Zorgen over aantal wijkagenten op Tholen
THOLEN - Er zijn zorgen gerezen over het aantal wijkagenten dat actief is op het eiland Tholen. Volgens de SP is er recent een wijkagent gestopt en de partij vreest dan ook voor capaciteitsproblemen. Men vraagt de gemeente Tholen hoe zij erin staat dat er nog slechts drie wijkagenten zijn en sommige Thoolse kernen geen wijkagent meer hebben.
In een brief aan het college brengt de SP de situatie onder de aandacht. “Is het college bekend met het gegeven dat er (weer) een wijkagent minder is”, zo begint de SP die wil weten of het college belang hecht aan de aanwezigheid van een wijkagent met het oog op preventie. De SP wijst naar de 200 miljoen euro die het kabinet heeft uitgetrokken voor extra wijkagenten. De partij wil namelijk weten hoe de gemeente zo spoedig mogelijk het aantal wijkagenten op Tholen op het niveau te brengt dat vanuit de overheid is opgelegd. “We hebben al herhaalde malen gewezen op het belang van herkenbare en benaderbare wijkagenten. Hoe kan het dat we na al die jaren nog steeds geeninvulling hebben gegeven aan deze taakstelling zoals door het ministerie is opgelegd”, besluit men.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - De gemeente Tholen koopt de oude brandweerauto van het korps Sint-Annaland voor 10.000 euro van de Veiligheidsregio Zeeland en schenkt de wagen aan Oekraïne. De gemeenteraad nam het voorstel donderdag 15 oktober aan.
9 uur geledenSINT-ANNALAND - Mooi nieuws voor Koninklijke Fanfare Accelerando. De muziekvereniging uit Sint-Annaland is uitgeroepen tot Club van de Week en krijgt 5.000 euro van de VriendenLoterij. Met het geld start de vereniging een blazersklas voor aspirant-leden.
11 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Even alle zorgen vergeten, genieten van persoonlijke aandacht en heerlijk verwend worden. Dat was het doel van de speciale verwendag 'Vrouwen voor Vrouwen', die vrijdag 9 oktober werd georganiseerd door Raad en Daad, onderdeel van het Leger des Heils op Tholen. Het werd een hartverwarmende ochtend vol ontspanning, gezelligheid en bijzondere ontmoetingen.
14 uur geledenSINT-ANNALAND - Dameszangvereniging Kir Royal viert op zaterdag 31 oktober haar 20-jarig bestaan met een feestelijke jubileumdag in Loods 20E. Een bijzondere mijlpaal waar huidige leden, oud-leden, familie, vrienden en andere muziekliefhebbers samen bij stil zullen staan.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De Stichting Voetbalschool heeft drie nieuwe namen toegevoegd aan de 21e editie. Errol Refos, Jake van Bronckhorst en Romano Denneboom komen komende week naar de velden van NOAD'67 om een gasttraining te verzorgen aan de kinderen.
2 dagen geledenZEELAND - De arbeidsmarkt voor medewerkers klantcontact is in drie jaar tijd flink veranderd. Waar werkgevers in 2023 nog te maken hadden met een krappe markt, neemt de spanning in 2026 af. AI en selfservice veranderen de inhoud van het werk, ziet UWV Zeeland.
2 dagen geleden