Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ziyech schiet Chelsea naar winst bij Watford

Ziyech schiet Chelsea naar winst bij Watford

WATFORD (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League gewonnen bij Watford. Hakim Ziyech maakte het winnende doelpunt voor de formatie van de Duitse trainer Thomas Tuchel. Chelsea blijft daardoor koploper.

Na een klein half uur zette Mason Mount Chelsea op voorsprong. De oud-speler van Vitesse deed dat na een goed uitgespeelde aanval, waarbij het laatste voorbereidende tikje van Kai Havertz kwam. Vlak voor rust kwam de thuisclub op gelijke hoogte. Emmanuel Dennis maakte de 1-1 na een snel uitgevoerde uitval.

Hakim Ziyech, na een uur in het veld gekomen, zette Chelsea vervolgens opnieuw op voorsprong. Hij schoot fraai en direct raak na een voorzet van Mount.

De wedstrijd werd in de 12e minuut enige tijd stilgelegd, omdat een toeschouwer onwel was geworden. Volgens aanwezige verslaggevers had iemand een hartaanval gekregen. Hij zou in stabiele toestand naar het ziekenhuis zijn gebracht.

Na een oponthoud van ongeveer een half uur werd bij een 0-0 stand de ontmoeting hervat.

Meer uit Voetbal

Scheidsrechter Makkelie leidt eerste duel van de VS op het WK

LOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.

1 uur geleden
Koeman: basisplaats tegen Japan wordt kort dag voor Depay

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."

1 uur geleden
Koeman: we krijgen veel kansen, maar scoren te weinig

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creƫren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.

1 uur geleden
Koeman moet ernst van heupblessure doelman Verbruggen afwachten

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.

1 uur geleden
Aanvalster Miedema heeft knieoperatie ondergaan

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.

1 uur geleden
Van Dijk blij dat Oranje duel met Oezbekistan heeft gewonnen

NEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.

1 uur geleden
Oranje verslaat Oezbekistan en ziet keeper Verbruggen uitvallen

NEW YORK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste oefenwedstrijd voor het WK op het nippertje gewonnen. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman versloeg Oezbekistan (2-1) in een leeg Icahn Stadium in New York.

3 uur geleden