Zusjes Meike en Yenthe genoten van Juf Roos-dansvoorstellingen in Vossekuil
OUD-VOSSEMEER - Afgelopen Zaterdag konden jong en oud genieten van een dansvoorstelling van juf Roos. De voorstelling die in de Vossenkuil gehouden werd was compleet uitverkocht. De zaal zat vol met ouders, familie en vrienden van de danseressen van juf Roos. Het werd een echt dansspektakel waarbij de voetjes van de vloer gingen en waarbij het publiek niet stil kon blijven zitten.
Zusjes Meike (11) en Yenthe (8) Verhoeff dansten allebei deze middag mee in de voorstelling. Alle groepen dansten apart een aantal dansjes en Meike danste zelfs op een liedje samen met haar vriendinnetje. Zowel Meike als haar zusje waren niet zenuwachtig voor de voorstelling. De generale repetitie ging goed en de meiden hadden veel zin in de show. Ook thuis dansen de zusjes veel, alle lopen ze ook graag met hun hond Yara.
“Ik vind vooral het optreden het leukste want dan kunnen heel veel mensen het zien. Ik heb goed geoefend maar vindt het dansje met de baton (een stok die majorettes gebruiken) toch wel lastig”, legt Meike uit. Zusje Yenthe weet eigenlijk niet zo goed wat ze nu het leukste vindt aan het dansen, al vindt ze het wel erg leuk dat er heel veel vriendinnen uit de klas ook op dansen zitten. Het danstalent van de dames hebben zij niet van een vreemde, hun moeder zat vroeger zelf op majorette. “De meiden zijn best verlegen maar mede dankzij juf Roos zijn de meiden echt gegroeid”, vertelde de trotse moeder van de dames.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Op zaterdag 23 mei starten meer dan tweehonderd teams aan de Roparun. Dag en nacht leggen zij kilometers af om geld in te zamelen voor palliatieve zorg voor mensen met kanker. Teamcaptain Mustafa Khuder reist dit weekend met zijn team Vrienden van Siem naar Frankrijk voor de estafetteloop. Het team uit Tholen deed vorig jaar voor het eerst mee en had de smaak meteen te pakken.
54 minuten geledenSINT-ANNALAND - In 1974 begon Anco Fase bij de jeugd. Vervolgens heeft bij nagenoeg bij elk team binnen WHS gespeeld. Op het veld is hij anno 2026 nog steeds actief bij het walking football, maar naast het veld is hij één van de onmisbare krachten van WHS.
7 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Kickbokser Rico Verhoeven heeft tijdens een reis door Egypte een emotioneel eerbetoon gebracht aan zijn moeder, die begin februari overleed. De sporter bezocht plekken waar zijn moeder ruim 33 jaar geleden ook foto's maakte en recreëerde die beelden nu zelf. Verhoeven groeide de eerste zes jaar van zijn leven op bij zijn moeder in Oud-Vossemeer, voordat hij bij zijn vader Jos in Tholen ging wonen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Al 95 jaar vormt het groen-wit van WHS de vertrouwde basis voor voetbalminnend Stalland. Een feestje wat dan ook niet onopgemerkt voorbij kon gaan. Met een internationaal U11-toernooi, walking football en een afsluitende feestavond was het drie dagen één groot feest op sportpark De Waaije. "Niet enkel een terugblik op het verleden, maar vooral vooruitkijken en ruimte bieden voor de jongere generatie", zo vertelt penningmeester Peter Wielaard.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenSCHERPENISSE/SINT-MAARTENSDIJK/SINT PHILIPSLAND - In drie dorpen van de gemeente Tholen start op maandag 18 mei de avondvierdaagse. Wandelaars kunnen in al deze dorpen kiezen uit drie verschillende afstanden.
3 dagen geledenTHOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Ook in Tholen zoekt het Spierfonds extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.
4 dagen geleden