
Zorgboerderij Buytengewoon houdt gezellige lentemarkt
THOLEN - Zorgboerderij Buytengewoon hield afgelopen zaterdag een gezellige Lentemarkt op het eigen terrein.
Bezoekers konden hier terecht voor allerlei leuke spulletjes. Speciaal voor Moederdag (zondag) werden er ook moederdagcadeautjes aangeboden op de Lentemarkt. Natuurlijk was er ook aan de kinderen gedacht. Zo waren er twee springkussens aanwezig (één voor de kleine kindjes en één voor de grote kinderen) waarop ze heerlijk konden ravotten. En er was een speurtocht waar ze iets lekkers mee konden verdienen.
Meer uit Tholen
THOLEN - Burgemeester Marleen Sijbers heeft besloten een woning aan de Koningin Wilhelminastraat in Tholen tijdelijk te sluiten. De maatregel volgt op de ontdekking begin mei van een professionele hennepkwekerij op het terrein. De sluiting duurt twee maanden en gaat in op maandag 14 juli.
50 minuten geledenSINT-ANNALAND - De Zevendorpentocht op het eiland Tholen heeft afgelopen weekend 2250 euro opgebracht voor het goede doel Stichting StaVoord6. Honderden wandelaars deden mee aan de 35e editie van dit wandelevenement.
4 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Speeltuin De Vossetuin organiseert woensdag een rommelmarkt met activiteiten aan de Cornelis Frankenstraat. De opbrengst van deze middag gaat naar het verbeteren en opknappen van de speeltuin.
17 uur geledenSINT-ANNALAND - Vrijdag en zaterdag was het groot feest in Sint-Annaland. Het dorp vierde het hoogtepunt van zijn 550-jarig bestaan met een speciaal jubileumweekend. Twee dagen lang kwamen bewoners en bezoekers samen om dit bijzondere moment te vieren. Bekijk onderaan dit artikel foto's van de zaterdagmiddag.
22 uur geledenSTEENBERGEN/THOLEN - Gerben Gakeer uit Tholen heeft eind juni de eerste prijs gewonnen in de profielwerkstukkenwedstrijd van vereniging Ons Middelbaar Onderwijs (OMO). De vierdejaars leerling van 't Ravelijn in Steenbergen deed onderzoek naar duurzaamheid in zijn eigen woonplaats.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - In Sint-Maartensdijk is een nieuwe stichting opgericht: Smerdiek Leeft. Deze stichting wil mensen, verenigingen en bedrijven in het dorp beter met elkaar verbinden en samen leuke en nuttige dingen doen.
1 dag geledenTHOLEN/WOENSDRECHT - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jacqueline Sommeling van Zorgboerderij De Leemberg.
2 dagen geleden