Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arrestaties na vondst drugslab in Lewedorp

Arrestaties na vondst drugslab in Lewedorp

LEWEDORP - In een schuur aan de Damstraat in Lewedorp heeft de politie donderdag 16 september een drugslaboratorium ontdekt. De bewoners van dit adres, een man en een vrouw, zijn aangehouden. Maandagmorgen is een derde verdachte opgepakt. Dit is een 25-jarige man uit Vlissingen. De politie zoekt nog een andere man. Het televisieprogramma Opsporing Verzocht besteedt dinsdagavond aandacht aan deze zaak.

Half september kreeg de politie een tip en viel daarop een woning en schuur aan de Damstraat binnen. Er werd een lab aangetroffen om harddrugs te maken. Dit laboratorium is ontmanteld en de spullen zijn afgevoerd. Ruim tweehonderd gram amfetamine, kleinere hoeveelheden hennep en hasj en vals geld zijn in beslag genomen. De twee bewoners zijn aangehouden. De vrouw werd dezelfde avond na verhoor in vrijheid gesteld. Zij blijft verdachte in deze zaak. De man zit nog steeds vast.

Maandagochtend werd in het politiecellencomplex in Middelburg de derde verdachte aangehouden. Deze Vlissinger zit nog vast en wordt verhoord.

Beelden

De politie is nog op zoek naar de identiteit van een andere man. Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij het drugslab in Lewedorp. Deze man staat op beeld. In een opsporingsbericht toont de politie vanaf dinsdagavond 2 november foto’s. Ook worden beelden van hem getoond in Opsporing Verzocht. De politie hoopt dat er mensen zijn die hem herkennen. 

De live-uitzending van Opsporing Verzocht begint dinsdag om 21.20 uur op NPO1. Woensdag wordt het programma rond 13.20 uur herhaald via NPO1.

Meer uit Beveland

Duitse windsurfer overleden bij Veerse Meer Kamperland

KAMPERLAND - Een windsurfer is zaterdagmiddag overleden bij het Veerse Meer ter hoogte van Kamperland. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten.

14 uur geleden
Rubriek op de werkvloer: ‘Ik hoor regelmatig: ik kom hier al vanaf mijn studententijd’

Goes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid. 

18 uur geleden
Politie waarschuwt voor nepagenten in Goes

GOES - In de regio Oosterscheldebekken zijn momenteel oplichters actief die zich voordoen als politieagenten. De politie waarschuwt via sociale media en roept op om direct actie te ondernemen bij contact met deze fraudeurs.

20 uur geleden
Zeeuwse dag van het paard in Heinkenszand

HEINKENSZAND - De 54e Zeeuwse dag van het paard wordt zaterdag 28 juni gehouden in Heinkenszand. Er is de hele dag van 08.30 tot 17.00 van alles te doen bij Stal Vermue aan de Plattedijk 3.

1 dag geleden
Boeken, plantjes en soep in de deelkast

Ze duiken de laatste jaren steeds vaker op in het straatbeeld: kastjes waar je iets uit mag pakken of juist iets in kunt leggen. Drie bewoners van Goes en Kloetinge vertellen hoe een simpel kastje een plek werd om te delen.

1 dag geleden
Deltaweekend viert gouden jubileum op de Oosterschelde

COLIJNSPLAAT - Dit weekend staat Colijnsplaat in het teken van het Deltaweekend, dat dit jaar zijn 50e editie viert. Drie dagen lang, op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni, kleuren tientallen zeilboten het water van de Oosterschelde tijdens deze bijzondere jubileumuitgave. Het Deltaweekend is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevend zeilevenement in Nederland en brengt jaarlijks zeilliefhebbers uit het hele land en daarbuiten samen voor sportieve competitie en gezelligheid.

1 dag geleden
Stop op gebruik staalslakken in Zeeuwse Wateren

KAMPERLAND - De samenwerkende groene organisaties in Zeeland zijn blij met een besluit van de Tweede Kamer om te stoppen met het gebruik van staalslakken in de natuur. Staalslakken zijn een afvalproduct uit de staalindustrie en kunnen slecht zijn voor het milieu en de gezondheid. Toch werden ze de afgelopen jaren zonder melding gebruikt in Zeeuwse wateren om oevers te verstevigen. Het RIVM en de Inspectie Leefomgeving en Transport waarschuwden al eerder voor de risico's.  

1 dag geleden