Duitse justitie klaagt Metzelder aan voor bezit kinderporno
DÜSSELDORF (ANP/DPA) - Het Openbaar Ministerie van Düsseldorf heeft de Duitse oud-voetbalinternational Christoph Metzelder aangeklaagd voor het bezit en verspreiding van kinderporno. Daarmee is de spraakmakende zaak na een onderzoek van een jaar in een volgende fase gekomen. Der Spiegel bracht het nieuws naar buiten.
Een jaar geleden kwam justitie naar buiten met de verdenking tegen Metzelder (39), 47-voudig international en oud-speler van onder meer Borussia Dortmund, Real Madrid en Schalke 04. Volgens Der Spiegel ligt er nu een officiële beschuldiging dat Metzelder beeldmateriaal in bezit had waarop kinderen worden misbruikt en dat hij de kinderporno ook aan anderen heeft doorgespeeld.
Het Duitse magazine kreeg geen nadere informatie van de aanklagers. Metzelder reageerde volgens Der Spiegel niet op vragen.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
13 uur geleden