
Zomerspelen in Vlissingse wijken
VLISSINGEN - De komende weken vinden er op verschillende plaatsen in de gemeente Vlissingen zomerspelen plaats voor de vakantievierende kinderen.
De zomerspelen worden van 9 tot en met 25 juli gehouden met hulp van bewoners, vrijwilligers, wijkorganisaties en Stichting ROAT. 'De zomerspelen zijn bijvoorbeeld leuk voor kinderen die niet op vakantie gaan', aldus ROAT. Door de activiteitenweken hoeft de jeugd zich niet te vervelen op straat.
Locaties
De zomerspelen vinden plaats op dinsdag 9 juli voor het Middengebied bij manege Paardoes, op donderdag 11 juli voor de binnenstad bij het Van Nispenplein, op dinsdag 16 juli in Paauwenburg bij het Nelson Mandelaveld, op donderdag 18 juli in Bossenburgh bij het schoolplein van de Omnibus, op dinsdag 23 juli in Oost-Souburg bij de Karolingische Burg en op donderdag 25 juli in Westerzicht op het basketbalplein. De spelen zijn iedere keer te bezoeken tussen 13.30 en 16.30 uur.
Activiteiten
Voor de kinderen tot en met 12 jaar is er onder meer een stormbaan, klimvuurtoren, pannakooi, bootcamp en strandspelletjes. De kleintjes vermaken zich met onder meer schminken, nagellakken, knutselen en cake versieren. Voor de ouders en andere buurtbewoners is er een partytent met gratis koffie en thee en voor de kinderen limonade.
In de laatste twee weken van de zomervakantie zijn er activiteiten voor de jongeren van dertien jaar en ouder. Binnenkort wordt hierover meer bekend gemaakt.
Weer
Alle activiteiten vinden buiten plaats. Daarmee is de organisatie wel afhankelijk van de weersomstandigheden. Bij slecht weer en bij extreme hitte wordt de middag afgelast. Dit wordt aangekondigd via de Facebookpagina van Stichting Roat.
Wie het leuk vindt om te helpen als vrijwilliger kan zich aanmelden bij opbouwwerker Jethro Bostelaar van stichting ROAT via 06-40267069 of 0118-468158 of per mail [email protected].
Meer uit Vlissingen
OOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.
23 minuten geledenVLISSINGEN - Bij een aanrijding tussen een scootmobiel en een auto is zaterdagochtend een oudere vrouw gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 10.10 uur op de Aagje Dekenstraat in Vlissingen.
1 uur geledenMIDDELBURG - Keti Koti 2025. Op 1 juli is het twintig jaar geleden dat in Middelburg een monument werd opgericht ter herdenking aan de Zeeuwse betrokkenheid bij slavernij. De afgelopen decennia is steeds duidelijker geworden dat kerken een belangrijke rol gespeeld hebben in dit verleden.
1 dag geledenVLISSINGEN - De politie is dringend op zoek naar getuigen van het schietincident zondagochtend op het Bellamypark in Vlissingen. 'Wij weten dat er meerdere mensen zijn die meer inzicht kunnen geven over wat er precies gebeurd is, wie er betrokken zijn en wat de aanleiding is. Wij doen dan ook een oproep aan hen om zich te melden.'
1 dag geledenOOST-SOUBURG - De politie is halfverwege de avond donderdag ingezet voor een bedreiging met een vuurwapen in Oost-Souburg. Er is een luchtbuks in beslag genomen in een woning aan de Julianastraat.
1 dag geledenVLISSINGEN - Een vrouw is donderdagmiddag lichtgewond geraakt nadat zij met haar fiets in aanrijding kwam met een andere fietser. Het slachtoffer is naar de huisartsenpost gebracht.
1 dag geledenVLISSINGEN - Van donderdag tot en met zondag vindt in de Vlissingse binnenstad festival Piekstroom plaats.
2 dagen geleden