Zwemvlot nabij het strandje van Sint-Annaland geplaatst
SINT-ANNALAND - Gemeente Tholen heeft op initiatief van WSV Sint-Annaland op donderdag 21 juli een zwemvlot bij het strandje van Sint-Annaland geplaatst. In de havens van de gemeente Tholen geldt een zwemverbod. Het zwemvlot is een alternatief voor de jeugd die tijdens het zomerseizoen regelmatig van de steigers in de haven van Sint-Annaland springt.
Het zwemvlot wordt bij het strandje van Sint-Annaland net buiten de ballenlijn geplaatst. Dit is op veilige afstand van de vaargeul en het is hier voldoende diep. Bij laag water is het op deze locatie 6 meter diep.
Betrokken partijen
Gemeente Tholen, Watersportvereniging Sint-Annaland en Chaletpark de Krabbenkreek bekostigen het zwemvlot. Het onderhoud wordt uitgevoerd door Mariteam Shipyard. Nadat het zomerseizoen voorbij is, wordt het vlot hier opgeslagen.
Opknapbeurt strandjes
Halverwege juni heeft het strandje van Sint-Annaland een opknapbeurt gehad. Er is hier extra zand aangebracht, zodat er meer ruimte beschikbaar is. Ook de strandjes van Sint Philipsland en Sint-Maartensdijk zijn aangepakt. In Sint Philipsland is nieuw zand aangebracht en een gedeelte van het zwemwater oestervrij gemaakt. In Sint-Maartensdijk is de strekdam van het strandje gerepareerd, waardoor er bij laag water meer water achterblijft op het strandje.
Meer uit Tholen
THOLEN - Ada Pérez en Tim Veldman zullen op zaterdag 11 juli om 15.30 uur de bezoekers laten dromen over Europa. In het oude stadhuis van Tholen spelen zij op flauto traverso en clavecimbel muziek van de Italiaan Locatelli, de Duitser Telemann, de Brit Purcell en de Fransman Hotteterre.
5 uur geledenHALSTEREN/SCHERPENISSE - De 19-jarige jongeman uit Halsteren die afgelopen weekend om het leven kwam bij een eenzijdig ongeval in Scherpenisse, was onderweg naar huis na een feestje in Sint-Maartensdijk. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie.
23 uur geledenTHOLEN - De organisatie van de Zevendorpentocht heeft vanwege de verwachte hitte een aantal aanpassingen gedaan. Wandel Sport Club Vosmeer wil ervoor zorgen dat deelnemers veilig en verantwoord kunnen genieten van de wandeltocht over het eiland Tholen. Op zaterdag 11 juli kunnen wandelaars deelnemen aan deze wandeltocht.
1 dag geledenTHOLEN/SINT-ANNALAND - Muziekliefhebbers kunnen deze week terecht bij twee gratis zomerconcerten in de openlucht. Koninklijke Fanfare Accelerando speelt woensdagavond in Sint-Annaland, terwijl Koninklijke Muziekvereniging Concordia vrijdagavond een concert geeft in Tholen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Achter een woningblok aan de Prins Willem-Alexanderstraat in Oud-Vossemeer heeft maandagavond een schutting in brand gestaan. Door het snelle optreden van bewoners kon worden voorkomen dat het vuur zich verder verspreidde.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Het 80-jarig jubileum van voetbalvereniging Vosmeer bereikte op vrijdag 3 juli zijn hoogtepunt. Die dag stond een wedstrijd tegen de ex-profs van FC De Rebellen op het programma, samen met jeugdclinics en een feestelijke afsluiting in de avond. Voorzitter Aike Hommel kijkt tevreden terug op de viering.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - In Oud-Vossemeer is vorige week het Thools kampioenschap jeu de boules gehouden. Carin van der Kleijn en Klaas van Konijnenburg kwamen als de winnaars uit de bus. Er deden zestien paren mee aan de titelstrijd die voor de derde keer werd gehouden.
2 dagen geleden