Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Donateur KNRM: ‘Nog steeds onder de indruk van prestaties vrijwilligers’

Donateur KNRM: ‘Nog steeds onder de indruk van prestaties vrijwilligers’

HANSWEERT/ROTTERDAM - De Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM) bestaat van giften. Een van de trouwe sponsoren van het reddingstation in Hansweert is Venturn. Twintig jaar lang doneert het bedrijf één procent van de omzet aan KNRM Hansweert. Vanuit het hoofdkantoor in Rotterdam en diverse andere locaties bedient het adviesbureau de internationale maritieme en logistieke sector. 

“We willen als Venturn succesvol zijn en iets goeds doen voor de wereld om ons heen”, vertelt oprichter Patrick van de Ven. “Met klanten als rederijen en havenbedrijven staat de KNRM dichtbij ons. Ook hebben we een link met Zeeland, bijvoorbeeld door de beroepsvaart op de Westerschelde.” Zo koos Venturn specifiek KNRM Hansweert als goed doel. En dat pakte het adviesbureau serieus aan. Ze liet een officiële overeenkomst voor twintig jaar donateurschap opstellen en richtte een speciaal fonds op voor de één procent omzet per jaar. “We wilden de vrijwilligers van de KNRM een stevige hand geven. Zij leveren met hun reddingsacties geen halfslachtig werk af en dat wilden wij ook niet doen. We zijn nu zo’n dertien jaar met veel plezier donateur en ik ben nog steeds onder de indruk van wat de vrijwilligers van de KNRM met elkaar presteren. En dat al meer dan honderd jaar.” Het personeel van Venturn bezoekt ook af en toe het station in Hansweert om met eigen ogen te zien wat er allemaal gebeurt. “Om de betrokkenheid levend te houden, gooien we bijvoorbeeld graag nieuwe medewerkers in het water bij Hansweert”, lacht Van de Ven.

Meer uit Reimerswaal

Optreden bij Zonnebloem Goes-Kapelle

KAPELLE- De Zonnebloemafdeling Goes-Kapelle organiseert op zaterdag 22 november een optreden van het accordeonorkest Accordeola in het Heer Hendrikhuis aan de Te Werfstraat 18.

1 dag geleden
Toch Sinterklaas in Yerseke, alternatieve intocht verloopt rustig

YERSEKE - Ondanks het eerdere besluit om de officiële intocht van Sinterklaas af te gelasten, heeft Sinterklaas zaterdag toch voet aan wal gezet in Yerseke. De Sint kwam met zwart geschminkte Pieten, een onderwerp dat al langere tijd tot discussie leidt. Actievoerders waren niet aanwezig, waardoor de alternatieve intocht rustig verliep.

1 dag geleden
Zondag 16 november intocht Sint in Hansweert

HANSWEERT - Sinterklaas en zijn pieten staan te trappelen om voet aan wal te zetten in Hansweert. Ze hebben goed nieuws: de pakjesboot ligt op koers en Sint en zijn pieten hopen zondag 16 november rond 14.30 uur te arriveren in de buitenhaven bij de steiger van het fiets-voetveer. Muziekvereniging EMM/ Scheldegalm zal het gezelschap verwelkomen met de bekende sinterklaas-meezingers. 

3 dagen geleden
Krabbendijke krijgt park en pumptrack

Krabbendijke - Het voormalig veilingterrein in Krabbendijke krijgt een nieuwe invulling. De gemeenteraad heeft duidelijke kaders vastgesteld voor de inrichting van het terrein, dat een groene ontmoetingsplek voor het dorp moet worden.

3 dagen geleden
Yerseke maakt zich op voor sinterklaasprotest

YERSEKE - De gemeente Reimerswaal bereidt zich voor op een aangekondigde demonstratie tijdens de sinterklaasintocht in Yerseke, komende zaterdag 15 november.

4 dagen geleden
Nova Melodica viert 55-jarig jubileum

KAPELLE/ BIEZELINGE - Nova Melodica uit Kapelle-Biezelinge bestaat 55 jaar! Reden om terug te kijken, dankbaar te zijn en feest te vieren! Het jongerenkoor en -combo, onder leiding van dirigent Marianne van Dijke, viert dit met een muzikaal optreden op zaterdag 15 november in Theater De Mythe in Goes. Met een gevarieerd programma vol krachtige gospelsongs wordt u meegenomen op een reis vol van hoop en verwachting. Juist in het donker laten hoop en vertrouwen ons uitzien naar de toekomst. De zon zal opnieuw opgaan, iedere dag weer. 

4 dagen geleden
Dirk en Jeanette delen hun huis met honderden vogels

Waarde - Wie de garage bij Dirk en Jeanette Verburg inloopt, hoort het meteen: een vrolijk koor van getjilp, gefluit en gekwetter. Via een trapje naar boven kom je in een ruimte die letterlijk leeft. De hele bovenverdieping is één grote volière, gevuld met wel 130 kanaries en dwergpapegaaitjes.

4 dagen geleden