Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dumfries mist thuisduel Oranje tegen Polen in Nations League

Dumfries mist thuisduel Oranje tegen Polen in Nations League

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries mist vrijdagavond het thuisduel van het Nederlands elftal tegen Polen in de Nations League. De rechtsback van PSV heeft het trainingskamp van Oranje verlaten omdat hij snel vader wordt.

Bondscoach ad interim Dwight Lodeweges heeft Dumfries nog niet afgeschreven voor de thuiswedstrijd van maandag tegen Italië, eveneens in een lege Johan Cruijff ArenA. "Maar we moeten even afwachten wanneer hij weer bij ons komt", zei hij.

Lodeweges kampt met defensieve problemen in de aanloop naar de eerste twee interlands van Oranje sinds het vertrek van Ronald Koeman naar FC Barcelona. Drie van de vier verdedigers van de vertrouwde basisformatie van de laatste interlands zijn in ieder geval tegen Polen niet beschikbaar. Matthijs de Ligt en Daley Blind ontbreken maandag ook tegen Italië.

Stefan de Vrij

Stefan de Vrij, de beoogde vervanger van De Ligt, haakte donderdag ook nog geblesseerd af. De beste verdediger van het afgelopen seizoen in de Serie A speelde zijn laatste interland in oktober 2018. "Hij was zwaar teleurgesteld", zei Lodeweges. "Hij zou nu een kans krijgen maar is helaas niet inzetbaar."

Lodeweges heeft met Joël Veltman en Perr Schuurs nog twee rechtsbenige centrale verdedigers in zijn selectie.

Meer uit Voetbal

International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

2 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

2 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

3 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

4 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

5 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

14 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

15 uur geleden