Ziyech houdt knieblessure over aan debuut Chelsea
BRIGHTON (ANP) - Hakim Ziyech heeft een knieblessure opgelopen in zijn eerste wedstrijd voor Chelsea. De Marokkaanse international, deze zomer voor 40 miljoen euro overgekomen van Ajax, moest in de oefenwedstrijd bij Brighton & Hove Albion (1-1) kort na rust van het veld. "Hij voelde iets in zijn knie. We moeten ernaar kijken, hopelijk is het niet zo erg", zei manager Frank Lampard.
Ziyech stond met een prachtige pass aan de basis van de openingstreffer. De aanvallende middenvelder legde de bal met zijn linkerbeen op het hoofd van Callum Hudson-Odoi, die de eveneens debuterende spits Timo Werner in staat stelde de score te openen. "Hij liet een paar geweldige passes zien", zei Lampard.
Op 14 september speelt Chelsea weer tegen Brighton, dan bij de start van de Premier League.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.
50 minuten geledenDOHA (ANP/DPA) - Gianluigi Donnarumma is door de FIFA uitgeroepen tot beste mannelijke doelman van het jaar. De Italiaan kreeg de voorkeur boven Thibaut Courtois (Real Madrid), Manuel Neuer (Bayern München), David Raya (Arsenal), Yann Sommer (Internazionale), Wojciech Szczesny (FC Barcelona) en Emiliano Martínez (Aston Villa). Martínez won de FIFA-award vorig jaar.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Een arbeidsrechtbank in Parijs heeft voetbalclub Paris Saint-Germain veroordeeld tot het betalen van bijna 61 miljoen euro aan de voormalige sterspeler Kylian Mbappé. Het betreft achterstallig salaris en bonussen.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Sébastien Haller kan mogelijk toch met Ivoorkust meedoen aan de Afrika Cup. De spits van FC Utrecht viel zondag kort na zijn invalbeurt uit in de wedstrijd tegen NAC Breda (1-1).
2 uur geledenZEIST (ANP) - Ajax is door de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bestraft met een boete van 15.000 euro. De Amsterdamse voetbalclub wordt daarmee bestraft voor het afsteken van vuurwerk in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen op 1 november. Dat meldt de KNVB.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax raakt na ruim twee jaar hoofd scouting Kelvin de Lang kwijt. De 44-jarige Amsterdammer had nog een contract tot medio 2027, maar heeft besloten Ajax te verlaten, meldt de club op zijn website. De Lang kwam in de zomer van 2023 van Manchester City naar Ajax.
4 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
17 uur geleden