Alcaraz verliest in Rome van Hongaarse nummer 135 van de wereld
ROME (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft zich in de derde ronde van het masterstoernooi van Rome laten verrassen door de Hongaar Fabian Marozsan. Het werd 6-3 7-6 (4) voor de nummer 135 van de wereld, die zich via de kwalificaties voor het hoofdtoernooi had geplaatst. Alcaraz staat 133 plekken hoger op de wereldranglijst.
De 23 jaar oude Marozsan maakte het in de tiebreak af op zijn eerste wedstrijdpunt. De Hongaar won de laatste 6 punten van de wedstrijd. Hij sloeg liefst 24 winners, terwijl Alcaraz hetzelfde aantal onnodige fouten produceerde.
Voor de Spanjaard was het zijn eerste nederlaag van het gravelseizoen. Hij won de afgelopen weken in eigen land de toernooien van Barcelona en Madrid. Alcaraz verzekerde zich in Rome wel van de nummer 1-positie. Hij wisselt na het toernooi weer van plek met Novak Djokovic.
Roland Garros
De 20-jarige Alcaraz gaat zich nu voorbereiden op Roland Garros. Hij mikt op zijn eerste titel in Parijs. Het tweede grandslamtoernooi van het jaar begint op zondag 28 mei.
Djokovic is de titelhouder in Rome.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
8 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
8 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
9 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
12 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
14 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
16 uur geleden