Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dumfries mist thuisduel Oranje tegen Polen in Nations League

Dumfries mist thuisduel Oranje tegen Polen in Nations League

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries mist vrijdagavond het thuisduel van het Nederlands elftal tegen Polen in de Nations League. De rechtsback van PSV heeft het trainingskamp van Oranje verlaten omdat hij snel vader wordt.

Bondscoach ad interim Dwight Lodeweges heeft Dumfries nog niet afgeschreven voor de thuiswedstrijd van maandag tegen Italië, eveneens in een lege Johan Cruijff ArenA. "Maar we moeten even afwachten wanneer hij weer bij ons komt", zei hij.

Lodeweges kampt met defensieve problemen in de aanloop naar de eerste twee interlands van Oranje sinds het vertrek van Ronald Koeman naar FC Barcelona. Drie van de vier verdedigers van de vertrouwde basisformatie van de laatste interlands zijn in ieder geval tegen Polen niet beschikbaar. Matthijs de Ligt en Daley Blind ontbreken maandag ook tegen Italië.

Stefan de Vrij

Stefan de Vrij, de beoogde vervanger van De Ligt, haakte donderdag ook nog geblesseerd af. De beste verdediger van het afgelopen seizoen in de Serie A speelde zijn laatste interland in oktober 2018. "Hij was zwaar teleurgesteld", zei Lodeweges. "Hij zou nu een kans krijgen maar is helaas niet inzetbaar."

Lodeweges heeft met Joël Veltman en Perr Schuurs nog twee rechtsbenige centrale verdedigers in zijn selectie.

Meer uit Voetbal

Rashford leidt FC Barcelona langs Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.

5 uur geleden
Manchester City rekent in Champions League af met tiental Napoli

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.

5 uur geleden
Voetbalsters FC Twente overtuigend naar Champions League

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.

7 uur geleden
Club Brugge begint Champions League met ruime zege op AS Monaco

BRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.

7 uur geleden
Voetbalsters Ajax na PSV ook naar tweede voorronde Europa Cup

GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.

10 uur geleden
Benfica stelt Mourinho aan als opvolger van Lage

LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

11 uur geleden
KNVB beraadt zich na toelichting hof in zaak-Vitesse

ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.

16 uur geleden