Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zorgen door vele afwezigen voor Real-trainer Ancelotti

Zorgen door vele afwezigen voor Real-trainer Ancelotti

MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid heeft grote problemen om een elftal samen te stellen waarmee hij woensdag op bezoek gaat bij Athletic uit Bilbao. Bij de talrijke coronagevallen voegde zich maandag middenvelder Isco. Bovendien blijkt verdediger Dani Carvajal nog niet fit en is middenvelder Casemiro geschorst.

Luka Modric, Rodrygo, Marco Asensio, Gareth Bale, Marcelo en Andrii Loenin testten vorige week al positief op corona. "Het klopt dat we veel spelers missen en misschien ons spelsysteem moeten aanpassen. Ik denk erover", zei Ancelotti, die met een 4-3-3 systeem bijzonder succesvol is dit seizoen. "Maar op dit moment heb ik geen rechtervleugelaanvaller beschikbaar, daarom schakelen we misschien over op 4-4-2", zei de Italiaan, die in alle competities samen tien keer op rij won met zijn ploeg, maar zondag punten liet liggen (0-0) tegen Cádiz.

Goed nieuws is de terugkeer van de met blessures kwakkelende Eden Hazard, die voor het eerst sinds september in de basis begon bij Real. "Hij traint al een maand goed. Ik denk dat ik hem woensdag zonder risico opnieuw kan opstellen", aldus Ancelotti over de Belgische aanvaller.

Meer uit Voetbal

Feyenoord wint in Utrecht en voorkomt dat emoties fans oplaaien

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.

8 minuten geleden
Feyenoord wint uitduel met FC Utrecht en staat weer tweede

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

10 minuten geleden
Linksback Wijndal bij Ajax in de basis tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.

52 minuten geleden
Directeur Feyenoord om veiligheidsredenen niet in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.

2 uur geleden
Feyenoord mist topscorer Ueda tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.

2 uur geleden
Liverpool-aankoop Jacquet loopt 'serieuze' blessure op bij Rennes

LENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.

4 uur geleden
Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

14 uur geleden