Ziyech schiet Chelsea naar winst bij Watford
WATFORD (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League gewonnen bij Watford. Hakim Ziyech maakte het winnende doelpunt voor de formatie van de Duitse trainer Thomas Tuchel. Chelsea blijft daardoor koploper.
Na een klein half uur zette Mason Mount Chelsea op voorsprong. De oud-speler van Vitesse deed dat na een goed uitgespeelde aanval, waarbij het laatste voorbereidende tikje van Kai Havertz kwam. Vlak voor rust kwam de thuisclub op gelijke hoogte. Emmanuel Dennis maakte de 1-1 na een snel uitgevoerde uitval.
Hakim Ziyech, na een uur in het veld gekomen, zette Chelsea vervolgens opnieuw op voorsprong. Hij schoot fraai en direct raak na een voorzet van Mount.
De wedstrijd werd in de 12e minuut enige tijd stilgelegd, omdat een toeschouwer onwel was geworden. Volgens aanwezige verslaggevers had iemand een hartaanval gekregen. Hij zou in stabiele toestand naar het ziekenhuis zijn gebracht.
Na een oponthoud van ongeveer een half uur werd bij een 0-0 stand de ontmoeting hervat.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
12 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
15 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
18 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
18 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
23 uur geleden