Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Analisten vinden voorspelde groei bij Netflix tegenvallen

Analisten vinden voorspelde groei bij Netflix tegenvallen

LOS GATOS (ANP) - Videostreamingdienst Netflix heeft er in het tweede kwartaal meer nieuwe abonnees bijgekregen dan het Amerikaanse bedrijf zelf had verwacht. Maar de groei die voor het derde kwartaal wordt voorspeld is beduidend lager dan analisten hadden gedacht.

In totaal kreeg Netflix, bekend van populaire series als The Crown, Bridgerton en The Queen's Gambit, er in de afgelopen periode zo'n 1,5 miljoen betalende klanten bij. Het bedrijf had zelf gerekend op ongeveer 1 miljoen nieuwe klanten. Netflix heeft nu in totaal iets meer dan 209 miljoen klanten wereldwijd.

Het bedrijf verwacht voor het derde kwartaal een groei van het aantal abonnees met circa 3,5 miljoen. Kenners op Wall Street hadden juist op meer dan 5,5 miljoen gerekend.

Minder snel

De aanwas van nieuwe klanten van Netflix gaat veel minder snel dan vorig jaar, toen mensen door de coronapandemie aan huis zaten gekluisterd en naar vertier zochten. Ook voelt Netflix de opmars van concurrerende streamingdiensten als Disney+, Amazon Prime Video en AppleTV+. Daarnaast zijn bioscopen weer open, wat eveneens voor tegenwind zorgt voor Netflix.

De cijfers en vooruitzichten van Netflix stelden beleggers teleur want in de nabeurshandel in New York ging het aandeel flink omlaag.

Meer uit Financieel

Slechte start voor autoverkoop, elektrische auto's kelderen

BUNNIK (ANP) - Autodealers zijn het nieuwe jaar slecht begonnen, met een flinke daling van de nieuwverkopen in januari. Volgens de brancheorganisaties BOVAG en RAI Vereniging rolden vorige maand maar 28.347 nieuwe auto's de Nederlandse showrooms uit, ruim 13 procent minder dan in januari vorig jaar. Het aantal volledig elektrische auto's kelderde zelfs met 35,4 procent.

44 minuten geleden
Indonesië staat omstreden AI-chatbot Grok weer toe

JAKARTA (ANP/BLOOMBERG) - Indonesië staat de in opspraak geraakte chatbot Grok weer toe nadat het bedrijf van eigenaar Elon Musk heeft gezegd maatregelen te nemen om misbruik van de dienst tegen te gaan. Eerder werd de chatbot, die AI-naaktbeelden van vrouwen en kinderen genereert, verboden in Indonesië.

1 uur geleden
FT: Ford sprak met Chinese concurrent Xiaomi over joint venture

DETROIT (ANP) - De Amerikaanse autofabrikant Ford heeft gesprekken gevoerd met zijn Chinese concurrent Xiaomi over het oprichten van een joint venture voor de productie van elektrische auto's in de Verenigde Staten. Dat meldt de Financial Times op basis van bronnen die bekend zijn met de zaak.

2 uur geleden
KLM hervat vluchten naar Tel Aviv en Dubai

SCHIPHOL (ANP) - KLM hervat maandag en dinsdag het vliegverkeer naar de Israëlische hoofdstad Tel Aviv, maakte de luchtvaartmaatschappij bekend. Daarnaast worden vanaf zondag tot en met vrijdag de vluchten naar Dubai hervat, met een aangepast vliegschema.

3 uur geleden
Trump: India gaat olie kopen uit Venezuela in plaats van Iran

WASHINGTON (ANP/RTR) - India gaat olie uit Venezuela kopen, in plaats van uit Iran. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump zaterdag. "We hebben die deal al gesloten, het concept van de deal," zei Trump tegen verslaggevers aan boord van de Air Force One onderweg naar Florida vanuit Washington.

4 uur geleden
Frankrijk verlaagt drempel voor giftige stof in babyvoeding

PARIJS (ANP/BLOOMBERG/AFP) - Frankrijk verlaagt de toegestane drempel voor cereulide in babyvoeding. De stap volgt op terugroepacties in meer dan zestig landen, waaronder Nederland, van babyvoeding om de mogelijke aanwezigheid van deze giftige stof, die braken en diarree kan veroorzaken.

21 uur geleden
OnlyFans in gesprek over verkoop meerderheidsbelang, melden media

LONDEN (ANP/RTR) - OnlyFans is in gesprek met een investeringsmaatschappij over de verkoop van een meerderheidsbelang. Dit melden ingewijden aan verschillende media, waaronder The Wall Street Journal (WSJ) en persbureau Reuters. Daarbij wordt het Britse videoplatform, dat vooral bekendstaat om pornografische inhoud, gewaardeerd op zo'n 5,5 miljard dollar (ongeveer 4,6 miljard euro), inclusief schulden.

22 uur geleden