Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Analisten vinden voorspelde groei bij Netflix tegenvallen

Analisten vinden voorspelde groei bij Netflix tegenvallen

LOS GATOS (ANP) - Videostreamingdienst Netflix heeft er in het tweede kwartaal meer nieuwe abonnees bijgekregen dan het Amerikaanse bedrijf zelf had verwacht. Maar de groei die voor het derde kwartaal wordt voorspeld is beduidend lager dan analisten hadden gedacht.

In totaal kreeg Netflix, bekend van populaire series als The Crown, Bridgerton en The Queen's Gambit, er in de afgelopen periode zo'n 1,5 miljoen betalende klanten bij. Het bedrijf had zelf gerekend op ongeveer 1 miljoen nieuwe klanten. Netflix heeft nu in totaal iets meer dan 209 miljoen klanten wereldwijd.

Het bedrijf verwacht voor het derde kwartaal een groei van het aantal abonnees met circa 3,5 miljoen. Kenners op Wall Street hadden juist op meer dan 5,5 miljoen gerekend.

Minder snel

De aanwas van nieuwe klanten van Netflix gaat veel minder snel dan vorig jaar, toen mensen door de coronapandemie aan huis zaten gekluisterd en naar vertier zochten. Ook voelt Netflix de opmars van concurrerende streamingdiensten als Disney+, Amazon Prime Video en AppleTV+. Daarnaast zijn bioscopen weer open, wat eveneens voor tegenwind zorgt voor Netflix.

De cijfers en vooruitzichten van Netflix stelden beleggers teleur want in de nabeurshandel in New York ging het aandeel flink omlaag.

Meer uit Financieel

Elon Musk hint op beursgang ruimtevaartbedrijf SpaceX

AUSTIN (ANP/RTR) - Elon Musk heeft een hint gegeven voor een beursgang van SpaceX, nadat verschillende media de afgelopen dagen al hadden gemeld dat het commerciƫle ruimtevaartbedrijf naar de aandelenmarkt wil. Een ruimtevaartjournalist had in een artikel geschreven dat die beursgangplannen zijn bevestigd en Musk schreef vervolgens op X dat die journalist gelijk heeft.

46 minuten geleden
Woningen op Funda sneller verkocht in 2025

AMSTERDAM (ANP) - Woningen werden in 2025 sneller verkocht dan een jaar eerder, meldt huizenwebsite Funda. Ook het woningaanbod op Funda groeide dit jaar. Door de aanhoudende krapte op de woningmarkt nam de vraagprijs van huizen eveneens toe.

51 minuten geleden
AFM: beleggingsfraude loopt in de honderden miljoenen per jaar

AMSTERDAM (ANP) - De schade door beleggingsfraude bedraagt vermoedelijk honderden miljoenen euro's per jaar en kan zelfs oplopen tot 750 miljoen euro, meldt de Autoriteit Financiƫle Markten (AFM) na onderzoek. De beurswaakhond spreekt van een snelgroeiend en ernstig maatschappelijk probleem waarvan de omvang wordt onderschat.

1 uur geleden
Loonverschil mannen en vrouwen in bedrijfsleven neemt verder af

DEN HAAG (ANP) - Het loonverschil tussen mannen en vrouwen in het bedrijfsleven is opnieuw afgenomen. Vorig jaar verdiende een vrouw gemiddeld 6,1 procent minder per uur, als rekening wordt gehouden met bijvoorbeeld het soort functie en opleidingsniveau. Twee jaar eerder was dat nog 6,9 procent en tien jaar eerder bijna 10 procent, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

2 uur geleden
Lukoil krijgt van VS langer de tijd om koper te vinden

WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De Verenigde Staten geven het Russische oliebedrijf Lukoil een maand extra de tijd om een koper te vinden voor zijn buitenlandse bezittingen. De deadline zou aanstaande zaterdag zijn, maar is nu met een maand opgeschoven.

10 uur geleden
Winsten op Wall Street na derde renteverlaging door Fed

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag met winsten gesloten na het rentebesluit van de Federal Reserve. Die verlaagde het belangrijkste rentetarief in de VS zoals verwacht met een kwart procentpunt om de arbeidsmarkt te stimuleren. De verdeeldheid onder beleidsmakers bleek groot.

10 uur geleden
Europese Commissie doet inval bij hoofdkantoor Temu

BRUSSEL (ANP) - De Europese Commissie heeft een inval gedaan in het Europese hoofdkantoor van Temu, meldden persbureau Bloomberg en AFP op basis van bronnen. De actie maakt deel uit van een onderzoek naar mogelijk oneerlijke concurrentie door de Chinese webshop.

11 uur geleden