Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zwembadraad Blijven Spetteren organiseert klusdag tijdens NLdoet

Zwembadraad Blijven Spetteren organiseert klusdag tijdens NLdoet

THOLEN - Ook dit jaar organiseert zwembadraad Blijven Spetteren weer een actie tijdens NLdoet. Iedereen die graag ‘n handje wil helpen, kan zich vanaf aanmelden als vrijwilliger. 

Op zaterdag 11 maart is het weer zover. Dan vindt de jaarlijkse, landelijke actie ‘NLdoet’ plaats. Deze grote vrijwilligersactie wordt ieder jaar georganiseerd door het Oranje Fonds. NLdoet zet de vrijwillige inzet in de schijnwerpers en activeert door een publiekscampagne zoveel mogelijk Nederlanders om één dag vrijwilligerswerk te doen en zo te ervaren wat ertoe doen als vrijwilliger met je doet. 

Ook dit jaar organiseert de Thoolse zwembadraad Blijven Spetteren een klusdag tijdens NLdoet. Deze dag begint om 08.30 uur en duurt maximaal tot 12.30 uur. “Met zoveel mogelijk vrijwilligers, jong en oud, gaan we aan de slag om er voor te zorgen dat bij de opening op Koningsdag alles er weer ‘spik en span’ uitziet”, aldus de zwembadraad. “Dat deze vorm van burgerparticipatie niet alleen bijdraagt aan het laag houden van de exploitatielasten, maar is ook supergezellig, bleek de afgelopen jaren. De sfeer is opperbest en als ’s middags het bad weer stralendblauw ligt te blinken gaat iedereen tevreden naar huis.”

Dit jaar ligt de focus op het schoonspuiten van het, nu nog lege, bad. “En natuurlijk de bekende klussen als schoonmaken, heggen knippen, onkruid wieden, kleedhokjes poetsen, containers uitspuiten en terrassen vegen”, aldus Blijven Spetteren. “Het traditionele bolusbuffet wordt gezorgd door enkele van onze sponsoren.” BlijvenSpetteren hoopt dat weer zo’n veertig man (en vrouw) present zijn aan de Zoekweg.

Aanmelden kan via de website van NLdoet.

Meer uit Tholen

Rustplaats voor zeehonden wordt opgehoogd met 3 miljoen kubieke meter zand

THOLEN - Rijkswaterstaat start in oktober met het ophogen van de Galgeplaat en de Slikken van den Dortsman. Met 3 miljoen kubieke meter zand krijgt 261 hectare extra hoogte. Zo blijft het rustgebied voor zeehonden en trekvogels minstens 25 jaar behouden.

3 uur geleden
Burgemeester Sijbers ontbijt met basisschoolleerlingen uit Scherpenisse

THOLEN - Burgemeester Marleen Sijbers schoof donderdagochtend aan voor het Burgemeestersontbijt. Leerlingen van groep 5 tot en met 8 van obs Oosterschelde uit Scherpenisse ontbeten in het gemeentehuis en spraken over het belang van een gezonde start van de dag.

7 uur geleden
Cornelis den Ouden geeft gratis concert op het Van Dam-orgel

THOLEN - Organist Cornelis den Ouden geeft zaterdag een gratis orgelconcert in de Grote of Onze Lieve Vrouwekerk in Tholen. Hij speelt op het van Dam-orgel.

23 uur geleden
Record voor Voetbalschool Sint Philipsland: niet eerder zat het zo snel vol

SINT PHILIPSLAND - Nog nooit eerder zaten de inschrijvingen voor de Voetbalschool in Sint Philipsland zo snel vol. Binnen een half uur hadden zich ruim 100 deelnemers aangemeld, een nieuw record. Van 19 tot en met 21 oktober staat de 21e editie op het programma op de velden van NOAD'67.

1 dag geleden
Oud-Vossemeer heet nieuwe inwoners van harte welkom op dorpsavond

OUD-VOSSEMEER - Wie de afgelopen jaren in Oud-Vossemeer is komen wonen, krijgt op donderdag 29 oktober de gelegenheid om op een bijzondere manier kennis te maken met het dorp en zijn inwoners. In dorpshuis De Vossenkuil wordt vanaf 20.00 uur (inloop 19.30 uur) een speciale 'Warm Welkom'-avond georganiseerd.

1 dag geleden
Tijdelijke noodopvang Tholen gaat naar verwachting in april 2027 open

THOLEN - Het participatieverslag over de tijdelijke noodopvang aan de Postweg in Tholen is beschikbaar. Het COA en de gemeente spraken vijf weken lang met inwoners en verzamelden de resultaten hiervan. In het verslag staat dat de opvang naar verwachting in april 2027 opengaat.

2 dagen geleden
Deze Zeeuwse broers brouwen al hun biertjes zelf: ‘Met alleen lokale producten’

THOLEN - Meermaals wordt hun blond bier op het festivalterrein genoemd als eentje die je geproefd moet hebben. We hebben het over de Wolpha Blonde van brouwerij Wolpha Bier uit het Zeeuwse Wolphaartsdijk. Het biertje wordt gebrouwen door de broers Serge en Sebastiaan Poppe, naar recept van hun vader.

2 dagen geleden