Zweedse bondscoach en Zlatan praten over rentree
MILAAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic heeft met de Zweedse bondscoach Janne Andersson gesproken over een mogelijke rentree in de nationale ploeg. Andersson reisde donderdag met Hakan Sjöstrand, de secretaris-generaal van de Zweedse bond, naar Milaan om met de 39-jarige spits van AC Milan te praten.
Ibrahimovic stopte in 2016 als international, nadat hij 62 doelpunten had gemaakt in 116 wedstrijden voor de nationale ploeg. De oud-Ajacied werd woensdag voor de twaalfde keer uitgeroepen tot Zweeds voetballer van het jaar. Hij liet toen doorschemeren wel iets te voelen voor een terugkeer in het Zweedse elftal. "Eerlijk gezegd mis ik de nationale ploeg." Eerder in de maand plaatste Ibrahimovic op zijn sociale media al een foto in het Zweedse shirt, met daarbij de tekst: "lang niet gezien".
"Toen Zlatan de deur opende om weer voor de nationale ploeg te gaan spelen, vonden we het belangrijk om zo snel mogelijk met hem te gaan praten", zegt Andersson in een verklaring op de website van de Zweedse bond. "Ik ben blij dat we zo snel een afspraak konden maken. De ontmoeting was goed en vruchtbaar. We hebben afgesproken in de toekomst verder te praten." De volgende interlandperiode is in maart.
Met tien doelpunten in zes wedstrijden voert Ibrahimovic de topscorerslijst van de Serie A aan. De Zweed bezorgde zijn ploeg zondag met twee treffers de winst tegen Napoli (1-3), maar hij viel in Napels in de slotfase ook geblesseerd uit.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.
7 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."
51 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
3 uur geleden