Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zorgen door vele afwezigen voor Real-trainer Ancelotti

Zorgen door vele afwezigen voor Real-trainer Ancelotti

MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid heeft grote problemen om een elftal samen te stellen waarmee hij woensdag op bezoek gaat bij Athletic uit Bilbao. Bij de talrijke coronagevallen voegde zich maandag middenvelder Isco. Bovendien blijkt verdediger Dani Carvajal nog niet fit en is middenvelder Casemiro geschorst.

Luka Modric, Rodrygo, Marco Asensio, Gareth Bale, Marcelo en Andrii Loenin testten vorige week al positief op corona. "Het klopt dat we veel spelers missen en misschien ons spelsysteem moeten aanpassen. Ik denk erover", zei Ancelotti, die met een 4-3-3 systeem bijzonder succesvol is dit seizoen. "Maar op dit moment heb ik geen rechtervleugelaanvaller beschikbaar, daarom schakelen we misschien over op 4-4-2", zei de Italiaan, die in alle competities samen tien keer op rij won met zijn ploeg, maar zondag punten liet liggen (0-0) tegen Cádiz.

Goed nieuws is de terugkeer van de met blessures kwakkelende Eden Hazard, die voor het eerst sinds september in de basis begon bij Real. "Hij traint al een maand goed. Ik denk dat ik hem woensdag zonder risico opnieuw kan opstellen", aldus Ancelotti over de Belgische aanvaller.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

5 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

7 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

8 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

10 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

10 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

12 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

15 uur geleden