Zwembadseizoen staat weer voor de deur: voorverkoop gestart
THOLEN - Het zwemseizoen gaat eind april weer van start. Zowel het openluchtzwembad De Spetter in Tholen als het gerenoveerde openluchtzwembad Haestinge in Sint-Maartensdijk gaan dit seizoen open vanaf 27 april tot en met 9 september. De voorverkoop van abonnementen en zwemlessen is op 11, 12, 13 en 14 april. Alleen op deze dagen is er korting op het abonnement van de hoofdaanvrager. Per leszwemmer is een legimitatiebewijs nodig.
De voorverkoopdagen zijn op:
Dinsdag 11 april van 13.00 tot 17.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur in sport- en gemeenschapscentrum Haestinge (Sportlaan 2d) in Sint-Maartensdijk.Woensdag 12 april van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur in sport- en gemeenschapscentrum Haestinge (Sportlaan 2d) in Sint-Maartensdijk.Donderdag 13 april van 13.00 tot 17.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur in sport- en gemeenschapscentrum De Meulvliet (Zoekweg 8) in Tholen.Vrijdag 14 april van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur in sport- en gemeenschapscentrum De Meulvliet (Zoekweg 8) in Tholen.Vanaf 27 april kunnen bij de receptie van beide zwembaden alsnog producten worden gekocht zonder de korting. Op de 12-badenkaart is geen korting mogelijk.
Zwembadpas
Om een product te gebruiken is per persoon een zwembadpas nodig: € 3,50 per pas. Deze pas is persoonsgebonden en kan elk seizoen opnieuw worden gebruikt. Wanneer je al een pas hebt, neem deze dan mee bij aanschaf van een abonnement of zwemles.
Meer uit Tholen
GRÔÔT PESÔÔT - Vrijwilligers van carnavalsvereniging De Vlôôientrappers gaan dit weekend weer het carnavalskrantje huis-aan-huis bezorgen. Op sociale media deelt de vereniging alvast een foto van een pallet vol stapels kranten, die zaterdag worden verspreid.
21 uur geledenTHOLEN - GroenLinks en de Partij van de Arbeid in Tholen doen dit jaar niet samen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. De samenwerking is uit elkaar gevallen na onenigheid over de kandidatenlijst. Acht jaar geleden was Tholen een van de eerste gemeenten in Zeeland waar beide partijen gezamenlijk op het stembiljet stonden.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe datum vastgesteld voor de inloopavond over de sloop van acht woningen in de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. De bijeenkomst is nu op maandagavond 19 januari in dorpshuis De Vossenkuil.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.
1 dag geledenTHOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.
2 dagen geleden