Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zwembad de Spetter organiseert een zwemmarathon!

Zwembad de Spetter organiseert een zwemmarathon!

THOLEN - Zwembad de Spetter organiseert op vrijdag 24 juni een recreatieve zwemmarathon. Verschillende teams nemen het dan van 18:00 uur tot 21:00 uur tegen elkaar op om een prijs te winnen. Welk team gezamenlijk de meeste baantjes heeft getrokken, mag zich dan de winnaar noemen.



De recreatieve zwemmarathon is geschikt voor kinderen en volwassenen. Ook leden van sportverenigingen zijn welkom. Sportiviteit, plezier en vooral ook gezelligheid staan voorop. Het zwemteam mag uit maximaal 8 personen bestaan, waarvan minimaal twee onder de 12 jaar en twee onder de 18 jaar. In het team moeten ook twee personen zijn die het aantal gezwommen banen bijhouden. Als de samenstelling van het team niet voldoet aan de eisen, kan er contact worden opgenomen met het zwembad en kijken wat de mogelijkheden zijn. Bij de zwemmarathon zal het klein orkest van Concordia aanwezig zijn. Die zorgen van 18:30 uur tot 19:30 uur voor muziek bij het zwembad.

Interesse? Aanmelden kan per team bij de receptie van het zwembad of via [email protected]. Deelname kost 15 euro per team. Er wordt verwacht dat alle deelnemers een zwemdiploma in bezit hebben.

Meer uit Tholen

‘Dezelfde plek, andere tijd’: Rico Verhoeven eert overleden moeder in Egypte

OUD-VOSSEMEER - Kickbokser Rico Verhoeven heeft tijdens een reis door Egypte een emotioneel eerbetoon gebracht aan zijn moeder, die begin februari overleed. De sporter bezocht plekken waar zijn moeder ruim 33 jaar geleden ook foto's maakte en recreëerde die beelden nu zelf. Verhoeven groeide de eerste zes jaar van zijn leven op bij zijn moeder in Oud-Vossemeer, voordat hij bij zijn vader Jos in Tholen ging wonen.

9 uur geleden
Drie dagen feest in Sint-Annaland: WHS blikt terug én vooruit bij 95-jarig jubileum

SINT-ANNALAND - Al 95 jaar vormt het groen-wit van WHS de vertrouwde basis voor voetbalminnend Stalland. Een feestje wat dan ook niet onopgemerkt voorbij kon gaan. Met een internationaal U11-toernooi, walking football en een afsluitende feestavond was het drie dagen één groot feest op sportpark De Waaije. "Niet enkel een terugblik op het verleden, maar vooral vooruitkijken en ruimte bieden voor de jongere generatie", zo vertelt penningmeester Peter Wielaard.

12 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Lage avondzon vanaf de Kadijk bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Avondvierdaagse start komende week in meerdere dorpen, keuze uit drie afstanden

SCHERPENISSE/SINT-MAARTENSDIJK/SINT PHILIPSLAND - In drie dorpen van de gemeente Tholen start op maandag 18 mei de avondvierdaagse. Wandelaars kunnen in al deze dorpen kiezen uit drie verschillende afstanden.

2 dagen geleden
Prinses Beatrix Spierfonds zoekt extra collectanten in Tholen

THOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Ook in Tholen zoekt het Spierfonds extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant. 

3 dagen geleden
Tholen komt met vaste regeling voor jubileumsubsidies vrijwilligersorganisaties

THOLEN - De gemeente Tholen voert nieuw beleid in voor bijdragen aan jubilea van vrijwilligersorganisaties. Het college van burgemeester en wethouders wil daarmee voor meer duidelijkheid en een vaste werkwijze zorgen.

3 dagen geleden
Auto aangetroffen in sloot bij Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Donderdagochtend zijn de hulpdiensten opgeroepen voor een melding van een voertuig te water langs de Stavenisseweg (N286). Ter plaatse troffen zij een auto aan die op de kop in een droge sloot lag.

4 dagen geleden