Zwembadseizoen staat weer voor de deur: voorverkoop gestart
THOLEN - Het zwemseizoen gaat eind april weer van start. Zowel het openluchtzwembad De Spetter in Tholen als het gerenoveerde openluchtzwembad Haestinge in Sint-Maartensdijk gaan dit seizoen open vanaf 27 april tot en met 9 september. De voorverkoop van abonnementen en zwemlessen is op 11, 12, 13 en 14 april. Alleen op deze dagen is er korting op het abonnement van de hoofdaanvrager. Per leszwemmer is een legimitatiebewijs nodig.
De voorverkoopdagen zijn op:
Dinsdag 11 april van 13.00 tot 17.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur in sport- en gemeenschapscentrum Haestinge (Sportlaan 2d) in Sint-Maartensdijk.Woensdag 12 april van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur in sport- en gemeenschapscentrum Haestinge (Sportlaan 2d) in Sint-Maartensdijk.Donderdag 13 april van 13.00 tot 17.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur in sport- en gemeenschapscentrum De Meulvliet (Zoekweg 8) in Tholen.Vrijdag 14 april van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur in sport- en gemeenschapscentrum De Meulvliet (Zoekweg 8) in Tholen.Vanaf 27 april kunnen bij de receptie van beide zwembaden alsnog producten worden gekocht zonder de korting. Op de 12-badenkaart is geen korting mogelijk.
Zwembadpas
Om een product te gebruiken is per persoon een zwembadpas nodig: € 3,50 per pas. Deze pas is persoonsgebonden en kan elk seizoen opnieuw worden gebruikt. Wanneer je al een pas hebt, neem deze dan mee bij aanschaf van een abonnement of zwemles.
Meer uit Tholen
THOLEN - De voorlopige uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen is bekend. De SGP blijft opnieuw veruit de grootste partij op Tholen. De VVD en ABT leveren beide een zetel in, terwijl Forum voor Democratie met drie zetels nieuw in de raad komt.
3 uur geledenTHOLEN - Woensdag mochten alle kiesgerechtigde Tholenaren stemmen voor de gemeenteraad. Sinds 21.00 zijn de stembussen gesloten. Het is nu wachten op de uitslag. Lees er alles over in onze liveblog.
10 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Door een lekkage hebben inwoners van Sint Philipsland mogelijk last van een lage waterdruk. Brabant Water werkt momenteel aan een oplossing. De storing wordt naar verwachting in de loop van de middag opgelost.
14 uur geledenTHOLEN - De Oesterdam staat weer op de route van de ZLM Tour. Twee jaar geleden kwamen de wielrenners hier voor het laatst voorbij, maar in september keert Tholen terug op de routekaart tijdens de derde etappe, die start in Roosendaal en eindigt in Bergen op Zoom. De renners steken de Oesterdam daarbij maar liefst twee keer over.
15 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Weet je nog niet op welke partij je gaat stemmen? Alle deelnemende partijen hebben zich in de verkiezingskrant van de Thoolse Bode voorgesteld. Hieronder zetten we de negen fracties en hun boodschap aan de kiezers nog eens op een rij. Zo kun je alle partijen gemakkelijk vergelijken.
1 dag geledenTHOLEN - Op woensdag 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Twintigduizend Tholenaren mogen dan hun stem uitbrengen om de koers van de gemeente te bepalen. Inwoners kunnen terecht bij zeventien stembureaus verspreid over alle kernen. Ook rijdt er een mobiel stembureau langs verschillende locaties. Een compleet overzicht van alle stembureaus staat onderaan dit artikel.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor aan de kiezers. Ook burgemeester Marleen Sijbers heeft een boodschap.
1 dag geleden