Duitse justitie klaagt Metzelder aan voor bezit kinderporno
DÜSSELDORF (ANP/DPA) - Het Openbaar Ministerie van Düsseldorf heeft de Duitse oud-voetbalinternational Christoph Metzelder aangeklaagd voor het bezit en verspreiding van kinderporno. Daarmee is de spraakmakende zaak na een onderzoek van een jaar in een volgende fase gekomen. Der Spiegel bracht het nieuws naar buiten.
Een jaar geleden kwam justitie naar buiten met de verdenking tegen Metzelder (39), 47-voudig international en oud-speler van onder meer Borussia Dortmund, Real Madrid en Schalke 04. Volgens Der Spiegel ligt er nu een officiële beschuldiging dat Metzelder beeldmateriaal in bezit had waarop kinderen worden misbruikt en dat hij de kinderporno ook aan anderen heeft doorgespeeld.
Het Duitse magazine kreeg geen nadere informatie van de aanklagers. Metzelder reageerde volgens Der Spiegel niet op vragen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
4 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
5 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
8 uur geleden