Zorgen door vele afwezigen voor Real-trainer Ancelotti
MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid heeft grote problemen om een elftal samen te stellen waarmee hij woensdag op bezoek gaat bij Athletic uit Bilbao. Bij de talrijke coronagevallen voegde zich maandag middenvelder Isco. Bovendien blijkt verdediger Dani Carvajal nog niet fit en is middenvelder Casemiro geschorst.
Luka Modric, Rodrygo, Marco Asensio, Gareth Bale, Marcelo en Andrii Loenin testten vorige week al positief op corona. "Het klopt dat we veel spelers missen en misschien ons spelsysteem moeten aanpassen. Ik denk erover", zei Ancelotti, die met een 4-3-3 systeem bijzonder succesvol is dit seizoen. "Maar op dit moment heb ik geen rechtervleugelaanvaller beschikbaar, daarom schakelen we misschien over op 4-4-2", zei de Italiaan, die in alle competities samen tien keer op rij won met zijn ploeg, maar zondag punten liet liggen (0-0) tegen Cádiz.
Goed nieuws is de terugkeer van de met blessures kwakkelende Eden Hazard, die voor het eerst sinds september in de basis begon bij Real. "Hij traint al een maand goed. Ik denk dat ik hem woensdag zonder risico opnieuw kan opstellen", aldus Ancelotti over de Belgische aanvaller.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
2 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
5 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
17 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
17 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
19 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
20 uur geleden