frankrijk de derde editie van de Mercan'Tour Classic gewonnen. De Ecuadoraan van EF Education-EasyPost kwam na 169 kilometer alleen over de finish na een zware wedstrijd door de Alpes-Maritimes. De Oostenrijker Felix Gall eindigde als tweede op 12 seconden. Lennert Van Eetvelt uit België finishte op 38 seconden als derde.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Arantxa Rus is op Roland Garros opnieuw niet voorbij de eerste ronde gekomen. De beste tennisster van Nederland verloor met 6-2 6-3 van de Oostenrijkse Julia Grabher, de nummer 61 van de wereld.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De clubs in het betaald voetbal (bvo's) zijn onvoldoende in staat de veiligheid tijdens wedstrijden in de stadions te garanderen, hoewel ze hiervoor wel verantwoordelijk zijn. Dat stelt de Nederlandse Sportraad dinsdag in een brief aan sportminister Conny Helder en justitieminister Dilan Yeşilgöz-Zegerius.
8 uur geleden