Zorah Lagerwerf laat alle stoelen draaien bij de The voice of Holland
OUD-VOSSEMEER - De Thoolse Zorah heeft meegedaan aan de Blind Auditions van de The voice of Holland. Het programma zoekt uniek zangtalent, iets dat Zorah zeker heeft. Met haar prachtige vertolking van het nummer Always Remember Us This Way van Lady Gaga wist zij zowel het publiek als de jury omver te blazen.
Zorah is geboren in Rotterdam maar verhuisde al op driejarige leeftijd naar Oud-Vossemeer. Tegenwoordig studeert ze in Tilburg maar is ze nog bijna ieder weekend in Oud-Vossemeer te vinden. De meeste zangeressen die zo goed kunnen zingen, zingen al jaren of hebben een hele muzikale familie maar dat is bij Zorah niet het geval. Haar opa zong vroeger wel in een koor en haar vader drumde in een band maar echt zingen op zo een niveau als het hare komt niet in de familie voor.
Nuchter
Opmerkelijk is ook dat Zorah helemaal nog niet zolang zingt. Toen ze jonger was speelde ze piano maar de echte liefde voor het zingen begon pas vijf jaar geleden. Zorah speelde vroeger in musicals maar kwam erachter dat ze de theaterkant leuker vond. Ze koos na haar middelbare school voor de Theateropleiding in Tilburg. Zorah die erg nuchter is, was eigenlijk verbaast dat ze zo goed kon zingen. De keuze voor de zangopleiding werd dan ook gauw gemaakt en Zorah volgt nu alweer het tweede jaar van deze opleiding.
Doordachte actie
Haar deelname aan de The Voice was een doordachte actie. Haar droom is om uiteindelijk door te breken als zangeres en tot nu toe kende eigenlijk niemand haar. Ze vertelt hierover:" Niemand wist tot aan mijn deelname wie ik was en ik vond het een goede manier om mijzelf en mijn muziek te laten zien. Ook hoop ik door mijn deelname aan dit programma wat meer ervaring op televisie te krijgen, iets dat ik tot nu toe totaal niet had."
Lady Gaga
Ze koos voor het liedje van Lady Gaga omdat zij vindt dat het een hele mooie boodschap brengt. Het is haar "stijl", een wat rustiger nummer. "Dansen is niet echt mijn ding wat bij een uptempo nummer wel moet, rustigere sing en songwritersnummers passen beter bij mij. Mocht ik niet kunnen doorbreken als zangeres dan zou ik graag als back vocalist aan de slag gaan. Het meerstemmig zingen en de koortjes, daar hou ik enorm van" vertelt Zorah die ook zelf nummers schrijft.
Waylon
Haar ervaring met The Voice vond Zorah erg spannend. Haar vader en haar beste vriendin waren mee, haar moeder was helaas ziek en kon het daarom niet live meemaken. Toen Zorah aan haar nummer begon was ze compleet in haar eigen wereld, de adrenaline gierde door haar lijf. Ondanks dat ze zenuwachtig was, was daar in haar optreden niks van terug te horen. Toen Lil Kleine als eerste draaide zakte ook een beetje de zenuwen. Vervolgens draaide al snel Ali B, Anouk en Waylon. Zorah koos uiteindelijk Waylon als coach. Van tevoren had ze een keuze gemaakt wie ze zou kiezen als er stoelen zouden omdraaien maar toen het eenmaal zover was besloot ze het anders te doen. Ze begon haarzelf af te vragen waarom ze van tevoren had gekozen en besloot af te wachten wat de coaches te zeggen hadden. Waylon gaf haar het beste gevoel en zij besloot met hem het avontuur van The Voice aan te gaan. Na afloop van de uitzending regende het positieve reacties op zowel haar Facebookpagina als op de Facebookpagina van de The Voice. Veel mensen zijn zeer onder de indruk van deze jonge zangeres met zo een prachtige stem. Zij zal zeker niet onopgemerkt blijven in de muziekwereld.
Meer uit Tholen
THOLEN - De politie heeft dinsdag vijftien mensen aangehouden die via sociale media hebben geprobeerd anderen aan te sporen terroristische misdrijven te plegen. Onder hen is een 19-jarige jongeman uit Tholen, bevestigt het Openbaar Ministerie. Hij wordt ervan verdacht propaganda voor terreurgroep Islamitische Staat te hebben verspreid.
18 uur geledenZEELAND - Het CDA draagt Johan Aalberts voor als nieuwe gedeputeerde van Zeeland. Dat maken de Statenfractie en het provinciale bestuur van de partij bekend. Aanleiding is het vertrek van gedeputeerde Jo-Annes de Bat naar kabinet-Jetten. Hij legt zijn functie per 23 februari neer. Dat is de beoogde datum waarop het nieuwe kabinet wordt beëdigd.
22 uur geledenTHOLEN - Glaspoort start met de aanleg van glasvezel op de bedrijventerreinen in de gemeente Tholen. In totaal worden meer dan 540 aansluitingen gerealiseerd. De werkzaamheden beginnen in het eerste kwartaal.
1 dag geledenTHOLEN - Hoe toegankelijk zijn de stembureaus op Tholen? Dat wil raadslid Aron Beurkens (SGP) graag weten van de burgemeester en wethouders. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen heeft hij hierover schriftelijke vragen gesteld.
1 dag geledenANNA JACOBAPOLDER - Een nummer uit de Top 2000 hoor je bijna dagelijks op de radio, maar live in een kerk? Dat is niet iets wat je vaak hoort of ziet. "Het is geen alledaagse kerkmuziek, maar wel muziek met een verhaal. Met deze dienst proberen we de kerk voor iedereen toegankelijk te maken", zo vertelt Wim van Nieuwenhuijzen, voorzitter van de Protestantse Kerk in Anna Jacobapolder, die gastheer is voor het concert. Toch is er tijdens de dienst ook ruimte voor gebed, het blijft immers een kerkdienst.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - In de nacht van zondag op maandag is een traumateam opgeroepen voor een medische noodsituatie aan de Provincialeweg in Sint-Maartensdijk.
2 dagen geledenTHOLEN - Donderdagochtend vond de aftrap van het educatieve programma Democracity plaats in de raadzaal van het gemeentehuis in Tholen. Hierbij kunnen leerlingen uit 30 schoolklassen in de huid kruipen van raadsleden en raadsvergaderingen naspelen. Groep 7 van CNS De Regenboog mocht het programma als allereerste meemaken en in de middag volgde groep 8 van dezelfde school. Een gastdocent van ProDemos, de organisator van het programma, leidde alles in goede banen.
2 dagen geleden