Barty pakt titel voor eigen publiek in Adelaide
ADELAIDE (ANP) - Ashleigh Barty heeft voor de tweede keer in haar loopbaan het WTA-toernooi van Adelaide gewonnen. De Australische nummer 1 van de wereld was met 6-3 6-2 te sterk voor de Kazachse Jelena Rybakina, de mondiale nummer 50. De partij duurde slechts 64 minuten.
De 25-jarige Barty was voor de tweede keer de sterkste in Adelaide. Twee jaar geleden pakte ze ook de titel in de Australische stad. Toen was ze de Oekraïense Dajana Jastremska in de finale de baas.
Barty komt komende week in actie in Sydney, het laatste voorbereidingstoernooi voor de Australian Open. Het eerste grandslamtoernooi van het jaar begint op maandag 17 januari. Barty pakte op de Australian Open nog nooit de titel. In 2020 wist ze tot de laatste vier door te dringen. In 2019 won ze Roland Garros en vorig jaar Wimbledon.
Meer uit Sport
HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.
18 uur geledenHAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.
20 uur geledenHAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).
21 uur geledenKORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.
21 uur geledenHAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).
21 uur geledenSANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.
23 uur geledenCALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.
1 dag geleden