Zwitserse doelman Sommer mist duel met Servië, Tadić in basis
DOHA (ANP) - De Zwitserse doelman Yann Sommer is niet op tijd hersteld van zijn verkoudheid voor het laatste groepsduel met Servië op het WK voetbal. De doelman wordt vervangen door Gregor Kobel. Ajacied Dusan Tadić staat in de basis bij Servië.
Bondscoach Murat Yakin van Zwitserland verkondigde een dag voor de wedstrijd nog dat Sommer fit genoeg zou zijn, net als Nico Elvedi. De verdediger staat echter evenmin in het basiselftal. Middenvelder Xherdan Shaqiri, die de wedstrijd tegen Brazilië miste vanwege een blessure, staat wel aan de aftrap.
Zwitserland staat achter het al geplaatste Brazilië op de tweede plaats in de groep met 3 punten. Kameroen en Servië hebben allebei 1 punt. Als Brazilië niet verliest van Kameroen in de andere wedstrijd, mag Zwitserland gelijkspelen tegen Servië. De ploeg van Tadić moet winnen en hopen dat Brazilië zijn sportieve plicht doet.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - De buitenlandse aandeelhouders van Vitesse hebben volgens de club zelf aan de KNVB gemeld dat zij de raad van commissarissen en directie van Vitesse zouden hebben ontslagen. Vitesse zegt dat dit besluit niet rechtsgeldig is.
2 minuten geledenMADRID (ANP) - Dani Carvajal (34) vertrekt na dit seizoen transfervrij bij Real Madrid. Real meldt dat de aanvoerder en de club hebben besloten het "prachtige hoofdstuk" te sluiten. Carvajal had een aflopend contract bij de huidige nummer 2 van Spanje.
12 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen is "verbolgen" over het besluit van de gemeente Edam-Volendam om uitsupporters te weren bij de halve finale van de play-offs om Europees voetbal tussen Ajax en FC Groningen, die donderdag in Volendam plaatsvindt. Groningen heeft het competitiebestuur betaald voetbal ingeschakeld en overweegt stappen te nemen om het besluit aan te vechten.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Bij de wedstrijden van FC Volendam en Ajax in de play-offs, die deze week in Volendam worden afgewerkt, zijn geen uitsupporters welkom. Dat heeft de gemeente Edam-Volendam maandag bekendgemaakt. "Aanleiding zijn de ernstige ongeregeldheden na de verloren wedstrijd van FC Volendam tegen Telstar", aldus de gemeente.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
14 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
15 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
17 uur geleden