Feyenoord-coach Slot houdt fans in onzekerheid over toekomst
ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot was bij de huldiging op de Coolsingel geroerd door de oproep van de fans om ook volgend seizoen trainer bij Feyenoord te blijven. Tienduizenden zongen de geliefde coach toe nadat hij de aanhang vanaf het bordes van het Rotterdamse stadhuis had toegesproken. Maar de trainer, die de Rotterdamse club naar de zestiende landstitel leidde, wilde zich maandag opnieuw niet over zijn toekomst uitlaten.
Slot zei net als zondag dat hij zich nu niet wil uitlaten over zijn toekomst omdat wil dat alle aandacht uitgaat naar feest vanwege de titel. "Maar die populariteit bij de fans doet zeker wat met mij. Dat maak je als trainer niet altijd mee dat ze willen dat je langer blijft. Het is bekend dat ik nog een doorlopend contract heb van twee jaar en verder is dit niet het moment om er iets over te zeggen", zei Slot.
De coach genoot van de feestende massa. "Het is bijzonder om mee te maken. Dit gaat iedere overtreffende trap te boven. Mijn gevoel is moeilijk te omschrijven. Als trainer maak je meer dieptepunten dan hoogtepunten mee. Dit is extra mooi, zeker bij een club die niet altijd kampioen wordt."
Slot was ook wel bezig met komend weekend. "Het feest gaat nog even door, maar we willen zondag weer winnen en aan onze sportieve plicht voldoen", aldus Slot. Feyenoord speelt zondag tegen Emmen.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.
2 uur geledenROSMALEN (ANP) - Oud-winnaar Alex de Minaur doet volgende week opnieuw mee aan het tennistoernooi in Rosmalen. De organisatie van het Libéma Open heeft de nummer 7 van de wereld een wildcard gegeven, waardoor het aantal top 10-spelers op drie uitkomt. Eerder zegden de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Rus Daniil Medvedev hun deelname al toe aan het grastoernooi op het Autotron.
14 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Sportief directeur Grischa Niermann vertrekt bij Visma - Lease a Bike, bevestigt de Nederlandse wielerploeg. Ploegleider Marc Reef neemt zijn functie per 1 september over.
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Itzhak de Laat beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB. De 31-jarige De Laat nam deel aan de Olympische Winterspelen van 2018, 2022 en 2026.
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft Sorana Cîrstea (36) in de kwartfinale van Roland Garros gedeclasseerd. De 19-jarige Russische won in Stadion Philippe-Chatrier in minder dan een uur afgetekend in twee sets van de 36-jarige Roemeense: 6-0 6-3. Andrejeva speelt in de halve finale tegen de winnares van het Oekraïense onderonsje tussen Jelina Svitolina en Marta Kostjoek.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Europees kampioenschap waterpolo voor vrouwen is in 2028 opnieuw in Eindhoven. Het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion was in 2024 ook al het decor van de strijd om de Europese titel, toen gewonnen door de waterpolosters van Oranje.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.
1 dag geleden