Basketballers Heat winnen eerste wedstrijd finale in het oosten
BOSTON (ANP) - De basketballers van Miami Heat hebben de eerste wedstrijd van de finale van de Eastern Conference van Boston Celtics gewonnen. De ploeg uit Miami was in Boston met 123-116 te sterk. Jimmy Butler had een belangrijk aandeel in de zege van de Heat. Hij was goed voor 35 punten, 7 assists en 5 rebounds.
De Celtics domineerden in het eerste deel van de wedstrijd. Maar daarna begonnen de Heat aan een inhaalrace en zetten een achterstand om in een voorsprong. Hoewel de Celtics probeerden terug te komen, gaven de Heat de voorsprong niet meer uit handen. Jayson Tatum was met 30 punten topscorer bij de Celtics.
"We speelden erg goed", concludeerde Butler na de zege. "En nog belangrijker, we zijn elkaar blijven steunen, ook toen het even wat minder ging."
De tweede wedstrijd in de best-of-seven series tussen de Celtics en de Heat is vrijdag in Boston.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Thialf voor een grote verrassing gezorgd door de 5000 meter te winnen. De 21-jarige schaatser van Team IKO X20 bleef met 6.09,30 Chris Huizinga en Marcel Bosker voor. Van de Bunt versloeg in zijn rit Jorrit Bergsma, die als vierde finishte in 6.14,31.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft zichzelf verrast met haar tweede plaats op de 1000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi. Ze eindigde met 1.14,71 meteen achter winnares Femke Kok. "Ik had een bijzonder slecht seizoen gereden tot nu toe, maar het bewijst wel dat alles wat je in het verleden hebt gedaan totaal geen garantie biedt voor de toekomst. Dat is zo als je het goed hebt gedaan en als je het slecht hebt gedaan."
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Patrick Roest is er niet in geslaagd zich op het olympische kwalificatietoernooi (OKT) op de 5000 meter te plaatsen voor de Spelen van Milaan. De 30-jarige schaatser van Reggeborgh kwam tot een tijd van 6.26,27 en stond na vijf van de negen ritten op de zesde plaats.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Femke Kok heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 1000 meter gewonnen. De 25-jarige Friezin was met 1.14,08 sneller dan Suzanne Schulting en Naomi Verkerk. Schulting werd tweede met 1.14,71. Verkerk reed 1.14,74.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Jutta Leerdam hoopt dat ze in aanmerking komt voor een aanwijsplek op de 1000 meter voor de Olympische Spelen van Milaan. De 26-jarige schaatsster kwam in haar rit op het olympisch kwalificatietoernooi in de tweede bocht ten val. "Ik weet niet wat er precies gebeurde, ik gleed gewoon weg", zei een geëmotioneerde Leerdam na afloop over haar val.
2 uur geledenGAVERE (ANP) - Mathieu van der Poel is deze winter voorlopig onverslaanbaar in veldritten. De wereldkampioen won ook bij zijn vijfde optreden in de modder, in de wereldbekercross van het Belgische Gavere. Het was zijn vierde zege in de voornaamste competitie, waarvan hij de eerste drie wedstrijden had laten schieten.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Femke Kok heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 1000 meter gewonnen. De 25-jarige Friezin was met 1.14,08 sneller dan Suzanne Schulting en Naomi Verkerk. Schulting werd tweede met 1.14,71. Verkerk reed 1.14,74.
2 uur geleden