Britse premier Johnson en vrouw Carrie verwachten tweede kind
LONDEN (ANP) - De Britse premier Boris Johnson (57) en zijn vrouw Carrie (33) krijgen een tweede kind, berichten Britse media. Het kind wordt in december verwacht.
Carrie Johnson noemt hun tweede kind op Instagram een 'regenboogbaby', een kind dat een stel krijgt na een moeilijke gebeurtenis. Carrie Johnson vertelde dat ze begin dit jaar een miskraam heeft gehad.
Hun eerste kind Wilfred werd vorig jaar april geboren. Johnson en Carrie Symonds trouwden eind mei. Ze waren in 2019 het eerste ongetrouwde koppel ooit dat in de ambtswoning Downing Street 10 trok.
Voor Johnson is het zijn derde huwelijk. De premier heeft vier kinderen uit zijn tweede huwelijk en een buitenechtelijke dochter.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse regering heeft Israël gevraagd geen verdere aanvallen uit te voeren op Iraanse energie-infrastructuur, daarbij vooral doelend op de oliesector. Dat zeggen drie bronnen tegen de Amerikaanse nieuwssite Axios.
17 minuten geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Zo'n 140 Amerikaanse militairen zijn gewond geraakt tijdens de oorlog met Iran. Het gaat vooral om lichte verwondingen, meldt een woordvoerder van het Pentagon aan Reuters.
37 minuten geledenKYIV (ANP/RTR/AFP) - Oekraïense militaire experts worden deze week verwacht in meerdere Golfstaten, waar ze gaan helpen bij het afslaan van Iraanse drone-aanvallen. "De eerste drie landen waarnaar we ze volgens onze afspraken hebben gestuurd, zijn Qatar, de Emiraten en Saudi-Arabië", meldt de Oekraïense president Volodymyr Zelensky in een audiobericht aan journalisten. Later liet Oekraïne weten dat ook specialisten zijn gestuurd naar een Amerikaanse basis in Jordanië.
47 minuten geledenLONDEN (ANP/AFP) - Het Britse marineschip HMS Dragon heeft Portsmouth verlaten en is onderweg naar de Middellandse Zee om de "Britse verdediging in de regio te versterken". Daar vond begin deze maand een droneaanval plaats op een Britse basis op Cyprus. Naderhand verweet de oppositie in het Verenigd Koninkrijk de regering daar te traag op te reageren en daarmee de internationale reputatie van het land te grabbel te gooien.
49 minuten geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De regering-Trump komt terug op haar eerdere aanbeveling om mensen met autisme te behandelen met leucovorin. Er is te beperkt bewijs dat het middel kan werken.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De eerste twee dagen van de Amerikaanse bombardementen en aanvallen op Iran hebben de staatskas 5,6 miljard dollar (ruim 4,8 miljard euro) gekost. Die informatie heeft het Witte Huis met het Congres gedeeld, zegt een ingewijde tegen persbureau Reuters.
2 uur geledenTORONTO (ANP/RTR) - Canada verhoogt de beveiliging van Amerikaanse en Israëlische ambassades en consulaten in het land in reactie op een beschieting van het Amerikaanse consulaat in Toronto.
2 uur geleden