
Zumbathon voor goed doel in Vlissingen
VLISSINGEN - Zumbapassie houdt zondag (3 november) 'Dansen en Dromen voor Duchenne (Spierdystrofie)' in het Arsenaaltheater in Vlissingen. Met drie uur lang dansen wordt er geld ingezameld voor het goede doel, Stichting Dromen voor Duchenne.
Zumbapassie houdt met een zumbathon - zumba is een combinatie van dansen en fitness - voor de zesde keer geld op voor het goede doel. Jarne de Munck is het boegbeeld van de actie. De 11-jarige Jarne is zeven jaar geleden gediagnosticeerd met de ongeneeslijke spierziekte Duchenne en zit daardoor inmiddels in een rolstoel. "Ondanks de pijn en tegenslagen staat hij positief in het leven", vertelt Leida Wallaart van Zumbapassie.
Dromen
Met de actie wil Wallaart samen met de deelnemers en toeschouwers aandacht vragen voor Duchenne en de Souburgse stichting Dromen voor Duchenne steunen. "Een medicijn ontwikkelen om de afbraak van spieren te vertragen en te stoppen, vraagt veel onderzoek, tijd en geld. Op de korte termijn kunnen we helpen door de dromen van kinderen met Duchenne, zoals die van Jarne, te verwezenlijken."
Programma
De theaterdeuren voor Zumbapassie openen zondag om 12.00 uur. Van 13.00 tot 16.00 uur is er de zumbathon. Om 16.00 uur is de bekendmaking van het bedrag dat sportvereniging DIOS uit Oost-Souburg heeft opgehaald voor de stichting met haar actie begin deze maand. Om 17.00 uur volgt de bekendmaking van het totaalbedrag voor Dromen voor Duchenne. Meer info: www.arsenaaltheater.nl/agenda
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Het gratis toegankelijke evenement Rescue Zeeland vindt donderdag 14 augustus voor de dertiende keer plaats in en om de Vlissingse boulevards.
21 uur geledenVLISSINGEN - Een scooterbestuurder is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in het centrum van Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Ontmoetingspunt Samenstroom is iedere vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur open in Museum Scheldewerf in Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Tijdens een zeer zonnige zondag sloot turnvereniging VTV Vlissingen een succesvol en actief seizoen af met het jaarlijkse eindfeest, met vooral veel waterpret.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De Rotterdamse voetbalclub Feyenoord komt in de zomervakantie naar s.v. Walcheren in Vlissingen met een Feyenoord Soccer Camp voor kinderen van 6 tot en met 16 jaar. Het Feyenoord Soccer Camp duurt twee dagen, 7 en 8 juli, en staat onder leiding van gekwalificeerde trainers.
3 dagen geledenVLISSINGEN - In deze nieuwe rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' mogen we iedere twee weken een tekening van Maurits Schoenmaker plaatsen in de Vlissingse Bode.
4 dagen geledenOOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.
4 dagen geleden