Coach Grim verlengt contract bij RKC Waalwijk
WAALWIJK (ANP) - Trainer Fred Grim heeft een nieuw contract ondertekend bij RKC Waalwijk. De 55-jarige coach ligt nu tot medio 2022 vast bij de Brabantse eredivisieclub. De oud-doelman is sinds de zomer van 2018 werkzaam bij RKC.
"De hoofdtrainer heeft een belangrijke positie in het behalen van onze missie. De werkwijze van Fred sluit aan bij de visie van de club", laat algemeen directeur Frank van Mosselveld weten. "Samen gaan we de volgende stappen zetten in de verdere professionalisering van RKC Waalwijk. We zijn ambitieus en kijken met vertrouwen uit naar de competitie."
Grim reageert opgetogen op zijn nieuwe contract. "De missie van de club past bij mij. Bij RKC Waalwijk kan ik professioneel en persoonlijk mijn ei kwijt, ik voel me er op mijn plek. In 2018 zijn we een samenwerking gestart met een gezamenlijke missie. Ik kijk ernaar uit om hier samen met alle geledingen een vervolg aan te geven en verder te bouwen aan RKC Waalwijk."
Grim was in het afgelopen seizoen met RKC na 26 wedstrijden hekkensluiter in de eredivisie. Door de coronacrisis besloot de KNVB nadien de competitie te beëindigen en geen promotie en degradatie toe te passen.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
15 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
19 uur geleden