Ziyech bezorgt Chelsea zege in Zweden
MALMÖ (ANP) - Chelsea heeft in groep H van de Champions League een grote stap gezet naar de achtste finales. De Londense club won in Zweden met 1-0 van het nog puntloze Malmö. Hakim Ziyech bracht in de 56e minuut het doelpunt op zijn naam.
De eerste helft verliep zonder veel opwinding. Beide ploegen maakten in aanvallend opzicht een machteloze indruk. Ziyech zorgde namens de bezoekers wel voor enig gevaar in het Zweedse strafschopgebied, maar de ex-Ajacied slaagde er niet in om doelman Johan Dahlin te passeren.
Na de rust stelde het duel qua amusementswaarde opnieuw teleur. Ziyech zorgde voor een zeldzaam hoogtepunt door uit een fraaie voorzet van Callum Hudson-Odoi de bal van dichtbij in te tikken (0-1).
Chelsea heeft na vier duels 9 punten, evenveel als Juventus dat later op de avond thuis tegen FC Zenit (3 punten) speelt.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
4 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
17 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
17 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
17 uur geleden