Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zusjes Meike en Yenthe genoten van Juf Roos-dansvoorstellingen in Vossekuil

Zusjes Meike en Yenthe genoten van Juf Roos-dansvoorstellingen in Vossekuil

OUD-VOSSEMEER - Afgelopen Zaterdag konden jong en oud genieten van een dansvoorstelling van juf Roos. De voorstelling die in de Vossenkuil gehouden werd was compleet uitverkocht. De zaal zat vol met ouders, familie en vrienden van de danseressen van juf Roos. Het werd een echt dansspektakel waarbij de voetjes van de vloer gingen en waarbij het publiek niet stil kon blijven zitten.

Zusjes Meike (11) en Yenthe (8) Verhoeff dansten allebei deze middag mee in de voorstelling. Alle groepen dansten apart een aantal dansjes en Meike danste zelfs op een liedje samen met haar vriendinnetje. Zowel Meike als haar zusje waren niet zenuwachtig voor de voorstelling. De generale repetitie ging goed en de meiden hadden veel zin in de show. Ook thuis dansen de zusjes veel, alle lopen ze ook graag met hun hond Yara.

“Ik vind vooral het optreden het leukste want dan kunnen heel veel mensen het zien. Ik heb goed geoefend maar vindt het dansje met de baton (een stok die majorettes gebruiken) toch wel lastig”, legt Meike uit. Zusje Yenthe weet eigenlijk niet zo goed wat ze nu het leukste vindt aan het dansen, al vindt ze het wel erg leuk dat er heel veel vriendinnen uit de klas ook op dansen zitten. Het danstalent van de dames hebben zij niet van een vreemde, hun moeder zat vroeger zelf op majorette. “De meiden zijn best verlegen maar mede dankzij juf Roos zijn de meiden echt gegroeid”, vertelde de trotse moeder van de dames.

Meer uit Tholen

Het Holland Huis in Scherpenisse krijgt beschermde status als rijksmonument

SCHERPENISSE - Het Holland Huis in Scherpenisse wordt aangewezen als rijksmonument. Het Thoolse college vindt de cultuurhistorische waarde van het gebouw dusdanig belangrijk dat het bij de minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap een positief advies heeft uitgebracht voor deze beschermde status.

4 uur geleden
UWV Zeeland: ‘Honderd vacatures open voor vrachtwagenchauffeurs in Zeeland’

ZEELAND - In Zeeland staan momenteel honderd vacatures open voor vrachtwagenchauffeurs. Volgens UWV Zeeland kunnen zij-instromers daarbij een oplossing zijn: mensen die overstappen naar een ander beroep. Werkgevers kunnen zo hun zoektocht naar personeel verbreden.

9 uur geleden
Aan de keukentafel met Irene Welling: ‘Het ondernemerschap geeft voldoening’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

THOLEN/WEST-BRABANT - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Irene Welling, dierenarts en eigenaar van Paardenpraktijk West-Brabant.

1 dag geleden
Auto en motor botsen op Leguitsedijk in Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - Op de Leguitsedijk in Oud-Vossemeer zijn zaterdagmiddag een auto en een motor met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse vanwege een melding van een mogelijk ongeval met letsel.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De laatste tractor tijdens de Truckersrit’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Angela Toussaint die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Wijkagenten schrijven vijf bekeuringen uit voor rijden onder invloed van alcohol

THOLEN/ STEENBERGEN- De wijkagenten van de gemeenten Tholen en Steenbergen hebben vrijdagmiddag vijf bekeuringen uitgeschreven voor het rijden onder invloed van alcohol. Dit hebben ze zaterdagmiddag bekend gemaakt.

2 dagen geleden
Eendrachtruiters Tholen vieren 80 jaar paardensport en saamhorigheid

SINT-ANNALAND - De Landelijke rijvereniging & ponyclub Eendrachtruiters Tholen bestaat in mei 80 jaar. De vereniging werd opgericht in 1946, vlak na de Tweede Wereldoorlog, een periode waarin saamhorigheid en gezamenlijke activiteiten een belangrijke rol speelden. Inmiddels zijn de Eendrachtruiters al decennialang een vertrouwd gezicht binnen de regionale paardensport. Waar het 75-jarig jubileum nog groots werd gevierd, kiezen zij er dit keer bewust voor het wat kleinschaliger te houden.

2 dagen geleden