Zwembad de Spetter organiseert een zwemmarathon!
THOLEN - Zwembad de Spetter organiseert op vrijdag 24 juni een recreatieve zwemmarathon. Verschillende teams nemen het dan van 18:00 uur tot 21:00 uur tegen elkaar op om een prijs te winnen. Welk team gezamenlijk de meeste baantjes heeft getrokken, mag zich dan de winnaar noemen.
De recreatieve zwemmarathon is geschikt voor kinderen en volwassenen. Ook leden van sportverenigingen zijn welkom. Sportiviteit, plezier en vooral ook gezelligheid staan voorop. Het zwemteam mag uit maximaal 8 personen bestaan, waarvan minimaal twee onder de 12 jaar en twee onder de 18 jaar. In het team moeten ook twee personen zijn die het aantal gezwommen banen bijhouden. Als de samenstelling van het team niet voldoet aan de eisen, kan er contact worden opgenomen met het zwembad en kijken wat de mogelijkheden zijn. Bij de zwemmarathon zal het klein orkest van Concordia aanwezig zijn. Die zorgen van 18:30 uur tot 19:30 uur voor muziek bij het zwembad.
Interesse? Aanmelden kan per team bij de receptie van het zwembad of via [email protected]. Deelname kost 15 euro per team. Er wordt verwacht dat alle deelnemers een zwemdiploma in bezit hebben.
Meer uit Tholen
THOLEN - De ChristenUnie Tholen heeft maandagmiddag het verkiezingsprogramma voor de verkiezingen in maart gepresenteerd. Onder de leus 'Opstaan voor een mooi Tholen' kijkt de partij vooruit op de komende vier jaar. De ChristenUnie maakt inmiddels al twaalf jaar deel uit van het dagelijks bestuur van de gemeente.
14 uur geledenTHOLEN - In de bibliotheek van de Brede School in Tholen zijn woensdagochtend vier nieuwe leesmeterfietsen in gebruik genomen. Oussama, Chayenne, Noah en Kees mochten de eerste leesmeters maken.
18 uur geledenSINT-ANNALAND - De medewerker die eerder op non-actief was gesteld door Schutse Zorg na mogelijk seksueel wangedrag bij bewoners, is op staande voet ontslagen. Volgens een onafhankelijk onderzoek heeft hij 'professionele en persoonlijke grenzen' overschreden.
1 dag geledenTHOLEN - Een veilige en betaalbare oplossing voor Thoolse feestvierders die met Vastenavond de oversteek maken naar Bergen op Zoom. Dat is waar Christian Taalman uit Tholen zich deze dagen voor inzet. Hij pleit voor de terugkeer van de Leutbus: een nachtbus die elke carnavalsavond het eiland Tholen met de Brabantse stad verbindt.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 24 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 14 in de Derde Klasse en speelronde 12 in de Vierde en Vijfde Klasse.
1 dag geledenTHOLEN - Forum voor Democratie (FvD) heeft maandag haar kandidatenlijst voor Tholen bekendgemaakt. In maart staat de partij hier voor het eerst op de kieslijst. Aan het roer staat een bekend gezicht: Liesje Heuseveldt-van der Zande.
2 dagen geledenHALSTEREN/THOLEN - De onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug zijn in de nacht van maandag op dinsdag afgerond. Daardoor hoeft de brug de komende dagen niet meer dicht, bevestigt een woordvoerder van Rijkswaterstaat.
2 dagen geleden