Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zo ziet het programma voor Koningsdag in Sint Philipsland eruit

Zo ziet het programma voor Koningsdag in Sint Philipsland eruit

SINT-PHILIPSLAND - Programma Koningsdag.

Dinsdag 26 april
21.00 - 02.00 uur: Koningsnacht in Grand café Met Shmaak met DJ 2K Music

Woensdag 27 april

08.00 Iedereen de vlag uithangen voor de vlagwedstrijd. Doe allemaal mee en maak kans op één van de vier mooie cadeaubonnen. Adressen worden genoteerd tussen 10.00 en 12.00 uur.

08.00 - 17.00 uur: Bij Spar De Berg staat er tijdens de openingstijden een springkussen voor de kinderen.

08.30 - 09.00 uur: Muziekvereniging Concordia trommelt je op. De route: Vertrek vanaf “De Wimpel”, daarna L. Berkenpad, R. Wadistraat, L. Plataanstraat, L. Plataanstraat – Schoolstraat, Langs OBS de Luyster en Koningin Julianaschool, R. Achterstraat, L. Kerkring, R. Voorstraat, R. Zuiddijk, R, Wilhelminastraat, eindigen bij De Wimpel.

09.00 - 09.45 uur: Vlag hijsen en aubade met medewerking van muziekvereniging Concordia bij dorpshuis “De Wimpel”. We roepen alle inwoners op om gezamenlijk deze Koningsdag te openen. Ter plaatse worden flyers uitgedeeld met de teksten van de liederen die gezongen worden. We vragen iedereen uit volle borst mee te zingen. De aubade wordt namens de gemeente Tholen bijgewoond door wethouder Hommel. We hopen dat jullie er allemaal zijn, de kleine kinderen natuurlijk met hun versierde fiets. Na de aubade mogen de peuters en kleuters hun versierde fiets, step, wagen, enz. showen op de parkeervakken voor “De Wimpel”. Er is voor ieder kind een leuke attentie.

09.45 uur: Dit jaar wordt er voor de kinderen weer een vossenjacht georganiseerd. De tocht met het thema beroepen gaat door een deel van het dorp. De organisatie wordt gedaan door Margreeth en Kees v/d/ Velde en Jenneke van den Berge, waarvoor onze hartelijk dank. Inschrijven van 09.45 tot 10.15 uur in “De Wimpel”, de inschrijving is gratis. De start van de vossenjacht is om 10.00 uur, vanaf dat moment zijn de vossen actief binnen het aangegeven gebied. Alle kinderen tot en met 12 jaar mogen meedoen, eventueel onder begeleiding van hun ouders. De tocht duurt ongeveer een uur. Aan de speurtocht zijn een aantal leuke prijzen verbonden in de vorm van cadeaubonnen. Bij terugkomst krijgt elke jager een ijsje aangeboden bij de brandweerkazerne. We kijken er naar uit.

13.30 - 16.00 uur: Vrijmarkt/kinderbraderie op het schoolplein van de Koningin Juliana School, pleintje bij de brandweerkazerne en in een deel van de Achterstraat. Op de vrijmarkt kan iedereen zijn spullen verkopen, geen grote meubelstukken zoals tafels en kasten e.d. Deelnemers dienen na afloop hun spullen mee te nemen en de plek schoon achter te laten. Ook dit jaar is er weer koffie/thee en limonade en worden er hapjes rondgedeeld. Verder verkoop door plaatselijke ondernemers met een gevarieerd assortiment.

14.00 - 22.00 uur: Buitenterras met muziek en een springkussen voor de kinderen bij Grand café Met Smaak.

15.30 uur: Trekking prijswinnaars vlagwedstrijd bij de brandweerkazerne. Tevens bekendmaking prijswinnaars van de vossenjacht.

18.00 uur: Inschrijven autopuzzelrit in de brandweerkazerne. Start vanaf 18.30 uur op volgorde van inschrijven. Ook dit jaar belooft het weer een hele mooie rit te worden, die over prachtige wegen gaat binnen de gemeente Tholen. De rit van 32 km wordt georganiseerd door de brandweer en het Oranjecomité. Inschrijfkosten €5,00 per auto.

Rond 21.00 uur: Prijsuitreiking autopuzzelrit. Voorafgaand worden de antwoorden bekend gemaakt zodat er nog lekker nagepraat kan worden over de rit.

Meer uit Tholen

Thoolse fietstocht met speciale fotoactie en keuze uit vier afstanden

THOLEN - Het is weer tijd voor de Thoolse fietstocht. Fietsers van alle leeftijden kunnen op vrijdag 19 september kiezen uit verschillende routes en startlocaties. Deelname is helemaal gratis.

9 uur geleden
Voetbalschool Sint Philipsland binnen vijf uur volgeboekt door honderd kinderen

SINT PHILIPSLAND - De 20e editie van de Voetbalschool Sint Philipsland is volledig volgeboekt. Afgelopen woensdag schreven meer dan 100 kinderen zich in binnen slechts vijf uur, een nieuw record voor het driedaagse voetbalevenement.

13 uur geleden
Muzikaal eerbetoon aan verzetsheld Piet Avontuur in Anna Jacobapolder

ANNA JACOBAPOLDER - Op de begraafplaats Langeweg in Anna Jacobapolder wordt vrijdagmiddag een eerbetoon gebracht aan verzetsheld Piet Avontuur. Hij overleed samen met andere slachtoffer tijdens een Duitse aanval in 1945. Doedelzakband Deep Respect Pipes & Drums verzorgt daarbij de muziek. Ook burgemeester Marleen Sijbers zal aanwezig zijn.

1 dag geleden
Opnieuw code geel in Zeeland vanwege zware windstoten tot laat in de avond

ZEELAND - Het gaat vanmiddag en vanavond hard waaien in Zeeland. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor zware windstoten langs de kust. Er kunnen windstoten van 80 tot 90 kilometer per uur voorkomen. De waarschuwing geldt van 13.00 tot 22.00 uur.

2 dagen geleden
Tholen en Sint Philipsland vieren erfgoed tijdens 39e editie Open Monumentendag

SINT PHILIPSLAND/THOLEN - In het Holland Huis van Scherpenisse werd vrijdagavond Open Monumentendag officieel geopend. De openingshandeling werd verricht door wethouder Hilde Moerland, waarna gildebroeder Peter Suurland vertelde over het eeuwenoude Cloveniersgilde. Bezoekers konden bovendien een expositie bekijken over de rijke geschiedenis van dit gilde.

2 dagen geleden
Aan de keukentafel met Jolanda van Dijke: ‘Ik ben geboren in het stoffeerdersvak’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

SINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jolanda van Dijke van Meubelstoffeerderij Jolanda van Dijke in Sint-Maartensdijk.

3 dagen geleden
Ruim 280 Klimaatburgemeesters, maar Tholen heeft er nog altijd geen

THOLEN - In de gemeente Tholen is nog geen Klimaatburgemeester actief. Klimaatstichting HIER roept inwoners op om het verschil te maken tijdens de Klimaatweek van 10 tot en met 16 november. Wie inspireert anderen in de buurt om duurzamer te leven, kan zich nu aanmelden en onderdeel worden van een landelijk netwerk van klimaatbewuste inwoners.

3 dagen geleden