Duitse justitie klaagt Metzelder aan voor bezit kinderporno
DÜSSELDORF (ANP/DPA) - Het Openbaar Ministerie van Düsseldorf heeft de Duitse oud-voetbalinternational Christoph Metzelder aangeklaagd voor het bezit en verspreiding van kinderporno. Daarmee is de spraakmakende zaak na een onderzoek van een jaar in een volgende fase gekomen. Der Spiegel bracht het nieuws naar buiten.
Een jaar geleden kwam justitie naar buiten met de verdenking tegen Metzelder (39), 47-voudig international en oud-speler van onder meer Borussia Dortmund, Real Madrid en Schalke 04. Volgens Der Spiegel ligt er nu een officiële beschuldiging dat Metzelder beeldmateriaal in bezit had waarop kinderen worden misbruikt en dat hij de kinderporno ook aan anderen heeft doorgespeeld.
Het Duitse magazine kreeg geen nadere informatie van de aanklagers. Metzelder reageerde volgens Der Spiegel niet op vragen.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
14 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
15 uur geleden