Zomerkleding bij Kringloopwinkel OverThollig
THOLEN - In Kringloopwinkel OverThollig wordt al 13 jaar (mooie) 2e hands kleding verkocht. De zomerkleding voor dames, heren, kinderen en baby’s wordt vanaf woensdag 20 mei te koop aangeboden.
Naast de kleding zijn er schoenen, hoeden en tassen te koop. Ook hebben we een partij nieuwe kinderschoenen staan. Zeker de moeite waard om een bezoekje te brengen aan de kringloopwinkel.
Openingstijden mei
Elke woensdag van 09.00-11.30 uur
Elke donderdag van 13.30-16.00 uur (Hemelvaartsdag gesloten)
Elke vrijdag van 18.00-20.00 uur
Zaterdag 30 mei is de winkel open van 10.00-15.30 uur.
Voor informatie kan contact opgenomen worden met 06-2530 82 34.
Graag tot ziens in onze winkel aan de Postweg 3c, Tholen.
www.kringloopwinkeltholen.nl [l]
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Steevast is de Zevendorpentocht voor veel deelnemers aan de langste afstanden de laatste 'trainingsronde' voor de Nijmeegse Vierdaagse. Zo ook voor Marc en zijn veertien medewandelaars van Wandelvereniging Oostendam uit Ridderkerk. "Vanwege de verwachte temperaturen hebben we besloten om vandaag voor de 35 kilometer te gaan in plaats van de 40", zo vertelt Marc bij het eerste rustpunt op de route.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Bij een woning aan de Oostdijk in Sint Philipsland is woensdagmiddag brand uitgebroken in de tuin. Het is nog niet duidelijk hoe de brand is ontstaan.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - In Sint Philipsland heeft dinsdagmiddag opnieuw een buitenbrand gewoed. Het is al de tweede buitenbrand bij het dorp in twee dagen tijd.
2 dagen geledenTHOLEN - Weten we wie onze voorouders zijn en wat zij deden voor de kost, waar zij precies woonden? Misschien hebben zij ooit wel een heldendaad verricht of zijn ze juist in aanraking met politie en justitie gekomen? Weten we of we wellicht familie zijn van onze vrienden of kennissen? Of hebben we misschien wel blauw bloed door onze aderen stromen?
2 dagen geledenTHOLEN - De gemeente Tholen en waterschap Scheldestromen gaan vanaf dit jaar sloten, vijvers en andere watergangen minder vaak maaien: twee of mogelijk zelfs maar één keer per jaar. Dat doen ze om planten en dieren beter te beschermen. Door ecologisch te maaien worden planten en dieren zo min mogelijk verstoord. Ook scheelt dit in onderhoudskosten.
2 dagen geledenTHOLEN - Aan de hitte komt nog even geen einde. Tot en met donderdag is het zonnig en erg warm met 29 tot 32 graden in het binnenland. "Tijdens de ochtenden kan regionaal eerst lage bewolking voorkomen, maar de middagen verlopen veelal zonovergoten. Op vrijdag stijgt de kans op buien en vanaf het weekend wordt het minder warm", stelt meteoroloog Floris Lafeber.
2 dagen geledenHOOGERHEIDE - Door een ongeval met meerdere voertuigen op de A4 bij Hoogerheide moeten automobilisten rekening houden met een vertraging van bijna 45 minuten. Het ongeval gebeurde rond 6.49 uur deze ochtend in de richting van Zeeland/Belgische grens. De file stond op het hoogtepunt vanaf de afrit Tholen tot aan knooppunt Markiezaat.
3 dagen geleden