Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zwembad de Spetter organiseert een zwemmarathon!

Zwembad de Spetter organiseert een zwemmarathon!

THOLEN - Zwembad de Spetter organiseert op vrijdag 24 juni een recreatieve zwemmarathon. Verschillende teams nemen het dan van 18:00 uur tot 21:00 uur tegen elkaar op om een prijs te winnen. Welk team gezamenlijk de meeste baantjes heeft getrokken, mag zich dan de winnaar noemen.



De recreatieve zwemmarathon is geschikt voor kinderen en volwassenen. Ook leden van sportverenigingen zijn welkom. Sportiviteit, plezier en vooral ook gezelligheid staan voorop. Het zwemteam mag uit maximaal 8 personen bestaan, waarvan minimaal twee onder de 12 jaar en twee onder de 18 jaar. In het team moeten ook twee personen zijn die het aantal gezwommen banen bijhouden. Als de samenstelling van het team niet voldoet aan de eisen, kan er contact worden opgenomen met het zwembad en kijken wat de mogelijkheden zijn. Bij de zwemmarathon zal het klein orkest van Concordia aanwezig zijn. Die zorgen van 18:30 uur tot 19:30 uur voor muziek bij het zwembad.

Interesse? Aanmelden kan per team bij de receptie van het zwembad of via [email protected]. Deelname kost 15 euro per team. Er wordt verwacht dat alle deelnemers een zwemdiploma in bezit hebben.

Meer uit Tholen

Speeltuin De Speelkrael gaat twee dagen dicht voor inclusieve aanpassingen

SCHERPENISSE - Speeltuin De Speelkrael in Scherpenisse is op donderdag 19 en vrijdag 20 februari gesloten vanwege werkzaamheden. De vlonder rond de boom wordt aangepast zodat deze rolstoeltoegankelijk wordt. Daarnaast komen er een duo-schommel, een marktkraam, een muziekbloem en een tipitent in de Krijgerskrael.

7 uur geleden
Rechtbank stuurt gemeente Tholen terug naar tekentafel voor hotel Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - De rechtbank geeft de gemeente Tholen zes weken de tijd om alsnog te onderbouwen waarom de bouw van een hotel op het havenplateau verantwoord is. Dat blijkt uit een tussenuitspraak in een zaak waar de lokale watersportvereniging en het college van burgemeester en wethouders tegenover elkaar staan.

1 dag geleden
Thoolse haven nog zonder walstroom: ‘Met overlast en vervuiling tot gevolg’

THOLEN - Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof (PvdA-GroenLinks) noemen het ontbreken van walstroom in de haven van Tholen 'niet toekomstgericht en niet duurzaam'. In schriftelijke vragen aan het college dringen ze aan om dit toch te realiseren.

1 dag geleden
Cultuurplein Tholen stopt: ‘Nieuwe wind bij gemeente laat minder ruimte voor ons’

THOLEN - Het Cultuurplein Tholen (CPT) heeft haar werkzaamheden per 1 januari 2026 stopgezet. Volgens het bestuur biedt de nieuwe koers van de gemeente minder ruimte voor de rol die de vereniging in de afgelopen elf jaar heeft vervuld.

2 dagen geleden
Klaassen vertelt: ‘Wij bieden volledige mondzorg onder één dak’ [COLUMN]

[Advertorial] - Op onze locatie aan de Voltastraat bieden wij inmiddels een breed scala aan mondzorg onder één dak. U kunt bij ons terecht voor reguliere controles bij de tandarts, kleine gebitsreparaties zoals het aanbrengen van vullingen, en esthetische correcties met schildjes. Ook voor kronen en bruggen bent u bij ons in goede handen. Kortom: tandheelkundige zorg van A tot Z.

2 dagen geleden
Carnaval Grôôt Pesôôt 2026: Dit is de route en hoe laat de optocht begint

OUD-VOSSEMEER - Nog een paar dagen en dan gaat carnaval in Grôôt Pesôôt weer beginnen. Ook dit jaar trekt er weer een feestelijke optocht door het dorp. De lampionoptocht vindt donderdagavond plaats.

2 dagen geleden
Kou slaat toe met Woaidaehen, mogelijk ook natte sneeuw: ‘Af en toe schijnt de zon’

OUD-VOSSEMEER - Kunnen we tijdens Woaidaehen met blote benen over straat of moeten we een jas over onze outfits aan? Volgens meteoroloog Vera Buis van Weeronline is extra dikke kleding niet overbodig. Het wordt met 3 tot 4 graden frisjes en er kunnen winterse buien over het land trekken.

3 dagen geleden