Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zusjes Meike en Yenthe genoten van Juf Roos-dansvoorstellingen in Vossekuil

Zusjes Meike en Yenthe genoten van Juf Roos-dansvoorstellingen in Vossekuil

OUD-VOSSEMEER - Afgelopen Zaterdag konden jong en oud genieten van een dansvoorstelling van juf Roos. De voorstelling die in de Vossenkuil gehouden werd was compleet uitverkocht. De zaal zat vol met ouders, familie en vrienden van de danseressen van juf Roos. Het werd een echt dansspektakel waarbij de voetjes van de vloer gingen en waarbij het publiek niet stil kon blijven zitten.

Zusjes Meike (11) en Yenthe (8) Verhoeff dansten allebei deze middag mee in de voorstelling. Alle groepen dansten apart een aantal dansjes en Meike danste zelfs op een liedje samen met haar vriendinnetje. Zowel Meike als haar zusje waren niet zenuwachtig voor de voorstelling. De generale repetitie ging goed en de meiden hadden veel zin in de show. Ook thuis dansen de zusjes veel, alle lopen ze ook graag met hun hond Yara.

“Ik vind vooral het optreden het leukste want dan kunnen heel veel mensen het zien. Ik heb goed geoefend maar vindt het dansje met de baton (een stok die majorettes gebruiken) toch wel lastig”, legt Meike uit. Zusje Yenthe weet eigenlijk niet zo goed wat ze nu het leukste vindt aan het dansen, al vindt ze het wel erg leuk dat er heel veel vriendinnen uit de klas ook op dansen zitten. Het danstalent van de dames hebben zij niet van een vreemde, hun moeder zat vroeger zelf op majorette. “De meiden zijn best verlegen maar mede dankzij juf Roos zijn de meiden echt gegroeid”, vertelde de trotse moeder van de dames.

Meer uit Tholen

Programma Koningsdag Stavenisse 2026

STAVENISSE - Stavenisse maakt zich op voor een gezellige en feestelijke Koningsdag op maandag 27 april. In het dorp wordt een gevarieerd programma georganiseerd voor alle leeftijden, met activiteiten in de ochtend en middag.

10 uur geleden
Programma Koningsdag Sint Philipsland 2026

SINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.

16 uur geleden
Lintjesregen: Deze 9 Tholenaren zijn verrast met een Koninklijke onderscheiding

THOLEN - Negen inwoners van de gemeente Tholen zijn vrijdag door burgemeester Marleen Sijbers verrast met een Koninklijke onderscheiding. Acht mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen en Leen Geluk werd zelfs benoemd tot Ridder.

1 dag geleden
Auto van dijk bij Poortvliet, traumahelikopter ingezet

POORTVLIET - Op de Poortvlietsedijk (N286) bij Poortvliet is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto van de weg geraakt en onderaan de dijk tot stilstand gekomen. Rond 00.35 uur verloor een man door nog onbekende oorzaak de controle over zijn auto. De auto kwam zo'n 100 meter verderop beneden de dijk op de zijkant, op de passagierskant, tot stilstand.

1 dag geleden
Programma Koningsdag Sint-Maartensdijk 2026

SINT-MAARTENSDIJK - Het programma voor Koningsdag 27 april in Sint-Maartensdijk.

1 dag geleden
Problemen ChipSoft bij Bravis verholpen: ‘MijnBravis weer beschikbaar voor patiënten’

BERGEN OP ZOOM / ROOSENDAAL - Patiënten van het Bravis ziekenhuis kunnen weer gebruikmaken van het online portaal MijnBravis. Bravis verbrak sinds 7 april preventief de verbinding met onder meer dit systeem vanwege een data-incident bij softwareleverancier ChipSoft. Volgens ChipSoft zijn hierbij geen patiëntgegevens van Bravis gestolen. Na een grondige evaluatie en zorgvuldige heropstart, kunnen patiënten nu weer veilig inloggen, informatie bekijken en afspraken maken.  Direct na het bekend worden van het data-incident bij ChipSoft op 7 april, heeft Bravis zich nadrukkelijk laten adviseren door onder meer het landelijk cyberexpertisecentrum Z-Cert. Na bestudering van een uitgebreid adviesrapport van expertisecentrum Z-Cert besloot het ziekenhuis de verbindingen met de verschillende applicaties zorgvuldig te herstellen. 

1 dag geleden
Streekdrachtgroep Tholen brengt mode van vroeger tot leven in De Wimpel

SINT PHILIPSLAND - Het bestuur van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland had vorige week woensdagmiddag de Streekdrachtgroep Tholen uitgenodigd in De Wimpel in Sint Philipsland. Ook de leden van andere vrouwenverenigingen in Sint Philipsland en Anna Jacobapolder hadden een uitnodiging gekregen.

2 dagen geleden