De Vrij verlaat geblesseerd trainingskamp Nederlands elftal
ZEIST (ANP) - Stefan de Vrij kan vanwege een blessure niet meedoen aan de komende wedstrijden van het Nederlands voetbalelftal in de Nations League tegen Polen en Italië. De centrale verdediger van Internazionale heeft het trainingskamp in Zeist daarom verlaten.
Bondscoach ad-interim Dwight Lodeweges roept geen vervanger op voor De Vrij, waardoor de selectie van Oranje nog bestaat uit 23 spelers.
De verwachting was dat De Vrij de aanstaande duels basisspeler zou zijn, nu Matthijs de Ligt van Juventus wegens een blessure ontbreekt. De huidige selectie van Oranje telt met Joël Veltman en Perr Schuurs nog twee verdedigers die weten hoe het is om rechts centraal achterin van de defensie te spelen. Veltman speelde de laatste seizoenen vaker als rechtsback. De 20-jarige Schuurs debuteert deze week in de selectie van Oranje.
Denzel Dumfries
Ook achter de naam van Denzel Dumfries staat een vraagteken. De rechtsback van PSV ontbreekt donderdag op de afsluitende training van Oranje voor het duel met Polen. Zijn partner staat op het punt te bevallen. Hij is niet bekend wanneer Dumfries weer terugkeert in het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de interlands met Polen en Italië. Hij zal ook de uitslag van een coronatest moeten afwachten.
Teun Koopmeiners (AZ), die deel uitmaakt van de selectie van Jong Oranje, traint donderdag eenmalig met het Nederlands elftal mee.
Meer uit Voetbal
FORT LAUDERDALE (ANP) - Inter Miami heeft dankzij twee doelpunten en een assist van Lionel Messi al een grote stap naar de volgende ronde van de play-offs gezet. In het thuisduel met Nashville (3-1) maakte de 38-jarige Argentijn de eerste en derde treffer. Bij de 2-0 van Tadeo Allende was hij de aangever.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is aan een pijnlijke nederlaag in de Serie A ontsnapt. De koploper stond na negentig minuten met 2-1 achter tegen hekkensluiter Pisa, maar kwam nog tot 2-2 dankzij een treffer van Zachary Athekame in blessuretijd.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Heerenveen is er in de Eredivisie niet in geslaagd te winnen van NAC Breda. Het na rust spectaculaire duel in Friesland eindigde in 3-3. Invaller Mohamed Nassoh redde in de 94e minuut een punt voor NAC.
13 uur geledenDÜSSELDORF (ANP/DPA) - De Duitse voetbalsters hebben de eerste wedstrijd tegen Frankrijk in de halve finale van de Nations League gewonnen. In Düsseldorf maakte spits Klara Bühl voor ruim 37.000 toeschouwers in de 79e minuut het enige doelpunt: 1-0. De tweede ontmoeting is dinsdag in Caen.
14 uur geledenGDANSK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste wedstrijd onder leiding van de nieuwe bondscoach Arjan Veurink niet kunnen winnen. In Gdansk eindigde een tegenvallende oefenwedstrijd tegen Polen in 0-0.
15 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Oranje-international Xavi Simons moet bij Tottenham Hotspur met meer intensiteit gaan spelen. Dat zei trainer Thomas Frank vrijdag tijdens een persconferentie, voorafgaand aan de uitwedstrijd van zondag tegen Everton.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft PSV onder zijn leiding betere wedstrijden zien spelen dan dinsdag in de Champions League tegen Napoli (6-2). "Een galavoorstelling? Van mij mag je het zo noemen, maar ik vond dat wel meevallen", zei hij vrijdag tijdens een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven, ter voorbeschouwing op de topper van zondag tegen Feyenoord.
20 uur geleden