Zorgen door vele afwezigen voor Real-trainer Ancelotti
MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid heeft grote problemen om een elftal samen te stellen waarmee hij woensdag op bezoek gaat bij Athletic uit Bilbao. Bij de talrijke coronagevallen voegde zich maandag middenvelder Isco. Bovendien blijkt verdediger Dani Carvajal nog niet fit en is middenvelder Casemiro geschorst.
Luka Modric, Rodrygo, Marco Asensio, Gareth Bale, Marcelo en Andrii Loenin testten vorige week al positief op corona. "Het klopt dat we veel spelers missen en misschien ons spelsysteem moeten aanpassen. Ik denk erover", zei Ancelotti, die met een 4-3-3 systeem bijzonder succesvol is dit seizoen. "Maar op dit moment heb ik geen rechtervleugelaanvaller beschikbaar, daarom schakelen we misschien over op 4-4-2", zei de Italiaan, die in alle competities samen tien keer op rij won met zijn ploeg, maar zondag punten liet liggen (0-0) tegen Cádiz.
Goed nieuws is de terugkeer van de met blessures kwakkelende Eden Hazard, die voor het eerst sinds september in de basis begon bij Real. "Hij traint al een maand goed. Ik denk dat ik hem woensdag zonder risico opnieuw kan opstellen", aldus Ancelotti over de Belgische aanvaller.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het thuisduel met Feyenoord in de Johan Cruijff ArenA punten laten liggen in de titelstrijd. Voor het oog van een kleine 10.000 toeschouwers eindigde de Eredivisiewedstrijd tussen de Amsterdamse en Rotterdamse vrouwen in 0-0. Daardoor kunnen koploper PSV en FC Twente later op zondag afstand nemen op de ranglijst.
57 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie een belangrijke zege geboekt. Het elftal van trainer Ruben den Uil was met liefst 5-0 te sterk voor FC Utrecht, dat op de achtste plaats staat. FC Utrecht speelde een uur lang met een man minder na een rode kaart (twee keer geel) voor verdediger Matisse Didden.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
17 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
18 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
18 uur geleden