Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dumfries mist thuisduel Oranje tegen Polen in Nations League

Dumfries mist thuisduel Oranje tegen Polen in Nations League

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries mist vrijdagavond het thuisduel van het Nederlands elftal tegen Polen in de Nations League. De rechtsback van PSV heeft het trainingskamp van Oranje verlaten omdat hij snel vader wordt.

Bondscoach ad interim Dwight Lodeweges heeft Dumfries nog niet afgeschreven voor de thuiswedstrijd van maandag tegen Italië, eveneens in een lege Johan Cruijff ArenA. "Maar we moeten even afwachten wanneer hij weer bij ons komt", zei hij.

Lodeweges kampt met defensieve problemen in de aanloop naar de eerste twee interlands van Oranje sinds het vertrek van Ronald Koeman naar FC Barcelona. Drie van de vier verdedigers van de vertrouwde basisformatie van de laatste interlands zijn in ieder geval tegen Polen niet beschikbaar. Matthijs de Ligt en Daley Blind ontbreken maandag ook tegen Italië.

Stefan de Vrij

Stefan de Vrij, de beoogde vervanger van De Ligt, haakte donderdag ook nog geblesseerd af. De beste verdediger van het afgelopen seizoen in de Serie A speelde zijn laatste interland in oktober 2018. "Hij was zwaar teleurgesteld", zei Lodeweges. "Hij zou nu een kans krijgen maar is helaas niet inzetbaar."

Lodeweges heeft met Joël Veltman en Perr Schuurs nog twee rechtsbenige centrale verdedigers in zijn selectie.

Meer uit Voetbal

Oranje-international Malen op huurbasis naar AS Roma

ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.

1 uur geleden
Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

11 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

11 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

13 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

15 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

16 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

17 uur geleden