Arrestatie na inrijden op BOA in Goes
GOES - De politie heeft zaterdagavond een man gearresteerd nadat deze met zijn auto inreed op een Buitengewoon Opsporingsambtenaar van de gemeente.
De verdachte, een 27-jarige man zonder vaste woon of verblijfplaats, wilde op zaterdag 15 oktober rond 18.00 uur met zijn auto een voetgangersgebied in de Singelstraat inrijden. BOA’s zien dit gebeuren en geven hem een stopteken, op dat moment keert de bestuurder zijn auto en probeert weg te rijden. In een poging om de man alsnog aan te spreken gebruikt een van de BOA’s zijn fiets als barricade. De bestuurder van de auto rijdt echter tegen de fiets en de BOA aan. De BOA raakt daarbij licht gewond.
De gewaarschuwde politie start direct een onderzoek. De verdachte, die gevlucht was in de richting van de Koepoort, reed in zijn vluchtpoging nog bijna een scooterrijder aan. Agenten kunnen de man uiteindelijk aanhouden aan de Bellefleurstraat. Hij zit vast voor verder onderzoek.
Meer uit Beveland
's GRAVENPOLDER - Op donderdag 6 november vindt in 's-Gravenpolder de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde plaats.
4 uur geledenGOES - Op woensdag 5 november wordt het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) De Wingerd officieel geopend aan de Hilleweg 3 in Goes. Wethouder Stan Meulblok verricht om 11.45 uur de openingshandeling. Het kindcentrum is een samenwerking tussen basisschool De Wingerd en kinderopvangorganisatie Gloed, en biedt opvang en onderwijs aan kinderen van 0 tot 13 jaar.
19 uur geledenGOES - Heb jij het al gehoord? Op zaterdag 22 november komt Sinterklaas weer aan in Goes! De goedheiligman meert rond 13.00 uur aan in de stadshaven, waar hij op de historische kade feestelijk wordt verwelkomd door de Kinderburgemeester. Daarna trekt de Sint samen met zijn vrolijke Pieten, muziek en héél veel pepernoten door de binnenstad.
23 uur geleden"Op het moment dat alles onzeker is, geef ik mensen duidelijkheid; dat is wat ze het meest nodig hebben." Fabian Franse (46) uit Kloetinge werkt sinds 2007 als Salvagecoördinator in Zuidwest-Nederland. Wanneer de brandweer uitrukt naar een brand, begint voor bewoners of ondernemers vaak een lange nasleep. Nog vóór de verzekeraar arriveert, biedt Franse als Salvagecoördinator eerste hulp en helpt hij gedupeerden hun situatie weer op orde te krijgen.
1 dag geledenGOES - In de nacht van maandag op dinsdag is er brand uitgebroken bij muziekwinkel Bax in Goes. De brand ontstond rond 00.15 uur in een heftruck binnen het pand aan de Olympiastraat.
1 dag geledenGOES - Op 31 oktober 2025 ontving burgemeester Cees van den Bos in 't Sas de vernieuwde wandelgids van het Oosterscheldepad.
1 dag geledenNOORD-BEVELAND - De strijd om het kinderburgemeesterschap van Noord-Beveland is dit jaar spannender dan ooit. Waar in andere jaren zes of zeven kinderen meededen, zijn er dit keer twee kanshebbers: Livia Straub (11) uit Colijnsplaat en Benjamin Besems (11) uit Kamperland. Wie van hen de nieuwe kinderburgemeester wordt, blijft nog even geheim tot 17 november.
1 dag geleden