Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zwemtocht Dishoek-Zoutelande

Zwemtocht Dishoek-Zoutelande

MIDDELBURG - Op woensdag 5 augustus organiseert Stichting Zwemmen Langs Walcheren de zwemtocht Dishoek-Zoutelande.

In navolging van de eerste tocht op 29 juli van Westkapelle naar Zoutelande heeft de organisatie besloten dat ook deze tweede tocht een prestatietocht is. Er zal geen tijdwaarneming plaatsvinden, geen klassement worden gevormd en geen prijzen voor de snelste zwemmers worden uitgereikt.

Op deze manier zet de organisatie maximaal in op het handhaven van de momenteel geldende richtlijnen, waaronder de 1,5m afstand.

Er kunnen maximaal 250 deelnemers meezwemmen. Meedoen kan alleen indien vooraf is aangemeld via www.zwemmenlangswalcheren.nl. Inschrijven kan vanaf heden.

Op 5 augustus verzamelen de zwemmers zich bij Eetcafé Pension Duinlust te Dishoek, waarna de start zal plaatsvinden vanaf het strand direct achter de strandovergang. De zwemmers zullen begeleid worden door een loodsjol en boten van de reddingsbrigade Domburg. Na 4,5 km bereiken zij de finish bij strandpaviljoen De Branding te Zoutelande.

Meer uit Middelburg

Vredesconcert opent zaterdag Walcherse Vredesweek met werk van Douwe Eisenga

VLISSINGEN - Op zaterdag 20 september verzorgen Vocaal Ensemble Cantare uit Goes en strijkersensemble Con Legno, onder leiding van Pim Overduin, het openingsconcert van de Vredesweek in de Sint Jacobskerk in Vlissingen.

5 uur geleden
Sea Sound Singers zaterdag present bij Zoutelande Zingt aan Zee

ZOUTELANDE - 'Zoutelande Zingt aan Zee', dat klinkt heerlijk en dat is het ook! Verschillende koren met allerlei muziekstijlen en dat allemaal aan de Zeeuwse kust in het mooie Zoutelande. Dit jaarlijks korenfestival vindt plaats op zaterdag 20 september van 12.30 tot 17.45 uur. Het gratis toegankelijke evenement begint met een gezamenlijke opening in de Catharinakerk, waarna de koren uitwaaieren over verschillende podia in het dorp. 

8 uur geleden
Praat mee over kernenergie zaterdag op Markt in Middelburg

MIDDELBURG - Zaterdag (20 september) kunnen inwoners tussen 10.00 en 16.00 uur tijdens de snuffelmarkt op de Markt in Middelburg hun mening geven over kernenergie.

10 uur geleden
Vijftien Zeeuwse rijksmonumenten ontvangen samen ruim drie miljoen restauratiesubsidie

MIDDELBURG - De provincie Zeeland verstrekt 3,2 miljoen euro subsidie aan vijftien rijksmonumenten, verspreid over de hele provincie. 'Met deze bijdrage kunnen de monumenten worden gerestaureerd, waardoor waardevol Zeeuws erfgoed behouden blijft, verder ontwikkeld wordt en beter toegankelijk wordt gemaakt voor het publiek', schrijft Zeeland in een persbericht.

11 uur geleden
Traumahelikopter ingezet voor reanimatie Galmgat Middelburg

MIDDELBURG - Diverse hulpdiensten zijn woensdagavond laat ingezet voor een reanimatie in Middelburg. Een traumahelikopter landde langs de Torenweg.

13 uur geleden
Dader steekpartij Vlasmarkt nog niet gevonden; politie roept getuigen op zich te melden

MIDDELBURG - De politie zoekt getuigen en omwonenden die meer informatie hebben over het steekincident aan de Vlasmarkt in Middelburg. Hierbij raakte woensdagmorgen rond 3.00 uur een jongeman gewond. 'Hij is meerdere keren gestoken', laat de politie weten. 'De dader is nog niet gevonden.'

1 dag geleden
33e Jazz by the Sea begint donderdag: vertrouwde charme én vernieuwing

DOMBURG - De 33e editie van Jazz by the Sea vindt plaats van donderdag 18 tot en met zondag 21 september. Bezoekers genieten onder meer van ruim vijftig gratis toegankelijke optredens in het hart van Domburg. 'Met de samenwerking met filmfestival Film by the Sea hebben we een bijzondere vernieuwing', laat de organisatie weten.

1 dag geleden