Zomervakantie weerbericht: broeierige dagen, na vrijdag minder warm
Woensdag en donderdag is het nog warm zomerweer, maar donderdag en vrijdag komen onweersbuien voor die de warmte verdrijven. ‘Op deze dagen is het dan ook broeierig warm met een hoge luchtvochtigheid’, meldt weerbureau Weeronline woensdag. ‘Na vrijdag wordt het een stuk minder warm.’
Na een zonnige woensdag begint donderdag ook nog vrij zonnig, maar al snel neemt de bewolking toe. ‘In de loop van de middag en avond komt het in het zuiden en oosten tot enkele regen- en onweersbuien. Op grote schaal wordt het zomers warm, met 25 tot 28 graden.’
Vrijdag
Vrijdag vallen waarschijnlijk op meerdere plaatsen regen- en onweersbuien. ‘De wind draait naar het westen- tot noordwesten, waardoor geleidelijk koelere lucht ons land binnenstroomt. Desondanks wordt het nog 21 tot 25 graden. Zowel donderdag als vrijdag is de luchtvochtigheid hoog, waardoor het broeierig warm aanvoelt.’
Weekeinde
Komend weekeinde en volgende week waait de wind uit noordwestelijke richting en wordt het waarschijnlijk licht wisselvallig en een stuk minder warm, met maxima tussen 19 en 22 graden. ‘Deze middagwaarden zijn overigens heel gebruikelijk voor de tijd van het jaar. Het weerbeeld laat hierbij een mix van zon, wolken en enkele buien zien. Vooral wanneer de zon een tijdje schijnt is het direct heerlijk weer om eropuit te trekken.’
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
1 dag geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
2 dagen geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
5 dagen geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
6 dagen geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
6 dagen geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
6 dagen geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
6 dagen geleden