
Zuidelijk deel Goes-West is klaar voor de toekomst
GOES - De werkzaamheden in het zuidelijke deel van de wijk Goes-West zijn officieel afgerond. Onlangs kregen de laatste bewoners de sleutel van hun nieuwe woning. “Nu keert de rust even terug in de wijk”, zegt Peter Sandee, projectmanager bij woningcorporatie Beveland Wonen. “We gaan nu aan de slag met het vervolg zodat we in 2025 kunnen starten met het noordelijke deel.”
Het Masterplan Goes-West moet de wijk moderner maken. In totaal neemt het plan zo’n dertig jaar in beslag. De vernieuwing van de wijk is in 2005 gestart in het zuidelijk deel. Inmiddels zijn er 244 woningen gesloopt en 367 teruggebouwd. Ook het straatwerk en de openbare ruimte is in samenwerking met de gemeente Goes aangepakt. In 2025 start de laatste fase van het plan, dat zich richt op het noordelijk deel van de wijk.
Beveland Wonen en gemeente Goes hebben het voorlopige resultaat van het vernieuwingsproject laten vastleggen in een video. Hierin is in vogelvlucht te zien wat er tot nu toe gerealiseerd is in de Goese wijk. Bekijk hier de video:
Meer uit Beveland
GOES - Voor BMX'er en urban-sportliefhebber Mark Vos (41) draait alles om vrijheid, uitdaging en het overwinnen van angst. Wat begon met een crossfietsje met witte bandjes in 1989 groeide uit tot een levenslange passie. "Voor mij is BMX altijd meer geweest dan een sport," vertelt Mark. "Het is een manier om jezelf uit te dagen, je angsten te overwinnen en je grenzen te verleggen. Dat gevoel wil ik nu doorgeven aan een nieuwe generatie."
11 uur geledenKRABBENDIJKE - Vanwege een aanrijding op een spoorwegovergang in Krabbendijke is het treinverkeer op het traject Vlissingen-Roosendaal momenteel verstoord.
14 uur geledenKATS - De gemeente Noord-Beveland heeft besloten dat de aanleg van een nieuw broedeiland bij de Katse Plaat mag doorgaan. Een bezwaar van een omwonende tegen de vergunning is door het college van burgemeester en wethouders ongegrond verklaard.
16 uur geledenRITTHEM - In havengebied Vlissingen-Oost wordt extra toezicht gehouden. Aanleiding daarvoor is een 'verdachte situatie', zo heeft de politie maandagavond laat bekendgemaakt.
19 uur geledenHEINKENSZAND - Demissionair minister Sophie Hermans van Klimaat en Groene Groei bracht maandag 8 september een werkbezoek aan Zeeland in het kader van de plannen voor de bouw van twee nieuwe kerncentrales. Het bezoek stond in het teken van participatie: de minister sprak met jongeren, dorpsraden en deelnemers van onder meer de Borselse Voorwaardengroep over hun zorgen, vragen en ideeën.
1 dag geledenGOES - Afgelopen weekend vond het jaarlijkse 't Beest Brult' weer plaats in 't Beest te Goes. Dit gezellige gratis festival is jaarlijks dé aftrap van het nieuwe film- en concertseizoen. Honderden mensen kwamen samen tijdens het festival en zowel voor het podium buiten als voor het podium in de zaal stond het helemaal vol met publiek.
1 dag geledenOUDELANDE - Bij een aanrijding tussen een auto en een camper in het buitengebied van Oudelande is maandagmiddag een persoon gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 13.30 uur op de kruising van de Zeedijk met de Vijfzoodijk.
1 dag geleden