Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zwembad de Spetter organiseert een zwemmarathon!

Zwembad de Spetter organiseert een zwemmarathon!

THOLEN - Zwembad de Spetter organiseert op vrijdag 24 juni een recreatieve zwemmarathon. Verschillende teams nemen het dan van 18:00 uur tot 21:00 uur tegen elkaar op om een prijs te winnen. Welk team gezamenlijk de meeste baantjes heeft getrokken, mag zich dan de winnaar noemen.



De recreatieve zwemmarathon is geschikt voor kinderen en volwassenen. Ook leden van sportverenigingen zijn welkom. Sportiviteit, plezier en vooral ook gezelligheid staan voorop. Het zwemteam mag uit maximaal 8 personen bestaan, waarvan minimaal twee onder de 12 jaar en twee onder de 18 jaar. In het team moeten ook twee personen zijn die het aantal gezwommen banen bijhouden. Als de samenstelling van het team niet voldoet aan de eisen, kan er contact worden opgenomen met het zwembad en kijken wat de mogelijkheden zijn. Bij de zwemmarathon zal het klein orkest van Concordia aanwezig zijn. Die zorgen van 18:30 uur tot 19:30 uur voor muziek bij het zwembad.

Interesse? Aanmelden kan per team bij de receptie van het zwembad of via [email protected]. Deelname kost 15 euro per team. Er wordt verwacht dat alle deelnemers een zwemdiploma in bezit hebben.

Meer uit Tholen

Foodtruckfestival Kiwanis haalt ruim 3.800 euro op voor goed doel [FOTOALBUM]

THOLEN - Het foodtruckfestival van Kiwanis Tholen op de Markt heeft afgelopen zaterdag 3.849 euro opgeleverd. De opbrengst gaat rechtstreeks naar het project Tholen Op Vakantie (TOV). De organisatie spreekt van een geslaagde dag.

11 uur geleden
Brandweer rukt uit voor bermbrand langs de Eendrachtsweg in Tholen

THOLEN - De brandweer is maandagavond uitgerukt voor een bermbrand aan de Eendrachtsweg in Tholen. Het vuur was snel onder controle en na ongeveer een kwartier volledig geblust.

15 uur geleden
Sijbers wordt in november herbeëdigd voor tweede termijn als burgemeester

THOLEN - Marleen Sijbers wordt officieel herbenoemd als burgemeester van de gemeente Tholen. De gemeenteraad droeg haar in februari al voor voor een nieuwe termijn, maar de procedure is nu bijna afgerond. Haar tweede ambtstermijn begint op 15 november 2026.

17 uur geleden
Het gaat er komen: Aanleg glasvezel in dorpen en buitengebied Tholen definitief

THOLEN - Goed nieuws voor iedereen die zich de afgelopen periode heeft ingeschreven voor een glasvezelaansluiting. Het minimum aanmeldpercentage van 40 procent is bereikt, waardoor de aanleg van het netwerk definitief kan doorgaan.

1 dag geleden
Hoe lang houdt de hitte in Zeeland nog aan? ‘Het wordt deze week uitzonderlijk heet’

ZEELAND - Al ruim een week zuchten Zeeuwen onder zomerse temperaturen en voorlopig lijkt daar nog geen einde aan te komen. Sterker nog: volgens Weeronline wordt het later deze week op meerdere plaatsen uitzonderlijk heet, met temperaturen die kunnen oplopen tot 35 graden of zelfs meer.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met Pim van de Klundert: ‘Ik word er blij van als mijn klant blij is’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

THOLEN/WOENSDRECHT -  Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Pim van de Klundert van Sirocco Personal Bikes.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het Praetuusje in Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden