Zlatan mist EK voetbal door knieblessure
MILAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic ontbreekt deze zomer op het EK voetbal. Volgens zijn club AC Milan staat de 39-jarige Zweed nog zes weken aan de kant met zijn knieblessure.
"Vandaag heeft Zlatan bondscoach Janne Andersson laten weten dat zijn blessure hem ervan weerhoudt deel te nemen aan de Europese kampioenschappen deze zomer", aldus de Zweedse voetbalbond.
De eerste groepswedstrijd van Zweden staat gepland voor 14 juni. Dan nemen de Scandinaviërs het in Sevilla op tegen Spanje. Vier dagen later is Slowakije de tegenstander en op 23 juni treffen de Zweden Polen. Zlatan keerde na vijf jaar terug in de nationale ploeg van Zweden. Hij stopte na het EK van 2016.
Ibrahimovic raakte vorig weekend geblesseerd in het duel met Juventus, dat met 3-0 werd gewonnen door AC Milan.
Ibrahimovic kan dit seizoen ook niet meer in actie komen voor de nummer 3 van de Serie A. Er zijn nog twee duels te spelen voor de club uit Milaan.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
29 minuten geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
1 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
4 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
17 uur geleden