Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zorgen over aantal wijkagenten op Tholen

Zorgen over aantal wijkagenten op Tholen

THOLEN - Er zijn zorgen gerezen over het aantal wijkagenten dat actief is op het eiland Tholen. Volgens de SP is er recent een wijkagent gestopt en de partij vreest dan ook voor capaciteitsproblemen. Men vraagt de gemeente Tholen hoe zij erin staat dat er nog slechts drie wijkagenten zijn en sommige Thoolse kernen geen wijkagent meer hebben.

In een brief aan het college brengt de SP de situatie onder de aandacht. “Is het college bekend met het gegeven dat er (weer) een wijkagent minder is”, zo begint de SP die wil weten of het college belang hecht aan de aanwezigheid van een wijkagent met het oog op preventie. De SP wijst naar de 200 miljoen euro die het kabinet heeft uitgetrokken voor extra wijkagenten. De partij wil namelijk weten hoe de gemeente zo spoedig mogelijk het aantal wijkagenten op Tholen op het niveau te brengt dat vanuit de overheid is opgelegd. “We hebben al herhaalde malen gewezen op het belang van herkenbare en benaderbare wijkagenten. Hoe kan het dat we na al die jaren nog steeds geeninvulling hebben gegeven aan deze taakstelling zoals door het ministerie is opgelegd”, besluit men. 

Meer uit Tholen

Eerste EBS-stalling voor elektrische bussen in Zeeland opgeleverd

ZEELAND - De eerste stallingslocatie van EBS voor de nieuwe elektrische bussen in Zeeland is opgeleverd. Groen Goud Biervliet realiseerde de stalling op het eigen terrein aan de Middenweg. Vanaf 13 december vormt Biervliet een van de uitvalsbases voor de elektrische bussen die EBS inzet voor Reizen door Zeeland. Het is de eerste EBS-stalling in Zeeland die wordt opgeleverd voor de start van de nieuwe concessie.

1 uur geleden
Olie aangespoeld op Zeeuwse stranden: kans op vervuiling Tholen ‘zeer onwaarschijnlijk’

THOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.

21 uur geleden
Gaslek aan de Zuiddijk in Sint Philipsland houdt brandweerlieden uren bezig

SINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.

23 uur geleden
Bijna 5.000 aanvragen voor ontheffing tijdens afsluiting Westerscheldetunnel

ZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.

1 dag geleden
Karim looft 1000 euro uit voor gouden tip na vernieling The Saloon

THOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.

1 dag geleden
Creatieve avond brengt Fluplandse vrouwen samen in De Wimpel

SINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.

1 dag geleden
Zakken vol zwerfafval verzameld tijdens Thoolse Clean Up Week

THOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.

2 dagen geleden