Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zorgen over aantal wijkagenten op Tholen

Zorgen over aantal wijkagenten op Tholen

THOLEN - Er zijn zorgen gerezen over het aantal wijkagenten dat actief is op het eiland Tholen. Volgens de SP is er recent een wijkagent gestopt en de partij vreest dan ook voor capaciteitsproblemen. Men vraagt de gemeente Tholen hoe zij erin staat dat er nog slechts drie wijkagenten zijn en sommige Thoolse kernen geen wijkagent meer hebben.

In een brief aan het college brengt de SP de situatie onder de aandacht. “Is het college bekend met het gegeven dat er (weer) een wijkagent minder is”, zo begint de SP die wil weten of het college belang hecht aan de aanwezigheid van een wijkagent met het oog op preventie. De SP wijst naar de 200 miljoen euro die het kabinet heeft uitgetrokken voor extra wijkagenten. De partij wil namelijk weten hoe de gemeente zo spoedig mogelijk het aantal wijkagenten op Tholen op het niveau te brengt dat vanuit de overheid is opgelegd. “We hebben al herhaalde malen gewezen op het belang van herkenbare en benaderbare wijkagenten. Hoe kan het dat we na al die jaren nog steeds geeninvulling hebben gegeven aan deze taakstelling zoals door het ministerie is opgelegd”, besluit men. 

Meer uit Tholen

Puck Meijer opent atelier in Sint-Maartensdijk tijdens Landelijk Atelierweekend

THOLEN - Op 9 en 10 mei openen honderden kunstenaars in heel Nederland hun atelier voor het publiek. Tijdens de vijftiende editie van het Landelijk Atelierweekend krijgen liefhebbers een uniek kijkje achter de schermen. Ook het atelier van Puck Meijer in Sint-Maartensdijk is dit weekend geopend.

32 minuten geleden
Voor de 21e keer rijdt de Truckersrit weer over Tholen: Dit is de route

THOLEN - Op zaterdag 9 mei rijden ongeveer negentig trucks over het eiland Tholen tijdens de Truckersrit. Deze rit is mede mogelijk gemaakt door verschillende middenstanders van het eiland, maar ook van daarbuiten. Transportbedrijven stellen hun wagens beschikbaar en chauffeurs mogen hun vrije zaterdag er belangeloos voor gebruiken. Vrijwilligers zijn al geruime tijd achter de schermen bezig om deze dag wederom tot een succes te maken.

22 uur geleden
Brandweer rukt uit naar rokend stopcontact in winkel in Tholen

THOLEN - De brandweer was woensdagmiddag gealarmeerd voor een melding van een brand in een winkel aan de Eendrachtweg in Tholen. Winkelpersoneel zag rook uit een wandcontactdoos komen en schakelde direct de stroom uit.

1 dag geleden
Rolstoelgebruiker kan herdenkingsmonument in Tholen niet bereiken: ‘Pijnlijk’

THOLEN - Roelof van Duijn (SGP) heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de toegankelijkheid van het herdenkingsmonument in Tholen. Aanleiding is een rolstoelgebruiker die tijdens de Dodenherdenking het monument niet kon bereiken door de opstapjes. Daardoor kon deze persoon niet zelfstandig deelnemen aan de bloemlegging.

2 dagen geleden
Twee personen nagekeken na botsing tussen personenauto’s in Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - Op een kruising in Sint-Annaland zijn dinsdagmiddag twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Twee inzittenden kregen nekklachten en zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel.

2 dagen geleden
Zien: Tholen staat stil bij slachtoffers van oorlog en geweld [FOTOALBUM]

THOLEN - De Dodenherdenking bij de Vossemeersepoort in Tholen kon maandagavond rekenen op een brede belangstelling van jong en oud. Tijdens de plechtigheid stonden veel inwoners en bezoekers stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld.

2 dagen geleden
Zwembad De Spetter naar verwachting half juni weer open na schade aan tegelwerk

THOLEN - Zwembad De Spetter gaat naar verwachting pas tussen 17 en 20 juni weer open. Eerder was de opening uitgesteld vanwege schade aan het tegelwerk, waardoor scherpe randen waren ontstaan. Beide gemeentelijke zwembaden zouden eigenlijk vandaag tegelijk openen.

3 dagen geleden