Ziyech houdt knieblessure over aan debuut Chelsea
BRIGHTON (ANP) - Hakim Ziyech heeft een knieblessure opgelopen in zijn eerste wedstrijd voor Chelsea. De Marokkaanse international, deze zomer voor 40 miljoen euro overgekomen van Ajax, moest in de oefenwedstrijd bij Brighton & Hove Albion (1-1) kort na rust van het veld. "Hij voelde iets in zijn knie. We moeten ernaar kijken, hopelijk is het niet zo erg", zei manager Frank Lampard.
Ziyech stond met een prachtige pass aan de basis van de openingstreffer. De aanvallende middenvelder legde de bal met zijn linkerbeen op het hoofd van Callum Hudson-Odoi, die de eveneens debuterende spits Timo Werner in staat stelde de score te openen. "Hij liet een paar geweldige passes zien", zei Lampard.
Op 14 september speelt Chelsea weer tegen Brighton, dan bij de start van de Premier League.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
6 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
16 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.
18 minuten geledenALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.
19 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.
29 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten met een gelijkspel tegen het gedegradeerde NAC Breda. Het duel in Alkmaar eindigde in 3-3. AZ won eerder de KNVB-beker en is daardoor al zeker van deelname aan de Europa League.
32 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich voor het eerst geplaatst voor de Champions League. De Nijmegenaren wonnen op de laatste speeldag in de Eredivisie met 2-1 van Go Ahead Eagles en profiteerden van de ruime nederlaag van FC Twente bij PSV (5-1). NEC eindigde als derde en stroomt in de Champions League in de derde voorronde in.
32 minuten geleden