Zwembad de Spetter organiseert een zwemmarathon!
THOLEN - Zwembad de Spetter organiseert op vrijdag 24 juni een recreatieve zwemmarathon. Verschillende teams nemen het dan van 18:00 uur tot 21:00 uur tegen elkaar op om een prijs te winnen. Welk team gezamenlijk de meeste baantjes heeft getrokken, mag zich dan de winnaar noemen.
De recreatieve zwemmarathon is geschikt voor kinderen en volwassenen. Ook leden van sportverenigingen zijn welkom. Sportiviteit, plezier en vooral ook gezelligheid staan voorop. Het zwemteam mag uit maximaal 8 personen bestaan, waarvan minimaal twee onder de 12 jaar en twee onder de 18 jaar. In het team moeten ook twee personen zijn die het aantal gezwommen banen bijhouden. Als de samenstelling van het team niet voldoet aan de eisen, kan er contact worden opgenomen met het zwembad en kijken wat de mogelijkheden zijn. Bij de zwemmarathon zal het klein orkest van Concordia aanwezig zijn. Die zorgen van 18:30 uur tot 19:30 uur voor muziek bij het zwembad.
Interesse? Aanmelden kan per team bij de receptie van het zwembad of via [email protected]. Deelname kost 15 euro per team. Er wordt verwacht dat alle deelnemers een zwemdiploma in bezit hebben.
Meer uit Tholen
THOLEN - De voorlopige uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen is bekend. De SGP blijft opnieuw veruit de grootste partij op Tholen. De VVD en ABT leveren beide een zetel in, terwijl Forum voor Democratie met drie zetels nieuw in de raad komt.
2 uur geledenTHOLEN - Woensdag mochten alle kiesgerechtigde Tholenaren stemmen voor de gemeenteraad. Sinds 21.00 zijn de stembussen gesloten. Het is nu wachten op de uitslag. Lees er alles over in onze liveblog.
8 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Door een lekkage hebben inwoners van Sint Philipsland mogelijk last van een lage waterdruk. Brabant Water werkt momenteel aan een oplossing. De storing wordt naar verwachting in de loop van de middag opgelost.
12 uur geledenTHOLEN - De Oesterdam staat weer op de route van de ZLM Tour. Twee jaar geleden kwamen de wielrenners hier voor het laatst voorbij, maar in september keert Tholen terug op de routekaart tijdens de derde etappe, die start in Roosendaal en eindigt in Bergen op Zoom. De renners steken de Oesterdam daarbij maar liefst twee keer over.
13 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Weet je nog niet op welke partij je gaat stemmen? Alle deelnemende partijen hebben zich in de verkiezingskrant van de Thoolse Bode voorgesteld. Hieronder zetten we de negen fracties en hun boodschap aan de kiezers nog eens op een rij. Zo kun je alle partijen gemakkelijk vergelijken.
1 dag geledenTHOLEN - Op woensdag 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Twintigduizend Tholenaren mogen dan hun stem uitbrengen om de koers van de gemeente te bepalen. Inwoners kunnen terecht bij zeventien stembureaus verspreid over alle kernen. Ook rijdt er een mobiel stembureau langs verschillende locaties. Een compleet overzicht van alle stembureaus staat onderaan dit artikel.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor aan de kiezers. Ook burgemeester Marleen Sijbers heeft een boodschap.
1 dag geleden