Zomerkleding bij Kringloopwinkel OverThollig
THOLEN - In Kringloopwinkel OverThollig wordt al 13 jaar (mooie) 2e hands kleding verkocht. De zomerkleding voor dames, heren, kinderen en baby’s wordt vanaf woensdag 20 mei te koop aangeboden.
Naast de kleding zijn er schoenen, hoeden en tassen te koop. Ook hebben we een partij nieuwe kinderschoenen staan. Zeker de moeite waard om een bezoekje te brengen aan de kringloopwinkel.
Openingstijden mei
Elke woensdag van 09.00-11.30 uur
Elke donderdag van 13.30-16.00 uur (Hemelvaartsdag gesloten)
Elke vrijdag van 18.00-20.00 uur
Zaterdag 30 mei is de winkel open van 10.00-15.30 uur.
Voor informatie kan contact opgenomen worden met 06-2530 82 34.
Graag tot ziens in onze winkel aan de Postweg 3c, Tholen.
www.kringloopwinkeltholen.nl [l]
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND- Twee personen zijn vrijdagavond op de Oosterschelde in de problemen gekomen. Zij konden met het vlot waarop zij zaten niet meer zelfstandig de oever bereiken. De brandweer van Stavenisse kwam met reddingsboot Scaldis ter plaatse om het duo veilig naar de kant te brengen.
14 uur geledenTHOLEN - Waterschap Scheldestromen begint half augustus met het jaarlijkse onderhoud aan sloten en waterlopen in Zeeland. Op Tholen betekent dat niet alleen maaien van sloten, maar ook baggerwerkzaamheden in Sint-Maartensdijk. Vorig jaar werd de westkant van Sint-Annaland gebaggerd. In 2027 zijn het gebied rond Anna Jacobapolder en de oostkant van Sint-Annaland aan de beurt.
15 uur geledenSTAVENISSE - Een automobilist is afgelopen nacht van de weg geraakt na een eenzijdig ongeval in de polder bij Stavenisse. De auto kwam tot stilstand in een naastgelegen akker. Het is niet bekend of er iemand gewond is geraakt bij het ongeluk.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER/STEENBERGEN - De Vossemeersebrug is vanaf september zes weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt in die periode de voegovergangen en brengt nieuw asfalt aan op de brug. Het verkeer moet rekening houden met een omleiding.
1 dag geledenTHOLEN - De papieren edities van de Bode en BredaVandaag verschijnen deze zomer twee weken niet, maar lezers hoeven niets te missen. Speciaal voor de vakantieperiode is een extra dikke digitale zomerkrant samengesteld.
2 dagen geledenFNV heeft een grootschalige staking binnen de OV-sector aangekondigd. Op woensdag 9 september leggen medewerkers in de sector het werk 24 uur neer. "Met deze gezamenlijke staking geven we een krachtig signaal af: stop de afbraak van onze sociale zekerheid", aldus FNV.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - De kermis in Sint-Maartensdijk draait al volop, maar zaterdag strijkt ook de jaarlijkse braderie neer in het dorp. Met tientallen kraampjes rondom de Markt is er genoeg te beleven voor bezoekers.
2 dagen geleden