Zlatan mist EK voetbal door knieblessure
MILAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic ontbreekt deze zomer op het EK voetbal. Volgens zijn club AC Milan staat de 39-jarige Zweed nog zes weken aan de kant met zijn knieblessure.
"Vandaag heeft Zlatan bondscoach Janne Andersson laten weten dat zijn blessure hem ervan weerhoudt deel te nemen aan de Europese kampioenschappen deze zomer", aldus de Zweedse voetbalbond.
De eerste groepswedstrijd van Zweden staat gepland voor 14 juni. Dan nemen de Scandinaviërs het in Sevilla op tegen Spanje. Vier dagen later is Slowakije de tegenstander en op 23 juni treffen de Zweden Polen. Zlatan keerde na vijf jaar terug in de nationale ploeg van Zweden. Hij stopte na het EK van 2016.
Ibrahimovic raakte vorig weekend geblesseerd in het duel met Juventus, dat met 3-0 werd gewonnen door AC Milan.
Ibrahimovic kan dit seizoen ook niet meer in actie komen voor de nummer 3 van de Serie A. Er zijn nog twee duels te spelen voor de club uit Milaan.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Bruno Fernandes hoopt met Portugal wereldkampioen voetbal te worden om de carrière van Cristiano Ronaldo de ultieme bekroning te geven. Dat zei de middenvelder van Manchester United bij de BBC. "Het zou fantastisch zijn om het WK af te sluiten met Cristiano als winnaar. Ik hoop echt dat we het voor elkaar kunnen krijgen, voor alles wat Cristiano voor het voetbal en de wereld heeft betekend", aldus Fernandes.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vitesse verdiende een beter einde van het seizoen, zei trainer Rüdiger Rehm na afloop van de wedstrijd in Leeuwarden tegen Cambuur, die voortijdig eindigde door ongeregeldheden in het vak van de Arnhemse aanhang. "Het hele seizoen hebben onze fans zich goed gedragen en de ploeg altijd en overal ongelooflijk gesteund, dan verdient de ploeg het niet dat het zo eindigt. Gooien met vuurwerk is levensgevaarlijk", zei Rehm bij ESPN.
4 uur geledenLEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.
16 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
22 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 dag geleden