
Zo voorkom je dat de vlam in de pan slaat: 'Kook met liefde'
THOLEN - Het overkwam onlangs een paar inwoners van Tholen: De vlam sloeg in de pan. Ze slaagden er zelf in het vuur te blussen met een blusdeken. Ronald van Leeuwen, medewerker Brandveilig Leven bij Veiligheidsregio Zeeland, vertelt wat je wel en niet moet doen als de vlam in de pan slaat.
Meer uit Tholen
THOLEN - De Oesterdam (N659) tussen Tholen en Rilland was gisteravond afgesloten vanwege een aanrijding. Eén persoon is naar het ziekenhuis gebracht.Het ongeluk gebeurde rond 19.20 uur. Ter plekke kwamen twee personenauto's met elkaar in botsing. Er ontstond veel schade en het wegdek raakte bezaaid met glas. De voertuigen kwamen ruim 200 meter uit elkaar tot stilstand.Twee ambulanceteams werden met spoed ter plekke gestuurd om de bestuurders te controleren. Eén van de twee is voor verdere behandeling overgebracht naar een ziekenhuis.Vanwege de botsing moest de weg ter plekke volledig worden afgesloten. Verkeer werd omgeleid via de parallelweg. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
20 uur geledenTHOLEN - Het aantal verkeersboetes door Thoolse flitspalen is vorig jaar gestegen. In 2024 werden er bijna driehonderd meer weggebruikers bekeurd dan in 2023. Vooral de flitspaal op de Oud-Vossemeersedijk heeft meer boetes geregistreerd, terwijl de flitser op de kruising bij Tholen juist een stuk minder actief was.
21 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Inwoners kunnen op donderdag 6 februari samen met familie of vrienden deelnemen aan de winterloop in Sint-Maartensdijk. De winterse wandeling van ongeveer drie kilometer start vanaf het schoolplein van de Brede School. Deelname is gratis, maar vooraf aanmelden is verplicht.
2 dagen geledenHALSTEREN/THOLEN - Hulpdiensten zijn woensdagavond massaal uitgerukt na een melding van een persoon te water bij de Tholensebrug. Na een kwartier bleek dat de persoon veilig op de wal stond en kon de zoekactie in het Schelde-Rijnkanaal worden afgebroken.
2 dagen geledenTHOLEN - In de nacht van dinsdag op woensdag heeft de politie een woning aan de Simon Lindhoutstraat in Tholen doorzocht. Rond de klok van middernacht stormden zo'n tien bewapende agenten de woning binnen. De inval heeft te maken met een lopend onderzoek, aldus een woordvoerder van de politie.
3 dagen geledenTHOLEN - De Thoolse fractie van GroenLinks-PvdA is van mening dat het college de gemeenteraad onvoldoende heeft geïnformeerd over de sanering van de voormalige varkenshouderij aan de Groeneweg. De gemeente besloot kosten te besparen door zelf mestwater van de locatie af te voeren, maar de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) greep in. Dit resulteerde uiteindelijk in hogere kosten voor de gemeente.
3 dagen geledenTHOLEN - Het jaarlijkse damtoernooi voor basisscholen wordt op woensdag 5 en woensdag 19 februari georganiseerd. Met 18 teams van vijf Thoolse basisscholen belooft het weer een spannende editie te worden, waarin de Eben Haëzer uit Tholen haar titel mag verdedigen.
3 dagen geleden