Basketballers LA Lakers hebben nog één zege nodig
ORLANDO (ANP) - De basketballers van Los Angeles Lakers hebben nog één overwinning nodig om voor het eerst in tien jaar de finale te halen van de westelijke divisie in de NBA. De ploeg van superster LeBron James won in Orlando het vierde duel in de best-of-sevenserie tegen Houston Rockets met 110-100 en nam zo een voorsprong van 3-1. De Lakers kunnen de serie zaterdag beslissen.
Houston Rockets was de halve finale tegen de Lakers begonnen met een overtuigende zege (112-97), maar daarna moest de ploeg van onder anderen James Harden en Russell Westbrook het drie keer op rij afleggen tegen James en co. De 35-jarige vedette van de Lakers kwam donderdagavond tot 16 punten en 15 rebounds. Anthony Davis was weer de topschutter bij de ploeg uit LA met 29 punten. Davis pakte ook nog 12 rebounds.
Sinds het behalen van de zestiende NBA-titel in 2010, toen onder aanvoering van Kobe Bryant, kwamen de Lakers in de play-offs nooit meer verder dan de halve finales van de Western Conference. James verhuisde twee jaar geleden van Cleveland Cavaliers naar LA om de ploeg weer nieuwe successen te bezorgen.
Meer uit Sport
NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
2 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
6 uur geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
12 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
1 dag geleden