
Arrestaties na vondst drugslab in Lewedorp
LEWEDORP - In een schuur aan de Damstraat in Lewedorp heeft de politie donderdag 16 september een drugslaboratorium ontdekt. De bewoners van dit adres, een man en een vrouw, zijn aangehouden. Maandagmorgen is een derde verdachte opgepakt. Dit is een 25-jarige man uit Vlissingen. De politie zoekt nog een andere man. Het televisieprogramma Opsporing Verzocht besteedt dinsdagavond aandacht aan deze zaak.
Half september kreeg de politie een tip en viel daarop een woning en schuur aan de Damstraat binnen. Er werd een lab aangetroffen om harddrugs te maken. Dit laboratorium is ontmanteld en de spullen zijn afgevoerd. Ruim tweehonderd gram amfetamine, kleinere hoeveelheden hennep en hasj en vals geld zijn in beslag genomen. De twee bewoners zijn aangehouden. De vrouw werd dezelfde avond na verhoor in vrijheid gesteld. Zij blijft verdachte in deze zaak. De man zit nog steeds vast.
Maandagochtend werd in het politiecellencomplex in Middelburg de derde verdachte aangehouden. Deze Vlissinger zit nog vast en wordt verhoord.
Beelden
De politie is nog op zoek naar de identiteit van een andere man. Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij het drugslab in Lewedorp. Deze man staat op beeld. In een opsporingsbericht toont de politie vanaf dinsdagavond 2 november foto’s. Ook worden beelden van hem getoond in Opsporing Verzocht. De politie hoopt dat er mensen zijn die hem herkennen.
De live-uitzending van Opsporing Verzocht begint dinsdag om 21.20 uur op NPO1. Woensdag wordt het programma rond 13.20 uur herhaald via NPO1.
Meer uit Beveland
GOES - Vrijdag 4 april houdt Buurthuis De Pit in Goes een speciaal jongerenfeest met een belangrijke boodschap. Van 19.30 tot 23.00 uur kunnen jongeren van 12 tot 18 jaar niet alleen genieten van muziek, dans en gezelligheid, maar ook op een luchtige en interactieve manier meer te weten komen over veilige seks, vroegtijdige zwangerschap en soa's.
5 uur geledenGOES - Leden van Lionsclub Kapelle-De Bevelanden hebben zich belangeloos ingezet bij het clubhuis aan het Goese Meer in Goes.
13 uur geledenGOES - Minstens twee auto's zijn donderdagmorgen beschadigd geraakt bij een kop-staartbotsing in de Middelburgsestraat in Goes. Niemand raakte gewond.
14 uur geledenGOES - De NVBS, een vereniging van spoor- en tramliefhebbers, organiseert donderdag 27 maart in buurthuis De Pit, Appelstraat 2a te Goes, een lezing.
1 dag geledenGOES - De spoorwegovergang tussen de Kloetingseweg en Voorstad in Goes opheffen voor een onderdoorgang voor fietsers en voetgangers is technisch mogelijk. Dat toont een uitgebreide studie aan, vertelt de Goese wethouder Stan Meulblok. "Een tunnel op één van de drukste fietsroutes in Goes verbetert de verkeersveiligheid, maar het is aan de gemeenteraad of zij wil meewerken aan verder onderzoek naar het saneren van de overgang."
1 dag geledenGOES - De lente is begonnen en dat betekent dat hooikoortspatiënten zich moeten wapenen tegen rondvliegende pollen. Maar wie afhankelijk is van medicatie om de klachten te verlichten, kan tegen een probleem aanlopen. Uit een analyse van Independer op basis van gegevens van apothekersorganisatie KNMP blijkt dat drie veelgebruikte hooikoortsmedicijnen niet leverbaar zijn. Ook astmapatiënten, die extra gevoelig zijn voor pollen, kampen met medicijntekorten.
2 dagen geledenZEELAND - De stankoverlast die sinds de nacht van maandag op dinsdag werd gemeld in verschillende regio's, is inmiddels voorbij. Dat meldt de veiligheidsregio. De meldkamer van de brandweer en milieudienst heeft sinds de late avond geen nieuwe meldingen meer ontvangen. Volgens de Kustwacht komt de geuroverlast vermoedelijk uit het Verenigd Koninkrijk.
2 dagen geleden